Jump to content
IGNORED

House Of Cards


3opge

Recommended Posts

Da se precizira vecinski utisak za one koji tek nameravaju da gledaju.

 

1. sezona - ok do vrlo dobra.

2. sezona - sranje.

 

Mogu da se složim sa ovim. Mislim,nisam naivan da pomislim da će recimo da ga uhapse u trećoj epizodi druge sezone,u stvari je prilično jasno da će da istera svoje u svakoj jebenoj situaciji ali ovoliko proseravanje je mnoooogo daleko za mene od realnosti da bih ja mogao ovome da dam i prelaznu ocenu. 

 

Aj kad već vidim da ima ljudi koji prate topik,samo najsvežije da izvučem jer sam večeras odgledao poslednju epizodu (do koje sam imao malo nade da bi nešto moglo da se promeni) i da postavim pitanje zašto jebeni Tusk ako se već okrenuo protiv Vorena nije potkačio i Frenka? Mislim,znam odgovor ali scena mi ne deluje tako da je on predodređen ušao u to saslušanje sa namerom da razjebe ovog, nego eto tako mu došlo u trenutku. A ako očekuje da nastavi neku saradnju sa Frenkom sad kad je ovaj postao predsednik zar ne bi trebao da zna bolje,da ga ovaj po stoti put može zajebati tek sad kad je predsednik. Mada to i jeste generalno poenta da su svi izrazito glupi sem bračnog para.

Link to comment
  • Replies 519
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    60

  • Lrd

    38

  • MayDay

    34

  • MancMellow

    28

Ne razumeš ti, to je zato što je FU zajeban igrač, i vrte se tu neke velike sume od po čak milion dolara, i treba da se sredi da sagrade most oni Kinezi što peru pare za finansiranje kampanje kroz kazino i sve tako nešto slično. Znaš, kurva je ta visoka politika. 

Link to comment

Ne razumeš ti, to je zato što je FU zajeban igrač, i vrte se tu neke velike sume od po čak milion dolara, i treba da se sredi da sagrade most oni Kinezi što peru pare za finansiranje kampanje kroz kazino i sve tako nešto slično. Znaš, kurva je ta visoka politika. 

 

Nisu to meni tako veliki problemi,to usitnjavanje sa dolarima i recimo što mi pada na pamet taj sankorp je prvo bio bitan faktor sa Remijem pa odjednom kad Remi više nije tu postaje nula faktor,niko ga ne spominje više ikad,ali to su neke stvari preko kojih mogu da pređem,ali kad je ceo plot tako urađen da Spejsi ide i zajebava xxxx ljudi i da što više idu ka vrhu sve su gluplji (Rejčel kurva najpametnija,predsednik i first lady najgluplji mogući),to je onda dno dna. Plus mi obe scene ubistva i Rusoa i Zoi deluju dosta nerealno. Npr Frenk vozi ovog kući kolima,ko zna šta je sve dirao po autu i onda kao briše otiske sa vrha volana i kvake :D

Link to comment

Auf, gde me podseti... Njabolje od svega je ipak činjenica da je kurva dobila čitav svoj podzaplet, kao, ona zna nešto supervažno o celoj zaveri oko Rusoovog ubistva :isuse: Nameštaju je da bude uzrok Francisovog pada jednog dana, kao da ima neki krunski dokaz u glavi, kao da je videla FU kako lično ubija Rusoa... šta videla, snimila i uzela uzorak DNK. A u stvari sve što ona zna je da su je jednom poslali da Rusoa zavede i napije u hotelskoj sobi!

 

Veće su šanse da Obamina fantomska nedostajuća krštenica izazove impeachment nego da FU padne zbog takvog jednog podatka.

Link to comment
  • 2 months later...

Završio sam gledanje i druge sezone, serija je i više nego odlična za mene. Kakav je vrhunski glumac Kevin Spejsi i kakva fenomenalna pratnja od strane Robin Vrajt. :Hail: Dok čekam treću sezonu, moraću da se pozabavim drugim serijama. Jedno pitanje za sve koji su upuceni u serije: da li postoji, i ako postoji koja je, najsličnija serija ovoj i po kvalitetu i po tematici?

 

U medjuvremenu ću da bacim pogled na stiva mušemu i Boardwalk Empire..

Link to comment

Ovo pretenduje da predstavi neku realnost političkog života?

 

Underwood je uspeo da

 

 

 

za dve godine sjebe potpredsednika, predsednika i najbogatijeg čoveka Amerike.

 

 

Link to comment

Ovo pretenduje da predstavi neku realnost političkog života?

 

I kokno Zoi Barns. Sto posto pretenduju na realnost.

 

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...