Jump to content
IGNORED

Nedeljnik Vreme


kud u maglu Simoviću

  

86 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

On 22. 1. 2024. at 0:23, ragasto said:

Ko god da je, odavno je. Ranije je bio haos, ovo je još i pregledno.

 

Kako pregledno, bukvalno sam Alisa u zemlji cuda tamo?

Dodjes u jednu arhivu i onda imas ove neke prazne prostore..nije ti jasno gde da kliknes.
vreme1.png

 

 

 

Onda vidim levo ovaj kao neki meni, odaberem tamo nesto, i opet izgleda nezavrseno

 

vreme2.png

  • +1 1
Link to comment

Ma budalaština, treba ti više od 5 klikova da bi video sve članke iz jednog jedinog broja.

 

Ta crvena crta s nazivima rubrika iznad tvojih upitnika je alternativna navigacija, prikazuje rubriku pre (levo) i posle (desno) trenutno prikazane s ovog levog spiska.

Edited by vememah
  • +1 1
Link to comment
19 hours ago, Milošica said:

Ruku na srce, pola tih mladih filozofa i sociologa ima bolji pogled na tadašnje stanje od prosečnog građanina koji dobro pamti to vreme :D

Hvala ti za ovaj kompliment, đe god bio i ne bio :wub:

  • Wub 1
Link to comment

Da, sve im je otišlo u Honduras sa novim sajtom. Nema preglednosti novog broja kao što je to ranije bio slučaj, ne mogu da se pretražuju članci po autorima, a i vlada sveopšta konfuzija. Ne znam samo da li je to privremeno, ili su ga tako opravili da bude. 

  • +1 1
Link to comment
21 hours ago, Milošica said:

Ruku na srce, pola tih mladih filozofa i sociologa ima bolji pogled na tadašnje stanje od prosečnog građanina koji dobro pamti to vreme :D

ne postoji prosechan gradjanin koji dobro pamti to vreme, zato imamo baze podataka.

 

postoje gradjani koji ne umeju da kazu ne znam, to da.

Edited by gospa buba
Link to comment
2 hours ago, notenoughreasonsforclaire said:

Da, sve im je otišlo u Honduras sa novim sajtom. Nema preglednosti novog broja kao što je to ranije bio slučaj, ne mogu da se pretražuju članci po autorima, a i vlada sveopšta konfuzija. Ne znam samo da li je to privremeno, ili su ga tako opravili da bude. 

Zato Rujević kida sa newsletter-om svake srede....

  • +1 1
Link to comment
19 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

pa ako ne valja web, onda polako na kiosk četvrtkom

 

:news:

Ja kupujem u sbijankitm, jel se to važi?

Link to comment

Jeste sajt haotican.

Prosli brojevi se vide kada se ode na arhivu, tu ih izlista po godinama, a unutar broja po oblastima - kultura, mozaik, komentar...

Link to comment
16 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

bitno je kupiti ga

može i u centropromu

Jbga navika, probao sam te onlajn varijante, ali dok ima "papirnato" ne vredi, meni ne prija onlajn...

Link to comment

@I*m with the pilots Te praznine postaju manje ili veće kada se zumira, to si verovatno i ti videla...nije idealno, znam, pre nekoliko meseci je stvarno bilo mnogo gore. Možda sam uhvatio trenutak kada su radili redizajn sajta pa sam upamtio, ovo sada je stvarno bolje nego tada.

Nek' su živi i zdravi.

  • +1 1
Link to comment

ok je arhiva po brojevima, problem je sto nisu svi clanci indeksirani pa se ne dobijaju pretragom i sto ne moze da se prati arhiva autora

  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...