March 9Mar 9 1 hour ago, Mr.Mxyzptlk said:Poranio si.Nadam se da si ispostovao tradiciju prvog izedanja jagoda u "sezoni"
March 9Mar 9 10 minutes ago, Mr.Mxyzptlk said:pokleko sam. nisu skroz plasticne, cak i mirisu!Da, ima sad dobra fora da ih spricaju nekom aromom jagoda da zamirisu. Cega se sve nece setiti.
Create an account or sign in to comment