Jump to content
IGNORED

House Of Cards


3opge

Recommended Posts

Kako je ovo dobro za smeh. Skoro u nivou

 

Samo sam prvu pogledao, ali apsolutni +1. Mali Perica na steroidima.

 

Mislim da je trenutak idiotskiji čak i od cele ekstremno idiotske druge sezone bilo ono kad FU izlaže svoj ekonomski plan. Količina gluposti izrečenih po sekundi je neverovatna. Samo ukratko, po sećanju:

1) Prvi prioritet mu je da spusti pomahnitalu nezaposlenost koja u USA doseže čak... 5.6% :isuse:

2) Nezaposlenost će spustiti otvaranjem radnih mesta u državnim firmama. Ne u Srbiji, u Americi :isuse:

3) Da bi finansirao ovaj spektakularno socijalistički poduhvat, ukinuće medicare i sve ostale vrste socijalne pomoći, tzv. entitlements™, pošto na njih odlazi, pazi sad:

 

44% budžeta Sjedinjenih Američkih Država

 

... a za koju godinu očekuje se da taj procenat skoči na 62%  :0.6:

 

Kakva socijalistička utopija, jebotebog. Finansira penzije i zdravstveno direktno iz poreza, i troše skoro pola budžeta na to! Ja stvarno ne znam kako bi i najretardiraniji Fox News vernici mogli da poveruju u ovakvu tvrdnju. Čak i da im je 1 Rush Limbaugh konsultant, rekao bi im "dobro, preterali ste ga malo". 

 

Ono posle kako predsednikovanje znači da te zovu u pola noći da dođeš u bunker i klimneš im glavom da drone oplete po terorističkoj meti iako u blizini možda ima sitne dece, to je standardna 24/Homeland imbecilija, ni prineti gore navedenim budalaštinama.

Link to comment
  • Replies 519
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    60

  • Lrd

    38

  • MayDay

    34

  • MancMellow

    28

 

 

3) Da bi finansirao ovaj spektakularno socijalistički poduhvat, ukinuće medicare i sve ostale vrste socijalne pomoći, tzv. entitlements™, pošto na njih odlazi, pazi sad:

 

44% budžeta Sjedinjenih Američkih Država

 

 

 

presidents-proposed-total-spending.png

Link to comment

Šuknuo mi ga je ako se pravimo da u Frankovom svetu Obamacare postoji, a ne postoje budget amendments kojima se odvojeno finansiraju sve vojne intervencije u inostranstvu (ili USA prosto ne ratuje nigde). Prethodnih godina su se kretali od 187 do 59 milijardi, što kad dodaš na gore nacrtano verovatno malo podigne procenat.

 

Bitnije, nisam ni ja ekonomista, ali prilično sam siguran da ne možeš jednostavno da uzmeš pare od poreza za socijalno i zdravstveno osiguranje i preusmeriš ih u plate za nova državna radna mesta koja si naprasno odlučio da otvoriš. Da bi smanjio nezaposlenost. Od 5%.

Link to comment

Lose je mnogo toga, cak je i gluma nekako usiljena, od onih kod kojih se to ne bi ocekivalo. Prva sezona je bila solidna, ovo sada je lose. Sto kaze neko, sve je otislo dodjavola sa odlaskom male novinarke.

Link to comment

 

ali prilično sam siguran da ne možeš jednostavno da uzmeš pare od poreza za socijalno i zdravstveno osiguranje i preusmeriš ih u plate za nova državna radna mesta 

 

to se slažem. mislim - možeš, ali nije realno

Edited by MancMellow
Link to comment

Lose je mnogo toga, cak je i gluma nekako usiljena, od onih kod kojih se to ne bi ocekivalo. Prva sezona je bila solidna, ovo sada je lose. Sto kaze neko, sve je otislo dodjavola sa odlaskom male novinarke.

 

ja nisam podnosio zu glumicu, pa se ne bunim puno  :happy:

Link to comment

стигао до 6-е епизоде, ово је све већа смејурија из епизоде у епизоду... не знам да ли уопште да даље настављам са овим...

 

 

све све, али прва дама напушава путина у москви  :ajde: 

 

Link to comment

to se slažem. mislim - možeš, ali nije realno

 

A on to radi da bi dobio izbore 2016. godine, znači na brzinu će da očerupa socijalu, i onda dinkićevski pozapošljava razne pašenoge i šurnaje da sede u kancelarijama i ne rade ništa. Pošto ovi prvi nemaju pravo glasa, jelte. I pošto je državni posao san snova svakog Amerikanca od kad je sveta i veka.

Link to comment

стигао до 6-е епизоде, ово је све већа смејурија из епизоде у епизоду... не знам да ли уопште да даље настављам са овим...

 

 

све све, али прва дама напушава путина у москви  :ajde: 

 

 

Slobodno, bice jos smesnih scena :lol:

Link to comment

Dakle, ovo su sokovi.

 

Korelacija reci: Putin-Zaz-pi 100%,

 

Nema ga dve sezone, ali cim se u trecoj pojavio Putin Zaz-pi dojahao na topik.  :lolol:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...