Jump to content
IGNORED

N1, CNN medj srbljem


Grunf

Recommended Posts

To njoj baš treba neko da osmisli.
Nema ona mozga za takav spin...







... Shiit has hit the fan

to mora da je bash detaljno uputstvo :blink:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

Link to comment
1 hour ago, Kenji said:

Minja se priprema za transfer. Dobiće kintu za "samo sam obavljala svoj posao profesionalno, što nije moguće na televiziji sa političkom agendom". Pošto nije kao onaj Darko trolovaće dok joj se ne zahvale a tad će od nje napraviti političku žrtvu Djilasa i Šolaka i naći joj mesto uz Jovanu i Manju. 

 

daj boze. prezivjece djilas i solak nekako, ali meni bi ucinila uslugu da odjebe sa n1.

Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:

To njoj baš treba neko da osmisli.
Nema ona mozga za takav spin...







... Shiit has hit the fan
 

To se ja igram bebe p. u nadi da će neko od ego novinara ovo da pročita i prenese menadžmentu koji trenutno razmišlja o nastavku ujka horizonti i aleksandar od jugoslavije. Jedno od ova tri nek strada i ja sam srećan čovek. :fantom:

Link to comment

Kako da vam kažem, menađment[emoji769] je imao priliku da to elegantno reši prilikom ove pauze.
No bojim se da to "odjebavanje" baš i nije opcija.







... Shiit has hit the fan

Link to comment
2 hours ago, mraki said:

pa iz pinkovog jutarnjeg je i došla na n1

lesi mija se vraća kući

1 hour ago, Frank Pembleton said:

Kako da vam kažem, menađmentemoji769.png je imao priliku da to elegantno reši prilikom ove pauze.
No bojim se da to "odjebavanje" baš i nije opcija.

valjda nisu hteli (ako opšte nameravaju da je isključe) jer nije OK da se povratnica s porodiljskog odjebe otkači

ona je čist višak. nego, šta je sa kovačev, meteorološkinjom milenicom, dobitnicom priznanja zorić?

Edited by djordje geprat
Link to comment
valjda nisu hteli (ako opšte nameravaju da je isključe) jer nije OK da se povratnica s porodiljskog odjebe otkači
ona je čist višak. nego, šta je sa kovačev, meteorološkinjom milenicom, dobitnicom priznanja zorić?
Nije tu bilo pitanje "morala", jači aduti su tu na snazi...







... Shiit has hit the fan

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...