Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    937

  • б1lme3

    908

Nema tu šta da se razmišlja. Već više od decenije, čim završim sezonu u klubu, slede obaveze u državnom timu. Pokušaću da budem direktan koliko je to moguće i da izbegnem fraze. Meni je reprezentacija sve. Predstavljati Srbiju za mene je čast i zadovoljstvo. Što sam stariji i iskusniji, vidim da ni klupske titule, niti lična dostignuća ne mogu da se mere sa onim što si uradio za svoju zemlju. Kada kao sportista imaš priliku da usrećiš svoj narod, to je neprocenjivo", rekao je Bjelica za "Sportski žurnal" i dodao:

 

Spavas li mirno rago Jokiceva:)

Link to comment

Bjelica i Marjanovic su sada bez ugovora, ipak u situaciji da cekaju poslednji veci ugovor u karijeri odlucuju da igraju za repstaciju. Kapa dole.

Link to comment

Bas zato sto je Jokic resio svoju ekzistenciju i egzistenciju buducih pokoljena ,mogao  je  bez problema da zaigra za reprezentaciju na OI.

Edited by Micko8
Link to comment

Bjelica i Marjanovic bez problema mogu da zabiju dobre ugovore u Evropi, nema tu sta da im pomogne igranje za reprezentaciju. Oni imaju reputaciju i nisu neki pocetnici u kosarkaskom svetu. A situaciju u NBA ligi im nece promeniti dobre igre u reprezentaciji, NBA klubovi i njihovi skauti sve znaju o njima.

Edited by Micko8
Link to comment

Ako sportista samo razmislja o tome da li ce se povrediti i , onda  ne treba da se bavi sportom. Niko od njih nema istoriju nekih teskih povreda , oboljenja itd. A  povrediti se mogu i van terena . Oni su manjue vise svi finansijski situirani.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...