Jump to content
IGNORED

Hannibal (2013, NBC)


Lrd

Recommended Posts

  • Replies 643
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    104

  • Arkadija

    86

  • Calavera

    59

  • *edited by mod

    52

Odlična je ova poslednja epizoda. Stvarno je sve bolje kako napreduje. Jedva čekam da se završi pa da pogledam opet sve u kompletu.edit, najjeziviji trenuci:2re1cub.jpgwbotua.jpgFenomenalno.

Edited by Lrd
Link to comment

Meni je nejasan Hannibalov motiv da onu klinku tetoše i izigrava joj 1/2 ćaleta. Tolike je ljude pobio, a čisto sumnjam da je osećao empatiju prema njihovoj deci. Ne znam šta ga sprečava da je preradi u kobasice (i servira gostima), ali sve ostalo je jednostavno super.Posebno mi je drago što se ide sa sve bizarnijim zločinima. Totem od leševa u prethodnoj epizodi je potpuni vrh :pera:

Link to comment
Meni je nejasan Hannibalov motiv da onu klinku tetoše i izigrava joj 1/2 ćaleta. Tolike je ljude pobio, a čisto sumnjam da je osećao empatiju prema njihovoj deci. Ne znam šta ga sprečava da je preradi u kobasice (i servira gostima), ali sve ostalo je jednostavno super.
Sasvim sigurno nisu u pitanju nekakva osećanja ili roditeljski porivi. Sigurno ima neki plan za nju ili uživa da je "svira". Znamo da mu prija Vilovo društvo, ali i Vilom manipuliše.
Posebno mi je drago što se ide sa sve bizarnijim zločinima. Totem od leševa u prethodnoj epizodi je potpuni vrh
Isto takođe.
Link to comment

Fuller tvituje gomilu detalja vezane za epizodu dok se ista emituje (i to dva puta, za East i West Coast :Hail:), za taj totem je ostavio alternativnu verziju koja izgleda jos jezivije :DJos 1 super epizoda. Georgia je bolje izgledala dok je bila mrtva:tumblr_m6joyqLPQq1qfc062o1_500.gif

Link to comment

Slučajevi su stvarno sve grozniji.Jedino mi nije jasno, kako je ova, očigledno teško duševno poremećena devojka, uspela da se prošeta između Delavera, Mejna i Virdžinije ( jeste da su u susedstvu, ali ipak...), da pronađe Vilovu kuću, da neopaženo dođe do kancelarije dr. Satklifa i sl.

Link to comment

O totemu nisam ni razmišljala kao o nečemu nelogičnom, to mi je došlo ko potpuno normalno ( moš misliti, normalno :lolol: ), ali ovo šetuckanje mi je zapalo za oko. U stvari, sve je to posledica rasprave sa Vinijem na topiku SF serije, gde nas je sve ubeđivao kako u svemu mora da postoji naučna utemeljenost i logičnost događaja.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...