Jump to content
IGNORED

Nedeljnik Vreme


kud u maglu Simoviću

  

85 members have voted

  1. 1. Čitate li Vreme?

    • prestao kad je otišao P. Luković
    • prestao 5.10.
    • prestao 12.03.
    • čitam i dalje
    • nikad počinjao


Recommended Posts

On 23. 1. 2024. at 23:17, precog said:

Da ne pricamo o tome da ne moze da se otkaze pretplata nikako.


da se nisi malo zabunio? vizuelno nije baš intuitivno, ne klikneš na dugme pretplata, nego na ime naloga pored dugmeta, odeš na my subscription i imaš mogućnost da je otkažeš.

Link to comment

IMG_3299.thumb.jpeg.f4caaf7085ba40d662aa3729b44812e3.jpeg

Edited by precog
Sad tek vidim da su hteli da naplate, ali su naplatili na kraju 0. Zato nemam opciju da otkazem pretplatu,
Link to comment

Nemam opciju da otkazem, mogu samo resubscribe, isto mi je bilo i dok sam imao pretplatu (ova nova izgleda nije prosla).

Mislim nebitno, samo bi mogli da daju nekom da im odradi to kako treba, to vise nisu neke pare.

Link to comment
8 minutes ago, precog said:

Nemam opciju da otkazem, mogu samo resubscribe


pa ti bi značilo da si već otkazao. :) pazi se da ne klikneš na dugme, ima odmah da ti skine pare, a ako nemaš poslaće švarm miliciju da apsi

Link to comment
9 hours ago, utilitarist said:


pa ti bi značilo da si već otkazao. :) pazi se da ne klikneš na dugme, ima odmah da ti skine pare, a ako nemaš poslaće švarm miliciju da apsi

Pazicu da ne kliknem, svakako, hvala na upozorenju.

  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, precog said:

Pazicu da ne kliknem, svakako, hvala na upozorenju.

 

šalim se malo, neće se ništa desiti u trenutku pa makar kliknuo pet put :tongue: kao što je svuda slučaj, obnavljanje pretplate im se radi automatski ako je nisi u međuvremenu otkazao. budući da je tvoja zamašna jer je godišnja, ne bi mogla da se odradi bez dodatne verifikacije recimo preko sms-a. 

Link to comment
7 hours ago, utilitarist said:

 

šalim se malo, neće se ništa desiti u trenutku pa makar kliknuo pet put :tongue: kao što je svuda slučaj, obnavljanje pretplate im se radi automatski ako je nisi u međuvremenu otkazao. budući da je tvoja zamašna jer je godišnja, ne bi mogla da se odradi bez dodatne verifikacije recimo preko sms-a. 

Hvala na pomoci, bio sam u komi poslednjih 30 godina, probudio sam se tek proslog decembra i propustio sam razvoj internet pretplata, na zalost.

Link to comment

Verovatno je do mene ako pise da imam pretplatu na godinu dana, potvrdu da ce mi naplatiti 9200, a ispod ukupno naplaceno 0. U poruci pise da ce da mi sledeci put naplate za godinu dana, ukoliko u medjuvremenu ne otkazem pretplatu, koju ne mogu da otkazem, jer je verovatno i nemam.

No, ko sto rekoh, probudio sam se iz kome proslog decembra, pa nisam jos siguran kako online pretplate funkcionisu.

Tebi hvala na pomoci, dosta si mi pomogao.

Link to comment

pa vreme je od kad pamtim bilo na strani krupnog kapitala, otud u skoro svakom broju one reklamne stranice za osiguravajuce kuce, farmaceutske kompanije i sl. tako da njih treba dozivljavati kao glasilo divljackog neoliberalnog kapitalizma

  • +1 1
  • -1 2
Link to comment

Kako je Torbica u pravu?

Ja samo vidim svetu kravu tj. ne sme se pričati/pisati ništa što nije apsolutna kritika Rio Tinta.

  • +1 2
Link to comment

Rio Tinto uradio studiju po kojoj nema opasnosti, baš šokantno. Njihov motiv je jasan, koji je motiv Vremena da prenosi to kao nešto vredno diskutovanja?

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...