Jump to content
IGNORED

Hannibal (2013, NBC)


Lrd

Recommended Posts

  • Replies 643
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    104

  • Arkadija

    86

  • Calavera

    59

  • *edited by mod

    52

mislim iz 6.kasnije ubija tog lekara
Nisam registrovao to uopšte. Videćemo šta se dalje dešava.Stvari su počele da se ozbljno zakuvavaju i ovi odnosi su odstupili od knjiga (već čujem kako mi se Kalavera smeje) i sad stvarno nemam predstavu kuda će ovo ići. Onaj početak je neverovatan.I pojavljuje se Lans Henriksen. :Hail:
Link to comment

Nije li lep osecaj kad serija moze malo i da te iznenadi? ^_^Meni je twist sa Abigail bio totalno neocekivan, a ovako kad pogledam deluje mi kao da sam lako mogao da ga predvidim. Mislim da je to zbog Abigailine glumice, mala je skroz prodala tu patnju oko gubitka oca da mi uopste nije palo na pamet da tu ima jos nesto. Pa one scene u crno-belom, "he should have killed you so he wouldn't have to kill me" i ona poslednja... uf. Verovatno najbolja epizoda do sada.Lance razvalio u svojoj sceni, pogotovo reakcija na saznanje da je ubio rodjenog sina :Hail:

Link to comment

Mene nije iznenadio tvist sa Abigejl, jer tu mogućnost nisam nikad ni odbacaila.Cela epizoda je bila pod "visokim naponom", puna psiholoških igrarija, baš dobra.Scena između Vila i Hanibala, kad su Vila od smrti delili mikroni sekunde je fenomenalna. Mikelsen je tu dilemu odglumio za 10.

Link to comment

odlične vesti.odlična epizoda. ovde bre svaka epizoda bolja od prethodne. drago mi je što ljudi sa nbca čitaju ppp. inače, mislim da bih, kada bih sreo mikelsena na ulici, pobegao glavom bez obzira.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...