Jump to content
IGNORED

Hannibal (2013, NBC)


Lrd

Recommended Posts

Ja inače ne volim Mana. Štaviše, ne podnosim Mana, pa možda zato.A i ne mislim da je do stila, Manov Vil vrišti, peni, skiči, ali sve mi je to nekako samo lepa slika umesto sadržaj. Nunan deluje jako opasno i preteće, ali u isto vreme deluje nekako trapavo, a i nema tetovaže.Jedino što je super hladno je Koks. Pravi sociopata koji sve nas gleda kao dvodimenzionalne slike i svoje figure za igranje.

Link to comment
  • Replies 643
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    104

  • Arkadija

    86

  • Calavera

    59

  • *edited by mod

    52

Meni je bila skroz kul. Jeste da se ništa nije dešavalo, ali mene ona atmosfera radi. Mora da mi pritiskaju prave gumbiće jer ne bih mogao racionalno da kažem šta valja.

Link to comment

Četvrta epizoda neće ni biti emitovana. Zbog sadržaja, koji bi, u svetlu događaja na bostonskom maratonu, mogao da uznemiri gledaoce, NBC je odlučio da povuče ovu epizodu. Sve relevantne scene, bitne za razvoj likova biće udenute u sledeće epizode.Ovo važi samo za Ameriku.U prekomorskim zemljama će 4. epizoda ipak biti emitovana.

Edited by Arkadija
Link to comment
Četvrta epizoda neće ni biti emitovana. Zbog sadržaja, koji bi, u svetlu događaja na bostonskom maratonu, mogao da uznemiri gledaoce, NBC je odlučio da povuče ovu epizodu. Sve relevantne scene, bitne za razvoj likova biće udenute u sledeće epizode.Ovo važi samo za Ameriku.U prekomorskim zemljama će 4. epizoda ipak biti emitovana.
A odakle su ovi primerci koje mi skidamo?
Link to comment

jbt ne znam šta da mislim o ovome. prvo sam delio vaše utiske o ovoj pretencioznosti likova. sve je bilo previše nagaženo i malo mi je bilo predramatizovano.sad to ili ne primećujem, ili mi malo i prija jer stvar čini nerealnijom. ozbiljno mi nije dobro dok gledam koncepte sa pečurkama i punjenjem jastuka (ovaj momenat sa bratom i drugaricom iz komšiluka da i n epominjem) i pitam se koja je svrha ovoga. meni je ovo granica sadržaja koji mi je prihvatljiv. nemam nameru da otvaram neke polemike šta sme, šta ne sme - daleko od toga. samo imam utisak da sam poljubio sopstvene potrošako-umetničke zidove gledajući ovo. ako probamo da izdvojimo samo lektorov lik ovo je daleko ubedljivije nego hopkinsov, barem koliko ga se sećam. mada, mislim da impresivnost ove serije leži upravo u tim iracionalnim aspektima. ni ja ne mogu da objasnim zašto mi je ova epizoda bila tri puta jezivija nego ono sa pečurkama.

Edited by McCabe
Link to comment

Hopkins je u Jaganjcima vec bio u zatvoru i nije bilo potrebe da skriva svoje ludilo. Mads je prisiljen da krije svoje karte, smanji teatralnost na minimum i uopste da se ponasa kao normalno ljudsko bice.

Edited by Calavera
Link to comment

McCabe žena. sad0020.gifOpetponavljamkažem™, ko nije video Brajana Koksa kao Lektera, trebalo bi da ga pogleda, makar kroz klipove na Jutjubu. Koks ima tu savršenu hladnoću i potpuni, monstruozni manjak empatije. Prosto mu se u pogledu vidi da ljude gleda samo kao hranu, kao ništa.

Link to comment

Meni zanimljiva veza između "pushing daisies" i treće epizode Hanibala. U finalu PD (prva sezona) jedan od likova objašnjava glavnoj glumici, da je jastuk punjen kosom mekši nego jastuk punjen perijem ....

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...