June 1Jun 1 vecernji pms specijal kad nema nista slatko u kuci-kakao,rogac,tahini,namaz od urmi i pavlaka za slag..klot pomeasno nema se, pa nicega za kulinarske finese Edited June 1Jun 1 by ivy
June 1Jun 1 koren celera iz lerne glumi pomfirittm, heljda je skuvana u kesici, caciki je nekako iz profila,neravnomerno posut zeleniš je korijander.idealno se podastire pod bjeli kiseliš.
June 3Jun 3 On 2. 6. 2026. at 5:56, Sandradjer said:Javi da si preteko.Ipak si spojio celer, heljdu i caciki ih, nedajbožeštasepojestmože!...upravo idu ladni ostaci celera, sa sosom tisuča jezera(majoneza+kečup)na salati od kineskog kupusa, sa isfronclanom pecenom paprikom Edited June 3Jun 3 by makaronee ne
June 5Jun 5 nikoništa, kaliraćete od glada!sučim ćete u ustanak i revoluciju..uglavnom, nastavljam se na tv kuvara,220C/h pod duplom alufolijom + 20' otkrivenokad sam probavao u prolaznom vremenu, skroz mekani gad beše.sadse nešto nazlo ukrutio u nevreme, makar ovi nepokriveni.krunpijer mi je neadekvatan dizviniete, beli, mladi, štaću..
June 5Jun 5 Huevos a la Zuherreña iliti pohovana kuvana jaja u sosu od belog luka i belog lebaa uz njih ovi gnječeni kronpirići Edited June 5Jun 5 by aram
June 5Jun 5 3 hours ago, aram said:Huevos a la Zuherreña iliti pohovana kuvana jaja u sosu od belog luka i belog lebaa uz njih ovi gnječeni kronpirićiapelujem da se ove ujdurme metnu u spojer. mator smo forum, vec se osipamo, nije dtugarski.
June 6Jun 6 2 hours ago, ultra plasticni said:ne kapiram sta je sta a odlicno izgledapa piše jebo ga ti. jaja, krompir. ako treba detaljnije reci.
June 8Jun 8 Skuvane pa pržene lignje s belim lukom. Limun, so, biber, vlašac. Nema slike. Preljepe su bile.
June 14Jun 14 Бöрек sa sirom sa ringle bez jogurta.Ostalo mi još onomad neki restl, pa tiganj, nejaka vatra, poklopc, obrniokreni..
June 15Jun 15 Teleći file na grilovanim breskvama. Sos od sveže breskve sa maslinovim uljem i zelenim biberom.
Thursday at 17:144 days Ragu bologniese на бачки начин, sa slannom, pa još seljač rustično iseko sofrit povrće, gostujemukujni, tuđ nož.E al obandačio se popodne od vrućine i viška svetla, koveli neću ni večerati, zdravživot, nego ragu skuvo još uvr podneva, sutra posandan, znači tek u subatu..I onda šta, skuvaću malo testa, da probam sous.. da ostane tri makarone u pakovanju, niered, skuvam sve, mošse podgreje, pa aj još malo a to što ostane, slupaću nasuvo s_makom. Utom će i subata.
Create an account or sign in to comment