Jump to content
IGNORED

N1, CNN medj srbljem


Grunf

Recommended Posts

u emisiji nije bilo, a pitanje je da li ga je uopšte bilo. to je jedna od nepotvrđenih urbanih legendi

 

baš ću da se raspitam narednih dana

Link to comment
2 minutes ago, Jumanji said:
5 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:
npr da su našli snimak iz minimaxovizije

Sta kaze snimak tqj, mislim sta je tamo bilo?

navodno je prilikom pitanja gledalaca u emisiji minimaxovizija na tv politika  gospođa opisala ogrlicu koju je svetlana nosila i gde je ukradena(ili način na koji je uzeta) od vlasnika tj nje

 

ja znam za tu varijantu

Edited by kud u maglu Simoviću
  • +1 4
Link to comment
Just now, kud u maglu Simoviću said:

u emisiji nije bilo, a pitanje je da li ga je uopšte bilo. to je jedna od nepotvrđenih urbanih legendi

 

 

Jebem ga, toliko je godina prošlo, ali ja se sećam toga, kad se žena javlja u emisiju i kaže da je to što Ceca ima na sebi u stavri njeno, opljačkao negde iz Slavonije...

 

ili sam iskonstruisao u glavi i postalo je sećanje... :isuse:

  • +1 1
Link to comment
Just now, kud u maglu Simoviću said:

u emisiji nije bilo, a pitanje je da li ga je uopšte bilo. to je jedna od nepotvrđenih urbanih legendi

 

baš ću da se raspitam narednih dana

pre neki dan su daško i mlađa pričali o tome. mlađa je tvrdio da je gledao u realnom vremenu, međutim nešto se nije poklapalo, dal se tv politika nije videla u novom sadu. pa je daško govorio o nekom društvenom fenomenu, lažnog sećanja.

Link to comment

Vrišti od kulturrasizma, šteta...veliki autogol je zabijen kada je izjavljeno da je i Karleuša turbofolk, ali to još i može pošto su joj neki politički stavovi u redu. Meh.

Izdvajam podsećanje da je ona svojevremeno tipovala Žejlka Mitrovića zemunskom klanu za otmicu, to sam potpuno zaboravio. I antiratnu pesmu sa Šerbedžijom, za to nisam ni znao.

 

Da se dopunim . bitno je što je ovo snimljeno, vredi imati ovakve stvari na jednom mestu.

Edited by ragasto
  • +1 1
Link to comment
navodno je prilikom pitanja gledalaca, gospođa opisala ogrlicu koju je svetlana nosila i gde je ukradena(ili način na koji je uzeta) of vlasnika tj nje
 
ja znam za tu varijantu
Da, da, secam se te price, prepricavali je.

Pominjan je sumnjiv nakit, i sef. Pa kad je izasla iz zatvoora, cvrc sef prazan :( Jbg svi imali koristi. Mafija i politika uvek pod ruku ovde -.-

Meni je ona cinjenica da posto je platila drzavi milionce, oni nisu istrazivali vise njeno poreklo imovine, bas porazno.

Da, kada je ovako sve na gomili mnogo je gori osecaj mucnine.
Link to comment
3 minutes ago, radisa said:

Jebem ga, toliko je godina prošlo, ali ja se sećam toga, kad se žena javlja u emisiju i kaže da je to što Ceca ima na sebi u stavri njeno, opljačkao negde iz Slavonije...

 

ili sam iskonstruisao u glavi i postalo je sećanje... :isuse:

:lol: baš to. dok su ova dvojica pričali o tome, počele su da im stižu sms poruke sa raznim svedočenjima, a sve je bilo oprečno i nije se poklapalo.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...