Jump to content
IGNORED

N1, CNN medj srbljem


Grunf

Recommended Posts

1 minute ago, slepa živana said:

:lol: baš to. dok su ova dvojica pričali o tome, počele su da im stižu sms poruke sa raznim svedočenjima, a sve je bilo oprečno i nije se poklapalo.

To se zove Mandela Effect... I jako je poznato, lažna kolektivna sećanja na događaje koji se nisu desili, kao sahrana Nelsona Mandele krajem 80ih...

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, radisa said:

I jako je poznato, lažna kolektivna sećanja na događaje koji se nisu desili, kao sahrana Nelsona Mandele krajem 80ih...

Bio sam 

  • Haha 2
Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:

Realno, Maja D. na tw pokušava da bude ženski Tibor Jona...

 

daj brate, da nisi nešto pomešao :lol:

 

Link to comment
1 minute ago, Fakundo Sava said:

Bio sam 

:D

 

Jebem ga, mene je pre, sad već 10+ godina vest da je Mandela umro iznendaila, jer sam i ja bio ubeđen da je umro krajm 80ih, negde kao da mi je taj info čučao u glavi... Kako i zašto, nemam pojma, sahrane se ne sećam, naravno...

Link to comment
6 minutes ago, radisa said:

:D

 

Jebem ga, mene je pre, sad već 10+ godina vest da je Mandela umro iznendaila, jer sam i ja bio ubeđen da je umro krajm 80ih, negde kao da mi je taj info čučao u glavi... Kako i zašto, nemam pojma, sahrane se ne sećam, naravno...


Kako jebo ga, kad je postao posle predsednik, a gledao sam ga i uživo 1995!

Link to comment

Sta li je Karleusa nasao sve od antikviteta, to me isto zanima. Nakit je trazen po poternici Interpola i nekih ambasada (ko zna sta je sve onaj krao po belom svetu), ali nazalost nista od zvanicnih dokaza.

Link to comment
Just now, dragance said:


Kako jebo ga, kad je postao posle predsednik, a gledao sam ga i uživo 1995!

Ma da, kad razumno pogledam u pravu si, ali, prva reakcija, instinktivna, bila mi je "hej, kako, zar on nije umro negde tamo posle Tita"... Dosta čudno...

 

Možete googlati Mandela Effect, ima dosta primera iskvarenih kolektivnih sećanja, bez nekog ubedljivog objašnjenja (bar meni, koliko sam čitao)...

Link to comment
Ja sam ubedjen da sam u nekom dokumentarcu gledao taj deo emisije kad neka zena opisuje ogrlicu, imam i u glavi sliku
isto. vidim to.u glavi.

sent from novi mnogo jak bubamoto.

Link to comment
Just now, gospa buba said:

isto. vidim to.u glavi.

sent from novi mnogo jak bubamoto.
 

Zamrljan snimak, ona sedi naše desno od Minimaxa? Ima neka publike u studiju?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...