Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

1 minute ago, Filozof manijak said:

Pa sad, videćemo. Lično, nešto ne verujem baš u to, ma kolika flegma on bio. Isto kao što baš i nisam nešto ubeđen da ga trka za ovogodinjim MVP-ijem uopšte nije zanimala (ponašanje na terenu mi govori upravo suprotno)

Naravno da ga je zanimala, idu na konto toga i solidni potencijalni bonusi. I naravno da ga zanima publika u NBA, kažem, ima dobar odnos sa tom publikom, zajebava se, titra im jajca. Sa druge strane, koliko ima navijača Mege u Srbiji? Kažem, djeluje da čovjek nema uopšte taj potrebni odnos da se loži na igranje u reprezentaciji. I šta da se radi.

Link to comment
  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

1 minute ago, James Marshall said:

Samo je pitanje šta je kome cilj u životu. Drago mi je da je njima bio cilj da odu na takmičenje ali svako ko se ikad zahvaljivao Vučiću što je od državnih para sebi napravio promociju ima pravo i da ga nahranimo govnima, kao što hranimo i Jokića. A meni je i dalje bitnije pitanje ko je na vlasti i kako skloniti ovog satrapa (i odnos prema njemu) nego ko će ići na OI ili SP. Samo da ne slušam priče "morali su", jer jbg, žrijeb je veoma bitna stvar u poređenju sa tim što lik urniše Srbiju tako da je neće biti za 50 godina.

 

Sori na političkom ofu.

 

 

Kojim njima? Nama je u interesu da odemo na OI. Odeš na OI, osvojiš medalju, povećava se zainteresovanost za sport, košarku itd. 

Link to comment
1 minute ago, James Marshall said:

Naravno da ga je zanimala, idu na konto toga i solidni potencijalni bonusi. I naravno da ga zanima publika u NBA, kažem, ima dobar odnos sa tom publikom, zajebava se, titra im jajca. Sa druge strane, koliko ima navijača Mege u Srbiji? Kažem, djeluje da čovjek nema uopšte taj potrebni odnos da se loži na igranje u reprezentaciji. I šta da se radi.

 

Pa  ništa, ali bi bar Srbi bili ispavani i ne bi bacali neprospavane noći gledajući nekog lika koga ne zanima reprezentacija :D

  • +1 1
Link to comment

Shvataš li ti koliko je to miniran državni interes u poređenju sa jadnošću (i štetom koja nastaje) podržavanjem ovog idiota na vlasti

Link to comment
10 minutes ago, Joe D said:

koliko ja mogu da primetim, njegov otac se preko kurira obraca i oni uopste ne vode nikakvu kampanju protiv njega, naprotiv.

 

dalje, famozna naslovna strana blica ga naziva izdajnikom, a unutra zarko korac daje misljenje kako se ljudi pojacano identifikuju sa sportistima jer smo neuspesni u oblasti ljudskih prava i vesna pesic analizira nba rezim treninga. 

 

ni jednu prozivku ja u medijima nisam procitao od bilo koga po ovom pitanju, u stvari deluje da rade sve da ga zastite. mediji nisu uopste prica ovde. 

 

:laugh:

Je l moze citat?

Link to comment
1 minute ago, Filozof manijak said:

 

Pa  ništa, ali bi bar Srbi bili ispavani i ne bi bacali neprospavane noći gledajući nekog lika koga ne zanima reprezentacija :D

Tu ih je zajebo realno, a tek što je opala produktivnost u danima nakon utakmica, vidi se i na džidipiju :lolol:

Link to comment
3 minutes ago, James Marshall said:

Shvataš li ti koliko je to miniran državni interes u poređenju sa jadnošću (i štetom koja nastaje) podržavanjem ovog idiota na vlasti

 

Mogao bih još da diskutujem na ovu temu ali iz iskustva bih rekao da moderatori ne dozvoljavaju takvu vrstu diskusije. Ili je dozvoljavaju samo kad je u pitanju reprezentacija, ne i pojedini klubovi. 

Link to comment
6 minutes ago, James Marshall said:

Shvataš li ti koliko je to miniran državni interes u poređenju sa jadnošću (i štetom koja nastaje) podržavanjem ovog idiota na vlasti

Brate ubi se da na temi o kosarci pises o svemu osim o kosarci.

Link to comment

dansver spinuje i botuje za NBA. nije taj ugovor bio na 7 godina nego na 9. I za koju godinu ističe a onda će sledeći ugovor biti manji.

jer su se gospoda iz ESPN opametila i skontala da je pravi novac u NFL prenosima. To će imati velike posledice po salary cap u obe lige.

 

Pat Mahomes se obraća Jokari:

 

Daniel Day Lewis GIF

  • Haha 1
Link to comment
49 minutes ago, Filozof manijak said:

@Moonwalker želim samo jedno da razgraničimo, niko ovde na forumu ne blati Jokića, niti mu želi sve najgore ili slično, zato što je odlučio kako je odlučio. Zato je pominjanje Vučućevih blatoida i komentara sa neta, blago rečeno, baš bzvz.

 

Ovo nisam videla, kad je bilo vreme. Nisam ja to nigde ni napisala bilo sta o ljudima sa foruma. Pisala sam o atomsferi koja se kreira vestacki u javnosti, a koja nije forum, a sto je meni zapalo za oko ili radar. Pogresno ili ispravno, svakom na volju. Ne vidim sto bi pominjanje toga bilo bez veze, kao i bilo koje drugo izreceno misljenje.

 

Ono sto jesam napisala je da je odnos prema privatnom delu zivota tih ljudi onako malo da se podigne obrva, iz mog ugla.

 

Sad se vracam u read only mode. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...