Jump to content
IGNORED

Hannibal (2013, NBC)


Lrd

Recommended Posts

ma partizan ti gledam preko nekog skrnavog strima i komentarisem sa momcima na predmetnom topiku. takva nam je tradicija. :D
Da bog da pukli :blink:Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
Link to comment
  • Replies 643
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    104

  • Arkadija

    86

  • Calavera

    59

  • *edited by mod

    52

Ima bre na pajratu, spakovane sve vebizode u jedan torent
Ali nema prevoda, stvarno ne mogu ovo da pratim bez engleskog titla. A i osakaćena je, jer su izbacili ubistva i ostavili samo relejšnšip dr Hanibala i Ebigejl Hobs. Znači , AXN u ponedeljak. Edited by Arkadija
Link to comment

Ovi kadrovi andjela u petoj epizodi su pravi nightmare fuel, ali i dalje je najlepsa serija na televiziji. Nego, ovo sto se po torentima provlaci kao cetvrta epizoda su samo kljucne scene, ukupno traju nekih 20 minuta. Ja ne bih gledao dok se ne pojavi cela, ionako ne propustate nista posebno ako odmah odgledate petu.

Link to comment

Iskreno, ne znam zašto je ova epizoda zabranjena u Americi.Akcenat je stavljan na psihoanalizu Vila Grejema, i na odnos dr Lektera i Abigejl Hobs.To nešto šokantno, što se odnosi na decu ubice je u epizodi dobilo jedva 15 minuta vremena, a i nije bilo šokantno.(Usvakoj sezoni Criminal MInds ima bar 5-6 epizoda sa sličnom tematikom koje su daleko perverznije, brutalnije i šokantnije.)

Link to comment
Iskreno, ne znam zašto je ova epizoda zabranjena u Americi.
Zato sto su razni egzekjutivsi u holivudskim studijima i na TV mrezama idioti. A narocito poblesave kad se desi neko real-life sranje.Al' zato smo mi lepo gledali bez cenzure :D . Moram da kazem da mi uopste ne smeta sto zlocini koji se desavaju zauzimaju malo "skrining tajma". Kad bi to bilo u fokusu, prestao bi da gledam. Mene vise zanima kako ce se razvijati odnos Hannibala i Grahama, psihoanalize i sl. A jos ce im se pridruziti i Gillian Anderson. Bice bre ko da gledamo kongres psihijatara. :D
Link to comment
Moram da kazem da mi uopste ne smeta sto zlocini koji se desavaju zauzimaju malo "skrining tajma". Kad bi to bilo u fokusu, prestao bi da gledam. Mene vise zanima kako ce se razvijati odnos Hannibala i Grahama, psihoanalize i sl. A jos ce im se pridruziti i Gillian Anderson. Bice bre ko da gledamo kongres psihijatara. :D
Ma, ne smeta ni meni to. Nego sva ta pompa oko zabrane emitovanja. Kao da svi Amerikanci gledaju samo Hanibala i svi će da kolektivno padnu u nesvest. :isuse: MIslim da je neko ove spomenuo, da u najmanju ruku očekuje da Hanibal pojede maratonca, a ono ispade mirna i skoro normalana epizoda.
Link to comment

Ima, skinuo ja (samo zaboravih odakle). Stoji logo AXNa, korejska verzija, cini mi se. Na addicted moze da se nadje i eng titl, samo treba probrati od 20 razlicitih verzija.

Link to comment

Izgleda da se u nekoj zemlji emituje pre Amerike, pa eto. Inače, zvanično to je 6 ako brojiš i onu neemitovanu, a koju smo svi odgledali, neki preko torrnta, neki na AXN-u.

Link to comment

Izašla je šesta, upravo sam je pogledao. Na Vajkapedaji™ piše da je emitovana 2. maja. Nemam pojma kako to, možda joj je promenjen termin, kao Grimu.Inače, zbog kojekakvih obaveza nisam gledao prošle nedelje i sada sam pogledao tri u cugu i sviđa mi se još više, ima isti vajb non-stop, ali postaje sve mučnija. Konačno malo imamo i uvid u Mikelsenovog Hanibala i ono je jezivo, sjajno ali jezivo. Inače, bio je još jedan citat predloška - Hanibal je rekao Vilu da mu je after šejv odvratan, a ovaj je odgovorio da ga stalno dobija za božić.

Link to comment

Svidela mi se sesta epizoda. Nekako najkonciznija do sad, ako tako mogu reci, a bojim se da je to tako zato sto je Grejem bio najnezastupljeniji u njoj. Nazalost, mislim da je najpromaseniji lik, a steta. Jednostavno, za moj ukus previse je pogubljen, smeten, drhtav, povucen, smotan, ne znam kako da nazovem. Nisam citao knjige, ali stekao sam utisak da bi njega iskustvo sa Hanibalom trebalo da sjebe ili poremeti, a on je ovde vec debelo sjeban u startu, posle Hanibala on moze pravac u neku instituciju zatvorenog tipa.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...