Jump to content
IGNORED

N1, CNN medj srbljem


Grunf

Recommended Posts

Zamrljan snimak, ona sedi naše desno od Minimaxa? Ima neka publike u studiju?
e pa ne vidim toliko [emoji38]ol:

ali to je neshto za shta je vecina nas ubedjena da je znala kao informaciju pre 30 godina, ono, nije da sam pochela da se secam u ovom veku. nemoguce da smo iste godine napravili lazno secanje? :unsure:


sent from novi mnogo jak bubamoto.


  • +1 1
Link to comment
51 minutes ago, radisa said:

Jebem ga, toliko je godina prošlo, ali ja se sećam toga, kad se žena javlja u emisiju i kaže da je to što Ceca ima na sebi u stavri njeno, opljačkao negde iz Slavonije...

 

ili sam iskonstruisao u glavi i postalo je sećanje... :isuse:

 

Isto. Onda nas je dvoje u konstrukciji.

Link to comment

Nema sanse da me neko ubedi da se to nije desilo, gledao sam jbt :lolol: evo sad sam se cuo sa drugom i on kaze da je gledao, kaze svi smo gledali :D

Edited by de Sisti
  • Haha 1
Link to comment

mnogi se takođe sećaju kako su svojim očima gledali kad đinđić priziva nato bombe.  
to je iskrivljeno sećanje, ne mendela efekt, mendela efekt ne priznaje da se nešto nije desilo nego da se desilo al u paralelnom univerzumu u kojem su neki bili neki ne pa se zato samo pojedini sećaju :)  
meni je u sećanju ostalo gde sam prvi put čuo za priču o medeljonu. 
prilično sam siguran da je ona krenula kad je već minimaks bio na pinku a tad nije bilo uključenja gledalaca. da li ih je bilo na politici? i da li je mogao baš svako da se uključi.  
no da se stvarno desilo, za početak valjda bi bilo video svedočanstvo na netu.
 

Link to comment
52 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

malo joj je mutavo obrazloženje

čuješ bidža iz italije

 

:rolf:

Pa čim obrazlaže, znači da se desilo…

Mutvo je inače sve što ona izgovori.

Ne gleda mi se sad emisija posle vaše priče, zvuči već vidjeno.

Link to comment
1 hour ago, de Sisti said:

Zena je pita odakle vam ta ogrlica, tako pocinje prica u mojoj glavi :D

neeee :D 

mlađa tvrdi da je žena prvo pričala nešto uobičajeno, pozdrav svima u studiju i tako to... pa je tek posle spomenula nakit.

ja znam da nisam gledala ali se sećam priče.

Link to comment
Nema sanse da me neko ubedi da se to nije desilo, gledao sam jbt lolol.gif evo sad sam se cuo sa drugom i on kaze da je gledao, kaze svi smo gledali [emoji3]


Arkan standardno u prvom redu publike, mada možda je i seo levo od Minimaxa u tom delu kad se desilo to uključenje, bila je fora kao nevoljno se priključi i on emisiji i izjavi nešto. Jel moguće da takav snimak ne postoji na YT ili tako nešto? Mada moguće da je to ostalo kao urbana legenda čim nisu namontirali u emisiju, kapiram da su temeljno proverili i da se to zapravo nije ni desilo na kraju :(

Skrozza je čist višak u emisiji sa svojom psihoanalizom lika-dela-ondašnjeg vremena, puna prezira i netrpeljivosti prema celom fenomenu. Trebali su ipak probati da ostanu malo neutralniji i samo saspu činjenice uz disklajmere učesnika.
  • +1 4
Link to comment

Ovo je baš tanko, emisija treba da se zove "Šta moji drugari novinari misle o fenomenu Ceca" a što svako ko prati bilo crnu hroniku bilo đetset™ zna odavno. Ne znam kome je namjenjena ova emisija, tj. koga to interesuje fenomen Ceca da je čekao 2021. da nešto sazna. Ceca je da se ne lažemo malo i izlapila, kao kisela koja je otvorena odavno. Ne znam odakle uopšte sad neki interes za bavljenje Cecom. 

Doduše meni je većina tih Lekićevih projekata ono, više žuč nego neki risrč.

  • +1 3
Link to comment
2 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

baš ću da pitam nekog ko bi možda mogao da zna

ja gledo. zena pricala neku uobicajenu pricu i onda o ogrlici i pitala da vam nisu falila dva kamena a ova ljanka nacionale jeste i onda jos par reci i prekinuli tu zenu sa uobicajenim minimaxovim hjumorom.

i arkan iz prvog reda sa osmehom no koment

  • +1 2
Link to comment
9 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

a gde je bilo na ponku ili politici

jel se sećaš toga?

e toga se vec ne secam. cini mi se politika. 

Link to comment
1 minute ago, James Marshall said:

Jeste i ja se sjećam tog dijela "je li fali na ogrlici", nisam valjda usnio :lolol:

Pa meni je ovaj snimak Bradićke iz 1996 sasvim dovaoljan da znamo da se desilo...

 

Ono što mi je fascinantno da je uspela da se izbriše svaki stvarni trag o tome...

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...