Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

A Jokić se toliko potresao šta ljudi misle da je otišao na rafting Tarom sa braćom i drugarima.... 

Ako se dobro sećam, 2005 na evropskom prvenstvu u Srbiji Pau Gasol nije igrao iako je bio u Novom Sadu (napio se kao svinja kad su dobili SCG u grupi) pa mu niko nije glavu skidao u Španiji. Nekako mi se čini da je to naš trademark, da svima koji otkažu merimo SrBska krvna zrnca... 

Ps. U nedelju ima neki 3x3 turnir u Somboru koji radim i pokušaću da saznam razlog koji je njima rekao pošto kontam da je rekao drugarima.... 

  • +1 1
Link to comment
  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

Smaramo sad već, razlog je: jer neće da igra. 
 

Slab sam ja Jumanji, treba da otvorim topik ‘Nikola Jokić, svinja na konju’ pa da teram tamo kritičare i hejtere da pišu uz pomoć moderacije. :D

 

@Jumanjiništa lično, sprdnja

Link to comment
1 hour ago, Filozof manijak said:

 

Pa  ništa, ali bi bar Srbi bili ispavani i ne bi bacali neprospavane noći gledajući nekog lika koga ne zanima reprezentacija :D

 

esi ozbiljan?

Link to comment

Sad preterujete, niko niklje rekao da će mu skinuti glavu, niti ke bilo ko rekao da treba da polaze nekom računa ovde.

Ne budite smešni u interpretacijama.

 

Mene bi zanimalo kakva bi bila npr.reakcija španske javnosti da je Mark Gasol postao MVP NBA lige i da je odbio igranje za reprezentaciju na OI zbog jer mu se može.

Mislite da bi se razlikovala?

Link to comment

najjace da su jokic i gasol uporedivi, lik propustio jedno takmicenje za dececniju, evo igra i sad sa 41 godinom. da je ovako konstantno zavlacio javnost u spaniji i hvatao krivine, nesto sumnjam da bi bili blagonakloni prema njemu. 

  • +1 2
Link to comment
18 minutes ago, dragance said:

Ali, ali...on mora da polaze racune pojedincima ovde i da pristane da ga kinje jer - pazi sad - duguje drzavi nesto :isuse: :D 

 

Ne duguje Srbiji kao državi, ali duguje Srbiji kao zemlji, tačnije popularnosti košarke i sistemu treninga koji postoji u Srbiji. Da se rodio u Mađarskoj ili Rumuniji, verovatno se nikada ne bi ni bavio košarkom, jer se ona tamo prati i upražnjava mnogo manje, već bi bio ko zna šta i skoro sigurno ne bi zarađivao stotine miliona dolara. Isto važi i za druge naše košarkaše - šta bi recimo npr. Bobi bio da se nije rodio u Srbiji, veliko je pitanje.

  • +1 6
Link to comment
4 hours ago, Redoran said:

 

Meni je sve kod njega OK osim jedne stvari: nemoj brate Joko da igraš te PR igre sa plasiranjem šturih informacija preko ćaće. Izađi bre kao čovek i komunista pred mikrofon i reci, preskačem OI jer to i to. Bolje je da neko drugi ide nego da ja budem tamo bez volje i motiva, i onda svi očekuju od mene da ubacujem po 30 poena u nokaut fazi a ja ne mogu.

 

Hejtovala bi ga drogirana nacija tri dana i onda bi prešli na nekog drugog a on više nikada ne bi morao da se pravda. Jedan Majkl Džordan je u svoje vreme izjavljivao da ga od OI (u Atlanti mislim) mnogo više privlači letnje igranje golfa. A tada je bila mnogo veća ložana na OI nego danas, pravio se Drim Tim II. I hejtovao ga deo javnosti neko vreme, i na kraju se sve sleglo i ljudi negde u svojim glavama povezali da MJ-a ne treba nužno povezivati sa reprezentacijom.

 

Jokara bi hteo da ne plati cenu slave nego da to ćaća hendluje sa medijima. Pa ne ide to tako burazeru.

