Jump to content
IGNORED

Hannibal (2013, NBC)


Lrd

Recommended Posts

Ne verujem da će se Klaris pojaviti u ovoj seriji. U filmu Kad jaganjci utihnu, dr Lektor je već 10 godina u zatvoru, a u zatvoru je i u filmu Crveni zmaj. Mislim da je Calavera lepo predvideo da će prva sezona biti ovakva kakva je, a da će se druga baviti hvatanjem Lektora.

Link to comment
  • Replies 643
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    104

  • Arkadija

    86

  • Calavera

    59

  • *edited by mod

    52

Nisam predvidjao nista, Fuller je jos onomad objavio plan za 7 (:lol:) sezona.Cetvrta sezona bi bila Red Dragon, peta Jaganjci, sesta Hannibal.

Link to comment
Nisam predvidjao nista, Fuller je jos onomad objavio plan za 7 ( :lol:) sezona.Cetvrta sezona bi bila Red Dragon, peta Jaganjci, sesta Hannibal.
E, jebi ga. Onda znači da ga neće uhvatiti na kraju ove sezone. A nije da se nisam ponadao.Inače, Arkadija, razumem te za strah. Postaje sve jezivija, ali i sve poremećenija. Pozdravljam obe stavke. :)
Link to comment

@claver jel to za 4, 5 i 6 Fuler rekao ili ti nagadjas?a sto se sedam sezona tice strepnja mi je dublja od nade po pitanju gledanosti. Jel bilo slucajeva da je nekoj seriji gledanost odjednom porasla nakon prve sezone, posto ako samo zadrze sadasnju, plasim se da nece biti dovoljno. Mada sad se zavrsava Dexter pa to mozda poveca priliv gledalaca Hanibalu.

Link to comment

Rekao Fuller, ali ocekivati 7 sezona od coveka koji do sad sa svojim serijama nije stizao ni do druge (Pushing Daisies je prekinut strajkom, tu ukupno ima 22 epizode sto je taman 1 sezona) je stvarno... ono.Ali da, sasvim je moguce da gledanost poraste u pauzi preko dobrog word of moutha. Game of Thrones je recimo uvek ulazio u novu sezonu sa nekih 20% vise gledalaca u odnosu na finale prethodne sezone. Znaci - hype!

Edited by Calavera
Link to comment

Meni deluje da zna, ili makar naslucuje.

S obzirom na ono sto je rekla o napadu na nju od strane onog pacijenta, sa gutanjem jezika, itd.

Inace dopala mi se epizoda, puno dijaloga, a opet mi bila zanimljiva. Kao da citam neki roman (bilo koji, ne mislim nuzno na Red Dragon). Kako ce da se zavrsi,

pa ja mislim ipak da ce do kraja sezone da ukapiraju s kim imaju posla, pitanje je da li ce da ga uhvate odmah ili cemo ga gledati u bekstvu neko vreme.

Sezona bese ima 22 epizode, sto ce reci da je ostalo jos deset. to je bas dosta.

Link to comment
13, kraj sledece nedelje.
To. I još su najavili da će finale biti "absolutely shocking". Meni ne deluje kao da će shvatiti ko je Hanibal Lekter.
Link to comment

E onda to menja stvari. Ja sam mislio da ove televizije uvek furaju preko 20 epizoda po sezoni :DLM, onda nas najverovatnije ceka pomenuto hapsenje Vilovo ili tako nesto.

Link to comment

Na kraju svake epizode ima najava šta će biti u sledećoj, uvek obavezno bacim pogled, tako da slobodno mogu da kažem da će biti svašta :naughty:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...