Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

ne znam da li se nešto novo dešava sa Lučićem, ali on valjda ima hronično loša leđa kao i Jović

 

od toga nema potpunog oporavka, to ih uvek čeka krajem sezone, u zavisnosti od održavanja i potrošnje preko godine

Link to comment
  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

6 hours ago, Ayatollah said:

Ne duguje Srbiji kao državi, ali duguje Srbiji kao zemlji, tačnije popularnosti košarke i sistemu treninga koji postoji u Srbiji. Da se rodio u Mađarskoj ili Rumuniji, verovatno se nikada ne bi ni bavio košarkom, jer se ona tamo prati i upražnjava mnogo manje, već bi bio ko zna šta i skoro sigurno ne bi zarađivao stotine miliona dolara. Isto važi i za druge naše košarkaše - šta bi recimo npr. Bobi bio da se nije rodio u Srbiji, veliko je pitanje.

Bio bio Gheorghe  Muresan. 

  • Haha 1
Link to comment
16 hours ago, theanswer said:

U današnjem prelistavanju štampe selimo se malo do komšiluka da vidimo šta kaže još jedan igrač koji je odigrao svaku utakmicu ove sezone 

 

https://sportske.jutarnji.hr/sn/kosarka/hrvatska-liga/otkazivanje-nije-opcija-ne-zelim-da-i-cetvrta-godina-moje-najbolje-kosarke-ne-znaci-nista-za-hrvatsku-15082732

 

Sinoc sam na SLO TV gledao Doncica, na konf za stampu u vezi sa kvalifikacijama za OI.

Covek sretan, osmeh od uveta do uveta. A igra, btw, sa 11 indijanaca.

  • +1 1
Link to comment

Budala, umesto da jaše lipicanere i sunča se na Bledu. :fantom:

Luka je 1 ozbiljan car. Posle onakve sezone i napora dok je sam nosio Dalas kroz ligu, bez problema se odazvao reprezentativnim obavezama. Masivan rispekt za momka.

  • +1 1
Link to comment
22 hours ago, Joe D said:

 

Vesna je carica!

Quote

i sada kada je napokon došao u Sombor kod svojih roditelja, da ga mamina ruka malo pomazi, mi odmah tražimo da igra za reprezentaciju.

 

Ima i njeno misljenje o OI i Sh timu Amera za isti.

  • Haha 3
Link to comment
32 minutes ago, Budja said:

 

Vesna je carica!

 

Ima i njeno misljenje o OI i Sh timu Amera za isti.

nalepi u spojleru, traze pare da big mogao da procitam, a pre bih debelom toniju dao to nego blicu.

  • Haha 1
Link to comment
3 hours ago, Filozof manijak said:

Budala, umesto da jaše lipicanere i sunča se na Bledu. :fantom:

Luka je 1 ozbiljan car. Posle onakve sezone i napora dok je sam nosio Dalas kroz ligu, bez problema se odazvao reprezentativnim obavezama. Masivan rispekt za momka.

to je zato što je luka 1 srbin. a onaj džokej neki bunjevac verovatno. 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...