Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Njima nije preko glave karantina i testiranja, KD igra koji nema neki preterani motiv da igra, Harden pošto je odigrao ove 3 utakmice maltene na jednoj nozi. Došli smo do frapantnih situacija gde kad igrač vuče neku povredu, onda jbg to je razlog, kad nije povredjen onda ne može jer nije odmarao zbog povreda pa se umorio. Masivan respekt za ovu dvojicu. 

  • +1 2
Link to comment
  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

Ja mislio da ga je Kokoškov zvao da učestvuje na Olimpijskim igrama ali ako ga je stvarno zvao na Soni onda OK.

 

Edit: ok je i ovako naravno, stvarno nema potrebe da izjednačavamo OI sa blejom sa drugarima

Edited by Heaviside
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
5 minutes ago, James Marshall said:

Zamisli dripca, hoće da bude uz ženu dok mu se rađa prvo dijete umjesto da pika soni u hotelu sa Dobrićem i Lazićem :unsure:

 


ppp je kriv zato sto jokara neće igrati. posle svake tekme: trpa, ne vadi. 
 

eto vam sad

Link to comment
5 minutes ago, Heaviside said:

Ja mislio da ga je Kokoškov zvao da učestvuje na Olimpijskim igrama ali ako ga je stvarno zvao na Soni onda OK.

 

Edit: ok je i ovako naravno, stvarno nema potrebe da izjednačavamo OI sa blejom sa drugarima

Pričamo o trenutku, sva je prilika i vjerovatnoća da bi ga ta vijest uhvatila u hotelu, karantinu ili nekom treningu a ne usred bitne utakmice. A niti se može baš skoknuti iz Japana na dan-dva, čak i da nisu ova pravila o karantinu ovako striktna.

Link to comment

Isprali su mozak ljudima, eno ljudi komentarišu Hardenu kao što ide, bolje da iskulira ili da ide u Tokio jer ide na kurve i da jebe po olimpijskom selu. Retardi. 

Edited by theanswer
Link to comment
50 minutes ago, James Marshall said:

Zamisli dripca, hoće da bude uz ženu dok mu se rađa prvo dijete umjesto da pika soni u hotelu sa Dobrićem i Lazićem :unsure:

 

 

Porađa se u septembru.

  • +1 1
Link to comment

Mislim da je Jokara dosta emotivniji lik nego što se predstavlja za javnost i da je svestan da ne bi pružio maksimum upravo zbog te situacije.

 

Mnogi bi mogli, on ne, i to je okej.

 

A da mi je krivo što ne može preko toga, jeste, ali jebiga.

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...