Jump to content
IGNORED

Nedeljnik Vreme


kud u maglu Simoviću

  

85 members have voted

  1. 1. Čitate li Vreme?

    • prestao kad je otišao P. Luković
    • prestao 5.10.
    • prestao 12.03.
    • čitam i dalje
    • nikad počinjao


Recommended Posts

6 hours ago, ragasto said:

@I*m with the pilots Te praznine postaju manje ili veće kada se zumira, to si verovatno i ti videla...nije idealno, znam, pre nekoliko meseci je stvarno bilo mnogo gore. Možda sam uhvatio trenutak kada su radili redizajn sajta pa sam upamtio, ovo sada je stvarno bolje nego tada.

Nek' su živi i zdravi.

 

Zašto bih radila ikakvo zumiranje sajta, to gotovo nikad ne praktikujem? (Na kompu sam gledala)

Mora da si uhvatio neki trenutak, ono staro nije bilo idealno ali ne out bolje od ovoga

Link to comment
6 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:


dobar si čovek

:agree:
 

Nostalgicno sentimentalan na njih, iako su od stare garde ostali samo svarm i indijanac.

Link to comment
4 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

zvuči nestvarno to da ne može da im se otkaže pretplata

jesi ih kontaktirao

Ma nisam, mada bi trebalo, posto mi i sa pretplatom raspali sajt trazi subscription. Gledam na to kao sponzorstvo za staru slavu.

edit. mada sam solidno popizdeo kad su mi uredno skinuli repa sa kartice u decembru, a i dalje imam problem sa pristupom.

Edited by precog
  • Hvala 1
Link to comment
18 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

njih ima u jabuci

 

Sta znaci ovo, gde je/sta je to?

//Pitala sam vas pre koju godinu za te stare brojeve i nije bilo nikakvog odgovora na tu temu

  • Haha 4
Link to comment
1 hour ago, Svemir Zeka said:

Ma kums zeza. Jabuka je bila neka radnja, ne znam da li još postoji

Jabuka je bio lanac socko samoposluga, do kraja 90tih su izdržavale sa enterijerima i korpama iz 1967. Hleb, mleko, ulje, najlepše želje, parizer i tako to.

  • +1 2
Link to comment
17 minutes ago, Tihajeza said:

Jabuka je bio lanac socko samoposluga, do kraja 90tih su izdržavale sa enterijerima i korpama iz 1967. Hleb, mleko, ulje, najlepše želje, parizer i tako to.

 

a posle ih je vlasnik đorđe nicović /ex-DB/ konvertovao u SOS radnje u blizini pijaca kao i hard diskonte koji još uvek postoje.... ono prodavao cheapo jabuke iz voćnjaka čiji je vlasnik, najjeftiniji hleb u gradu i tako to. najlepše želje su im flagship ponuda... 

Link to comment
53 minutes ago, Eleniko said:

 

a posle ih je vlasnik đorđe nicović /ex-DB/ konvertovao u SOS radnje u blizini pijaca kao i hard diskonte koji još uvek postoje.... ono prodavao cheapo jabuke iz voćnjaka čiji je vlasnik, najjeftiniji hleb u gradu i tako to. najlepše želje su im flagship ponuda... 

Moju Jabuku su zatvorili i pretvorili u Aman (koji je dostojni naslednik, da se razumemo).

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...