Jump to content
IGNORED

andjelinin izbor


pacey defender

Recommended Posts

  • Replies 327
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    43

  • zoki

    31

  • gagorder

    25

  • Аврам Гојић

    20

Top Posters In This Topic

Posted Images

lol pa nisu sigurno merili u procenat, već su izneli procenu da 7od 8 žena sa tim defektnim genom oboli od raka- ta procena je sigurno bazirana na nekom istraživanju na hiljadama uzoraka
pa ne znam da li je baš za ''lol'' jer sam za statistiku svakako čulanego, nije mi mnogo verovatno da su nekome kao što je angelina lekari dali procenu na osnovu suve statistiketj. verujem da tu ima još dosta faktora i kada o ovom nivou medicine i lekara pričamo, sigurno da je moguće dati i individualnu procenuna takvu procenu sam mislilaa njoj najveći naklon za to što je celu stvar obelodanilapored toga što je verujem užasno teško odlučiti se na takav zahvat, sigurno da nije jednostavno obelodaniti ga celom svetu
Link to comment

samo još jedno pitanje, zanima me vaše mišljenje...prva stvar koju svaki student medicine čuje kada kroči na medicinski fakultet je "primum, non nocere" (prvo, ne čini loše ili prvo, ne naškoditi, kako god)...da li se slažete da je u ovom konkretnom slučaju porušen taj, najvažniji princip medicine?!

Edited by zoki82
Link to comment

ako je narusen ovde, onda je narusen i kod daleko opasnijeg preventivnog odstranjivanja limfnih cvorova kod raka testisa, sto je standardna praksa u USA. ovo nije neki hir lekara, nego profilakticka metoda sa uporistem u klinickoj praksi.

Link to comment

nisu isti primeri za poređenje...kod raka testisa, bolest je potvđena i prilikom hirurške intervencije se skoro uvek (i kod svakod drugog organa) vade lokalni limfni čvorovi, jer se metastaze vrlo lako šire limfom a i ne služe ničemu kad se odstrani organ...u slučaju a. jolie bolest ne postoji, organizam je u tom momentu bio zdrav (ključna stvar, nemoj štetiti zdravom telu)... operacijom je narušen integritet organizma (i na kraju krajeva pacijent je uveden u opštu anesteziju iz koje takođe postoji šansa da se ne probudi) i ubačena strana tela...

Link to comment
Zoki, nije sve sa interneta za jelo.
NaturalNews.com (formerly Newstarget) is a website founded by Mike "the Health Ranger" Adams. The site promotes almost every sort of medical woo known, though it specializes in vaccine denialism,[1] AIDS/HIV denial,[2] quack cancer medicine[3] and conspiracy theories about modern medicine.[4] Even other quacks think it's a quack site.[5] The site has recently expanded its outlook to become an outlet for extreme environmentalist and other moonbat-related woo and conspiracy theorizing.If you cite NaturalNews on any matter whatsoever, you are almost certainly wrong.
http://www.youtube.com/watch?v=CHZ8wx6J36Q Edited by Syme
Link to comment
Zoki, nije sve sa interneta za jelo.
slažem se, nisam ni rekao da ima istine, samo sam prosledio članak koji je meni prosleđen... trebalo je proveriti... :unsure:
NaturalNews.com (formerly Newstarget) is a website founded by Mike "the Health Ranger" Adams. The site promotes almost every sort of medical woo known, though it specializes in vaccine denialism,[1] AIDS/HIV denial,[2] quack cancer medicine[3] and conspiracy theories about modern medicine.[4] Even other quacks think it's a quack site.[5] The site has recently expanded its outlook to become an outlet for extreme environmentalist and other moonbat-related woo and conspiracy theorizing.If you cite NaturalNews on any matter whatsoever, you are almost certainly wrong.
ovo nisam ni video ni znao, sve najgore mislim o takvim stvarima...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...