Jump to content
IGNORED

House Of Cards


3opge

Recommended Posts

 

Amelija gledaj slobodno, mnogo je glupo ali drži pažnju.

tako nekako bi se mogla opisati i druga sezona, e sad ako je treća još gluplja...

 

videću još :)

Link to comment
  • Replies 519
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    60

  • Lrd

    38

  • MayDay

    34

  • MancMellow

    28

  • 1 month later...

Gospode koliko je treca sezona glupa  :frust:

 

Gledao za sada 4 epizode, hajlajts: Pussy Riot, klimavi Isus.

Gledam do kraja da vidim da li ce biti jos takvih gluposti.

Link to comment

Ne znam šta je klimavi Isus, ali obrati pažnju na ekonomski masterclass: otimanje para iz penzionih i zdravstvenih fondova da bi se subvencionisalo zapošljavanje perača sudova :Hail:

 

I niko ni A da mu kaže u medijima, birači prezadovoljni što uzima pare od njih milijardu da bi zaposlio deset miliona... 

 

Labud gleda i masturbira zamišljajući takvu dominaciju.

Link to comment

Ne znam šta je klimavi Isus, ali obrati pažnju na ekonomski masterclass: otimanje para iz penzionih i zdravstvenih fondova da bi se subvencionisalo zapošljavanje perača sudova :Hail:

 

I niko ni A da mu kaže u medijima, birači prezadovoljni što uzima pare od njih milijardu da bi zaposlio deset miliona... 

 

Labud gleda i masturbira zamišljajući takvu dominaciju.

O ovom planu dostojnom Boldrika reci cu zavrsnu rec na kraju sezone. Za sada, hajlajt je ideja da bi red za poslove ispred Kapitola bio dobar PR za predsednika, mislim da bi i jedna PR velicina poput Krstica odbacila tu ideju kao mentolsku.

 

A klimavi Isus je ono kad je pljunuo raspece, pa mu je umalo palo na glavu. 

Link to comment

Gospode koliko je treca sezona glupa  :frust:

 

Gledao za sada 4 epizode, hajlajts: Pussy Riot, klimavi Isus.

Gledam do kraja da vidim da li ce biti jos takvih gluposti.

 

+ 1000

 

Ужас невиђени, јебои отац.

Link to comment

Oh™. 

 

:0.6: 

 

Da, da, ruski tamnicari bi ih ostavili tek tako, bez nadzora  :frust:

 

Ovo je neprijatno i gresno zabavno iako ne bi smelo da bude, kao da se smejes bacanju kepeca.

Link to comment

Ja sam tu iskonstruisao head canon po kom je Predsednikovica sve to orkestrirala, izmanipulisala geja da se obesi da bi dobila priliku da ga šukne Putinu™ tokom KZŠ i tako postane još obožavanija kod kuće. Sjebala mužu dil, ali boli je uvo, potajno namerava da se kandiduje i bude ta koja će ga smeniti (bolje ona nego neko drugi) :jerry:

 

Spoiler alert - ništa od toga se do kraja nije desilo. Sve je u Rusiji bilo totally genuine, ona je iz čistog ljudskog saosećanja sa nesrećno preminulim aktivistom koji je morao da umre za Cause odlučila da napravi međunarodni incident :isuse:

Link to comment

Samo mi recite, hoce li Francis Underwood unistiti neki zivot do kraja sezone, hoce li nekoga oterati u grob i usrati mu se u sudbinu uz cinican smeh?

 

On je u defanzivi vec sedam epizoda, osciluje izmedju "zeno moja, kako te samo volim i postujem" i "kuku mene, upropastili su mi plan".

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Hm, koliko se sećam - neće nikome. Ljudi su se pitali zašto je odjednom postao good guy. Do kraja se nosi samo sa svojom budalastom spoljnom i unutarnjom politikom, sa svojim bizarnim bračnim odnosima, i svojom potisnutom homoseksualnošču :yawn2:

Link to comment

Pa da ne spojlujem previse indirektno ce sjebati jednu osobu. A sto se cinizma tice i zajebanog osmeha,

najdalje sto je dotle doslo je sa piscem ali i to je meeeeeeeh

 

 

Nego pitanje za sve koji su gledali do kraja (i Vasu kad pogleda)

 

 

 

Jedva cekam da vidim sta su zamislili za Kler za sledecu sezonu i za sada mi samo apsolutne gluposti padaju na pamet kao moguce resenje

1) Vrati se nakon epizode kao da nista nije bilo jer je shvatila da su oni ipak neophodni jedno drugom

2) Vrati se nakon cele sezone prenemaganja u velikom i krajnje neocekivanom finalu

3) Kandiduje se kao predstavnik Republikanaca

4) Kandiduje se kao predstavnik Demokrata

5) Uz Dunbar i onu drugu napravi AFZ kako bi sjebala Frenka

 

Sve mi je podjednako glupo i realno tako da jedva cekam da vidim sta su tu zamislili. Ovo sve ostalo je ionako nebitno.

 

 

Link to comment
  • 5 months later...

Hm, koliko se sećam - neće nikome. Ljudi su se pitali zašto je odjednom postao good guy. 

 

Samo da se osvrnem na ovo. 

 

Za seriju je dobro to što je predsednik prikazan kao good guy. Sada nema potrebe da ubija kako bi se dokopao cilja - cilj je ostvaren i sada se uplivava u mirne vode donošenja odluka nakon brifinga i eventualno neke smrtonosne misije u nekoj zemlji čudnog imena.

 

U suštini, svako ko gleda treću sezonu odgledao je prethodne dve. Ima onaj jedan super momenat kada dva predsednika razgovaraju u  onom bunkeru, kada se zapravo ogoli da među njima nema mnogo razlike. 

 

Sve u svemu, sezona 3 je bolja od sezone 2. Što više govori o sezoni 2, jelte.

 

Serija te vuče da je gledaš iako je svaka pavlllllova zamerka potpuno na mestu (bravo za post, inače).

Edited by pacey defender
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...