Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

3 minutes ago, theanswer said:

Propade to, propade i karantin, čekamo sledeći razlog. A stvar je jasna, zabole ga kurac tačno da igra za reprezentaciju. 

Ja sam to u startu rekao, mnogo toga mu bitnije od reprezentacije. Ne znam samo što su ljudi toliko slani™ oko toga. Ovako samo fino čovjek oslobađa mjesto da tu dođe neko ko će baš da grize. Tipa Štimara. Ili neko sa PPP.

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, James Marshall said:

Ja sam to u startu rekao, mnogo toga mu bitnije od reprezentacije. Ne znam samo što su ljudi toliko slani™ oko toga. Ovako samo fino čovjek oslobađa mjesto da tu dođe neko ko će baš da grize. Tipa Štimara. Ili neko sa PPP.

 

Ne brukaj se brate. 

  • +1 1
Link to comment

a sto uopste mora da bude 1 jak razlog

ne sme biti kombinacija nekoliko faktora?

cini mi se samo da bi zakljucili kako eto jokicu igranje za srbiju nije najbitnija stvar u zivotu, pa jbg to smo znali jos pre nekoliko sezona

 

meni je strasno zao sto nece igrati, ali itekako mogu da razumem njega zasto mu se ne igra po svaku cenu

 

 

  • +1 1
Link to comment
9 hours ago, James Marshall said:

Zamisli dripca, hoće da bude uz ženu dok mu se rađa prvo dijete umjesto da pika soni u hotelu sa Dobrićem i Lazićem :unsure:

 

 

Pa kad je glupan. Pametan novopečeni otac šmugne negde na 2 - 3 meseca od porođaja, i izbegne svu dreku i neprospavane noći.

Bolje bi se odmorio sa reprezentacijom. No, svako iskustvo se plaća :fantom:

Link to comment
46 minutes ago, pbg12345 said:

a sto uopste mora da bude 1 jak razlog

ne sme biti kombinacija nekoliko faktora?

cini mi se samo da bi zakljucili kako eto jokicu igranje za srbiju nije najbitnija stvar u zivotu, pa jbg to smo znali jos pre nekoliko sezona

 

meni je strasno zao sto nece igrati, ali itekako mogu da razumem njega zasto mu se ne igra po svaku cenu

 

 

 

zato joj ga je i metio, baš za kristmas.

:lalab:

 

Edited by Djuro
Link to comment
9 hours ago, Milošica said:

Mislim da je Jokara dosta emotivniji lik nego što se predstavlja za javnost i da je svestan da ne bi pružio maksimum upravo zbog te situacije.

 

Meni je sve kod njega OK osim jedne stvari: nemoj brate Joko da igraš te PR igre sa plasiranjem šturih informacija preko ćaće. Izađi bre kao čovek i komunista pred mikrofon i reci, preskačem OI jer to i to. Bolje je da neko drugi ide nego da ja budem tamo bez volje i motiva, i onda svi očekuju od mene da ubacujem po 30 poena u nokaut fazi a ja ne mogu.

 

Hejtovala bi ga drogirana nacija tri dana i onda bi prešli na nekog drugog a on više nikada ne bi morao da se pravda. Jedan Majkl Džordan je u svoje vreme izjavljivao da ga od OI (u Atlanti mislim) mnogo više privlači letnje igranje golfa. A tada je bila mnogo veća ložana na OI nego danas, pravio se Drim Tim II. I hejtovao ga deo javnosti neko vreme, i na kraju se sve sleglo i ljudi negde u svojim glavama povezali da MJ-a ne treba nužno povezivati sa reprezentacijom.

 

Jokara bi hteo da ne plati cenu slave nego da to ćaća hendluje sa medijima. Pa ne ide to tako burazeru.

  • +1 7
Link to comment

ima li sportiste koji moze da bar kaze selektoru da nece da igra ako nece javno? umesto da pusta saopstenja preko tanjuga i salje caleta da nesto nagovestava da mu je zena mozda trudna po kuririma. 

  • +1 5
Link to comment

Nevezano za Jokica, nije ni prvi ni poslednji koji ce propustiti neko takmicenje, da li je kosarka jedini sport gde se otkazuju ucesca masivnije nego u drugim sportovima? Ja nesto ne znam za fudbal ili neke druge sportove.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...