Jump to content
IGNORED

Hannibal (2013, NBC)


Lrd

Recommended Posts

ta najava je uvek iskolažirana tako da navodi na neki "prva lopta" scenario. hapšenje vilovo je izvesno. eno ga u narandžastoj uniformi, a i fino ga je hanibal "uokvirio".ja se nadam da to neće biti jednostavno. tj da neće biti "vil odsanjao hanibala, shvatio sve i sad je drama dok mu se ne poveruje". previše je sporednih likova posejano da bi to tek tako moglo da se završi. upadljivo je bilo odsustvo glupe vilove devojke, kao i koleginice forenzičarke. obzirom da ju je kroford tražio u ovoj epizode, ne bi me iznenadilo da ona odigra neku značajniju ulogu. vilova devojka je sasvim logičan izbor za hanibalov finiš sezone. kroford je isto viđen da zagine obzirom da je sve vreme aura smrti oko njega toliko gusta i očigledna da je verovatno da će ga na kraju sastaviti. nažalost.nije zanemarljiva ni skali za koju posle poslednje epizode ne mogu da izvalim da li je hanibalova koleginica i kao psihijatar i kao psihopata. inače, ubeđen sam da da zna ko je hanibal. ostaje pitanje njene motivacije da se njime bavi.sve u svemu, jako sam zadovoljan prikazanim i raduje me što ćemo videti i drugu sezonu.mislim da je serija u ovih 11 epizoda stekla dovoljno kredibiliteta da ne razočara u finišu. mada se i ja pomalo oprezan i pribojavam se da kraja neće biti, već ćemo čekati drugu sezonu.

Link to comment
  • Replies 643
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    104

  • Arkadija

    86

  • Calavera

    59

  • *edited by mod

    52

Meni je Kroford prvi na listi za smrt, u zadnje vreme je poceo da mi ide na zivce vise nego li ona novinarka. On koji je vrhunski profajler ne moze svoju zenu da isprofilise, salje pocetnike da jure serijskog ubicu i samo ide okolo i delegira zadatke drugima bez da je bilo sta konkretno uradio i mislim da i bez njeega druga sezona moze komotno da ide jer sve sto on kao lik vuce moze Skali da preuzme na sebe.Sa druge strane ako je poenta da Vil jos vise poludi onda je devojka siguran izbor.

Link to comment

Pa ja sad stvarno ne znam, ali ako Klaris tek treba da se pojavi (i dalje se nadam da je ono u amfiteatru bila ona), onda valjda i Džek mora da postoji.

Link to comment
Pa ja sad stvarno ne znam, ali ako Klaris tek treba da se pojavi (i dalje se nadam da je ono u amfiteatru bila ona), onda valjda i Džek mora da postoji.
Ako je Fuler rekao da su događaji iz Red Dragona u njegovoj petoj-šestoj sezoni, onda sada Klaris skače lastiš i igra školice. :)
Link to comment

Ja sam veliki fan ove serije, ali zaista ne vidim da je moguće da ima 6-7 sezona.A i tada, bi Klaris Sterling bila tinejdžerka.Doduše, autorska sloboda je već evidentna, tako da je moguće, da zarad gledanosti i rejtinga, uvedu nju kao lik.

Link to comment
Ako je Fuler rekao da su događaji iz Red Dragona u njegovoj petoj-šestoj sezoni, onda sada Klaris skače lastiš i igra školice. :)
Pomesao si, Red Dragon je planiran za cetvrtu sezonu.Problem uvodjenja Sterlingove u pricu je sto nemaju prava na nju, a prava kostaju. Mozda joj promene ime ili tako nesto. Edited by Calavera
Link to comment
Problem uvodjenja Sterlingove u pricu je sto nemaju prava na nju, a prava kostaju. Mozda joj promene ime ili tako nesto.
Tomas Haris im nije prodao prava na pojedinačni lik iz jedne knjige?
Link to comment
Pomesao si, Red Dragon je planiran za cetvrtu sezonu.Problem uvodjenja Sterlingove u pricu je sto nemaju prava na nju, a prava kostaju. Mozda joj promene ime ili tako nesto.
Dobro, onda ne skače lastiš, nego lepi postere pevača po sobi i vrišti dok sluša omiljenu muziku. :)
Link to comment

Dobro nećemo preterivati, svi znamo da Klaris vuče traumu od onog klanja jaganjaca kada je bila mala. I ta istraumirana devojka teško da bi lepila postere pop pevača po zidovima. Teško da neka osoba koja je rasla u sirotištu i radila kao "savetnik" u "institucijama za mentalno obolele" dok je studirala mogla da "uziva" u posterima :) Ako su se Klaris i Hanibal upoznali tek u "kad jaganci utihnu" to znači da je imala negde oko 14-16 godina kad se dešavaju ove stvari iz serije. A sa 10 godina je prisustvovala klanju!

Link to comment

"The subject mustn't be aware of any influence."-kaže Hannibal Chiltonu u E11, razgovaraju o Chiltonovom navlačenju Gideona da prizna Ripperova ubojstva...Dakle, imam filing da će ne samo uhapsiti Willa, već će Lector ovog ubijediti da je on (Will) Hobbsov copycat, ubojica onog dečka što ga je Abigail riješila, da je spalio jadnu Georgiu u barokomori...A možda i da je sam Chesapeake Ripper. Opet, najavili su shocking finale pa se vjerovatno varam. Epizoda je večeras, ujutro gledamo?

Link to comment

Ja sam uspeo da se uguram pre posla.Mlako mi je finale, ništa neočekivano nije bilo, a otkrili smo jednu stvar koju smo ovde nagađali.A sam samcit kraj epizode je meni baš jeziv.Ko će sad da čeka godinu dana. :cry:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...