Jump to content
IGNORED

Nedeljnik Vreme


kud u maglu Simoviću

  

85 members have voted

  1. 1. Čitate li Vreme?

    • prestao kad je otišao P. Luković
    • prestao 5.10.
    • prestao 12.03.
    • čitam i dalje
    • nikad počinjao


Recommended Posts

26 minutes ago, April said:

 

Da li se šališ? 

 

'Udbaščina' svakako ne koristim kao izraz za zaposlene u DB-u, već za podobne i proverene kadrove sistema. Nicovići su etalon za takve. 

 

Pa sad ne znam kog "sistema". Taj je dobro plivao u svim sistemima od socijalizma/komunizma do sada. Inteligentan i sposoban ali bez nekih moralnih kočnica. Mogao je uvek da se prilagodi. Upoznao ga davno. Nije on bio kadar sistema ali jeste sa svim sistemima sarađivao. Uostalom svako ko ovde hoće da preživi tako radi. 

Link to comment
17 minutes ago, Luther said:

 

Pa sad ne znam kog "sistema". Taj je dobro plivao u svim sistemima od socijalizma/komunizma do sada. Inteligentan i sposoban ali bez nekih moralnih kočnica. Mogao je uvek da se prilagodi. Upoznao ga davno. Nije on bio kadar sistema ali jeste sa svim sistemima sarađivao. Uostalom svako ko ovde hoće da preživi tako radi. 

 

Izvini, sa ovim stvarno mogu da se složim. 

 

Ja lično prezirem srpski establišment pa nekad zaista umem da preteram i prelijem taj svoj bes preko mere na ljude koji su jednostavno prihvatili pravila igre. 

Link to comment

jel đorđije bio vlasnik narodne knjige, one što je štampala i prodavala knjige za neku smešnu lovu(a pri tom i šurovala sa jul-om i štampali sabrana dela mire marković)

 

a bili i vlasnici tri grozda(višnjice) nekog od tih ugostiteljskih preduzeća

 

 

udbatm 1000000/1000000

 

 

e

tih nicovića ko vilotića

Edited by kud u maglu Simoviću
  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Luther said:

Ne sećam se da je iko od Nicovića ubijen, koji je taj i gde je i kada ubijen?

Njih je bilo petoro braće. Zaboravio sam kako se ovaj zvao...

Link to comment
9 hours ago, Frank Pembleton said:

Njih je bilo petoro braće. Zaboravio sam kako se ovaj zvao...

 

Pretraga ne daje ubistvo nijednog Nicovića. Cenim da bi bar neki medij to objavio. Čini se da si nešto pomešao.

Link to comment
52 minutes ago, Luther said:

 

Pretraga ne daje ubistvo nijednog Nicovića. Cenim da bi bar neki medij to objavio. Čini se da si nešto pomešao.

Sećam se jednog intervjua sa ovim pandurom gde mi sa njim pričamo kao posle nešto i on nama :

"Pa jel mislite da je slučajno da mi brata ubiju onako kao psa na pešačkom prelazu kod Juge, i još tvrde da je prirodnom smrću umro"

Sećam se da je normalno pričao a ne krkljao ko sada....

E sad moguće da sam izmislio, sanjao, pomešao...

Link to comment
2 minutes ago, foto said:

zar nije Bizic ubiven ispred juge?

 

prastajte ako gresim ali davno je bilo. a ovih 5 nicovica su valjda jos na broju?

Bižić je ispred Starog Merkatora, a Buha je kod Juge..

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...