Jump to content
IGNORED

House Of Cards


3opge

Recommended Posts

  • Replies 519
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    60

  • Lrd

    38

  • MayDay

    34

  • MancMellow

    28

Odlgedao 3 epizode. Serija je negledljiva od kada je nestalo BBC materijala, tj.od kada je Zoe ubijena.

Lukavi Rej koje bio takmac u 1 sezoni se pretvara u debila kao i svi oko Frenka.

Tea party, Snowden, svega ima. Samo karaktera niotkuda. Spletke radi spletki. Drugi sloj je potpuno nestao.

 

Whip, Kinezi,... boooring.

Rachel... boooring.

Lucas sam protiv svih boooring.

Gde je Kler?

Link to comment

Ova serija je baš onaj guilty pleasure o kome se raspravljalo nedavno. Može se može naći hiljadu mana pa opet drži prikovanom za ekran..mislim da je ipak do 4-5 vodećih glumaca koji ovde izvlače maksimum iz svojih likova.

Edited by keitel
Link to comment
  • 3 weeks later...

Bez uvrede, ali vi koji se palite na ovu amersku kopiju jednostavno ne znate što valja.  ^_^

Nema šanse da Britance itko prevesla, ne u ovoj seriji, nikako ne u originalu koji je jednostavno nedostižan.

Original BBC trilogija  House of Cards, Play the King i The final cut - dokopajte se toga pa će vam se samo kasti.

 

 

 

http://youtu.be/c8GFaUa-W_w

Link to comment
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Ruska delegacija odbila da dozvoli da se snimaju scene u UN-u tako da Frenk Andervud neće moći da izvede neki ćiribu ćiriba trik da Mozambiku izboksuje carinske ustupke od Butana, koji pak traži slobodan pristup berzi u Asunsionu, za šta će SŠA udeliti Paragvaju dozvolu da izveze 10000 tona svinjetine i tako obezbedi većinu u Đeneralnoj skupštini i Sovjetu Bezbjednosti.  :fantom:

Edited by Filipenko
Link to comment
  • 2 weeks later...

dodjoh samo da potpisem sve sto je nadrkani Vini Pu napisao o seriji.

 

o jbt koliko rupa, pa to je neverovatno. predsednik retard, approval rating od 8% usred medjunarodne krize u kojoj se plasira vojna moc overseas, idiotski subplot sa magicnim crncem koji se conveniently pretvara u former gangbangera, nicim izazvano jebanje bodigarda, objasnjavanje publici da je tajkun zao tako sto mu se da da polomi sopstvenog papagaja...

 

ovakav train wreck posle obecavajuceg pocetka ne znam da li sam ikada video.

Link to comment
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Čisto da se upišem u kolonu onih koji su odgledali do kraja i smatraju da je serija teško sranje :D

+1

 

kod svakog obraćanja u kameru sam imao želju da mu drmnem šamarčinu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...