Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

51 minutes ago, Micko8 said:

Ako sportista samo razmislja o tome da li ce se povrediti i , onda  ne treba da se bavi sportom. Niko od njih nema istoriju nekih teskih povreda , oboljenja itd. A  povrediti se mogu i van terena . Oni su manjue vise svi finansijski situirani.

 

ali zašto onda Inaugurator Bobi nije igrao na OI 2016 već se čuvao da potpiše ugovor sa Pistonsima?

trebao je reći ko ga jebe važno je da ja igram i da mi viču kapa dole, a ionako me van terena može ubiti teroristički napad ili da me lupi grom

Link to comment
  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    937

  • б1lme3

    908

Ljudi dajte se vise okacite toga tko je dosao a tko odbio reprezentaciju i ala Dule razmisljanja tipa "Neko se zove Lovernj, a neko Bertans". Sto se tice Jokica niko nezna sto  je njemu u glavi i zbog cega nece igrati. Nije propisano zakonom da se mora igrati za reprezentaciju i Jokara ima pravo izbora kao i svi mi. Vjerovatno mu je prisjelo kosarke i nije sa glavom motiviran da igra trenutno. Jos gora stvar za reprezentaciju i koheziju ekipe bi bila da odluci da zaigra pod pritiskom, i da igra preko one stvari. Trebaju igrati oni koji zele, mogu i koji su motivirani. Moguce ta se sve te stvari posloze za Jokaru i reprezentaciju za neku buducu kampanju.

 

Mi bi trebali pisati o onima koji su tu i koji igraju... 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
14 minutes ago, MangupIzCivilstva said:

Ljudi dajte se vise okacite toga tko je dosao a tko odbio reprezentaciju i ala Dule razmisljanja tipa "Neko se zove Lovernj, a neko Bertans". Sto se tice Jokica niko nezna sto  je njemu u glavi i zbog cega nece igrati. Nije propisano zakonom da se mora igrati za reprezentaciju i Jokara ima pravo izbora kao i svi mi. Vjerovatno mu je prisjelo kosarke i nije sa glavom motiviran da igra trenutno. Jos gora stvar za reprezentaciju i koheziju ekipe bi bila da odluci da zaigra pod pritiskom, i da igra preko one stvari. Trebaju igrati oni koji zele, mogu i koji su motivirani. Moguce ta se sve te stvari posloze za Jokaru i reprezentaciju za neku buducu kampanju.

 

Ja mislim da svi do jednog koji se odazovu pizde što ne mogu na odmor već na još mesec dva drkanja i treninga ali shvataju šta im je prioritet i to stoički odrađuju i podnose. Sumnjam da je Jokara unikatan po tom pitanju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...