Pa rekao je odmah Tanjugu valjda, da je umoran , da su on i ljudi iz kluba odlucili da mora da slusa telo, cale je posle izjavio da se poradja i da je to pravi razlog odustajanja, sve u svemu to je izgleda  jedna ne iskrena familija :)

Edited by Micko8
Link to comment

Jeste, u imeniku drzi telefone 2 burazera, zene, caleta, mareja i... Tanjuga :)

 

Misko javio tanjugu, samo je litanje dal je prvo javio tanjugu ili jokicu :D

Link to comment
1 hour ago, James Marshall said:

Očigledno da je Jokiću primarno važna ova publika od koje ima ~30 miliona godišnje, on ima sasvim dobru reputaciju među NBA publikom, radi sve što treba. S druge strane, čovjek je bukvalno protrčao kroz srpsku košarku na putu do NBA, i to igrajući u roze dresovima. Jasno nam je koja mu je publika bitnija. Kao i to da je njemu košarka posao koji radi odlično, ali mu te neke stvari tipa status legende i obožavanje masa za dž nisu neki prioritet.

Pa i ta reprezentacija mu je pomogla da se predstavi siroj  svetskoj javnosti 2013 godine, tu je prvi put poceo da privlaci paznju skautima:)

  • Haha 1
Link to comment
9 minutes ago, Ayatollah said:

Ne duguje Srbiji kao državi, ali duguje Srbiji kao zemlji, tačnije popularnosti košarke i sistemu treninga koji postoji u Srbiji. Da se rodio u Mađarskoj ili Rumuniji, verovatno se nikada ne bi ni bavio košarkom, jer se ona tamo prati i upražnjava mnogo manje, već bi bio ko zna šta i skoro sigurno ne bi zarađivao stotine miliona dolara. Isto važi i za druge naše košarkaše - šta bi recimo npr. Bobi bio da se nije rodio u Srbiji, veliko je pitanje.

 

Ma daj. Rodio se sa talentom. Uzeo ga pod svoje Misko i provukao kroz Megu nekoliko godina - sto mu je Misko debelo naplatio, a i dalje naplacuje. Ne zajebavajte se sa tim "skola kosarke". Nema toga u Srbiji odavno.

  • Haha 1
  • -1 2
Link to comment
56 minutes ago, Moonwalker said:

 

Ovo nisam videla, kad je bilo vreme. Nisam ja to nigde ni napisala bilo sta o ljudima sa foruma. Pisala sam o atomsferi koja se kreira vestacki u javnosti, a koja nije forum, a sto je meni zapalo za oko ili radar. Pogresno ili ispravno, svakom na volju. Ne vidim sto bi pominjanje toga bilo bez veze, kao i bilo koje drugo izreceno misljenje.

 

Ono sto jesam napisala je da je odnos prema privatnom delu zivota tih ljudi onako malo da se podigne obrva, iz mog ugla.

 

Sad se vracam u read only mode. 

Nemoj se vraćati u read only, što više ljudi u diskusiji koji ukazuju na neki novi ugao sagledavanja stvari, to bolje.

 

Nije mi bila namera da budem arogantan ili osoran, moja poenta je da je ovo sportski podforum pa na ovoj temi  posmatramo ovaj slučaj više iz sportske/košarkaške vizure. 

 

Što se tiče te atmosfere koja se podgrevala u javnosti i medijima, mislim da je to više za diskusiju na Društvu ili Medijima.

Link to comment
3 minutes ago, dragance said:

 

Ma daj. Rodio se sa talentom. Uzeo ga pod svoje Misko i provukao kroz Megu nekoliko godina - sto mu je Misko debelo naplatio, a i dalje naplacuje. Ne zajebavajte se sa tim "skola kosarke". Nema toga u Srbiji odavno.

Da nije bilo te škole košarke i sistema, džaba bi mu bio talenat. Nije njega Miško trenirao, nego treneri stručnjaci iz te košarkaške škole.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...