Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Pocinje teniska sezona, milion meceva ima veceras. Posto nemam blage veze ko je u kakvoj formi, igrao sam po nekoj svojoj logici. Od svega sto sam odigrao, vama preporucujem Rajana Harisona protiv nekog meni nepoznatog Chung Hyeon-a po egal kvoti 1.87, mada je cak bilo i 2.10 na njega pa su izjednacili. Igra se u Americi, neko mesto Happy Valley, brza podloga je njegova omiljena i, dodao bih, jedina na kojoj zna da igra, dok za ovog drugog stvarno nikad nisam cuo i nemam pojma u cemu je fazon pa je bio favorit. Drugi dobar par sa finom kvotom mi je dugonoga gazelica Vikmajer protiv Tejlor Taunsend od stotinu kila. Crnkinja je imala sasvim dobru proslu sezonu i pored ociglednog problema sa kilama a Vikmajer vec neko vreme stagnira, cak mozda i nazaduje, ali ovo je nova sezona i probao sam na kvalitet i iskustvo. 

 

Od ostalih parova, Troicki i Krunicka bi trebalo da su ziceri a kvote su solidnih 1.52 i 1.37 ovamo gde sam igrao. Isto vazi i za Sardija, Sloan Stivens i Fucovica, dok bi Nemica Bartel mogla da iznenadi mladu nadu Anu Konjuh a kvota je bezobraznih 2.30. Ipak, tu sam zakuvao kao sisa H2 +2.5 u gemovima, mada se moze desiti i da dodje dvojka a ne dodje H2 jer su zene odvratne i nepouzdane :D

 

Iz NHL-a se nekom prostom logikom namece Anahajm jer nema logike da Nesvil veze dva dobra meca na strani protiv jakih timova. Naravno, i tu sam odigrao 1x kao poslednja sisa ali mislim da ce dobiti u regularnom delu.

Link to comment

Baci slobodno neki fix uživo kad budeš imao da se proba, da ispratimo. Ja sam sezonu započeo uspešno ali sam se doooobro znojio na Troickog. Čovek je mislim u trećem setu imao 10 brejk lopti, 1 je iskoristio na 2:2, do tad je oba gema na svoj servis dobio sa nulom i u tom sledećem na 3:2 kad je servirao imao 30:0, izgubio 4 zaredom poena i ovaj vratio brejk. Potom je svaki gem dobijao sa nulom na svoj servis a imao je još x brejk lopti i onda u tajbrejku bude 2:6. Na sreću, izvukao se, pitaj Boga kako. Ispratio sam ga i večeras. Stavio sam na jedan tiket i Iznera u nadi da se pijani Fabio još nije oporavio od nove godine :D

Link to comment

Fonjini je lud i kad je trezan, taj covek je za izbegavanje u svim mogucim kombinacijama. Ja onakvu kurcobolju otprilike nisam video ni kod jednog drugog sportiste u ovo novije doba, nije normalan lik :D

 

Uzivo je mama ali je zajebano da pisem jer se tu mora brzo reagovati. Evo imas sad npr. mec Hradecka - Eguchi, mislim da je i drugi set isto kec. Uzela je prvi, gubi 1.0 u drugom i na nju je 1.95. Treba mozda sacekati da ili izgubi brejk ili bar gubi 0-15, mozda 0-30 na svoj servis pa da kvota skoci na 2.5 recimo i onda zakuvati jer se to rutinski okrece a bolja je realno.

 

Evo zakuvao sam drugi set na 0:1 i 0-30 na svoj servis, bas bilo 2.50. Cekam je cistog keca na glavnom tiketu za veceras, sa Harisonom i Vikmajer, bilo bi dobro da donese duplu korist sad.

Edited by Zli Gli
Link to comment

Mene su pustili, nazalost, posto se raspala i gubi 0:3 i 0-15 :D Mada i dalje mislim da ce okrenuti, pod uslovom da ne pukne i ovaj svoj gem. 1:3 je kod zena nista, opusteno okrecu.

Link to comment

Uzela je ipak mec, pojacao sam kasnije kad je gubila brejk zaostatka u trecem. Imate na bet365 prenos Vikmajer - Taunsend, ova crnkinja je teza nego ikad, ogromna je. Za sad se dobro drzi i vidim da je favorit ali valjda ce se umoriti kako mec bude odmicao, nije lako nositi ovoliku kilazu.

Link to comment

6:0 za Taunsend u trecem setu, laganica :D Lose sam video na onom malom bet365 ekrancicu, ona je zapravo nikad mrsavija iako je i dalje velika i jaka. Evo je od pre:

 

1401307103000-USP-Tennis-French-Open-Tow

 

Jeste me pocepala ali svaka cast devojcici, pegla kao muskarac :Hail:

Link to comment

ja gledao par gemova na kraju prvog i zaključio da će da je razbije u drugom. svaka mi čast kako sam promašio, to mi se često dešava. naravno u trećem nisam smeo da igram.

Link to comment

Fudbal 1/2, NHL 1/2, NBA 2/2, NFL 1/1. I ovaj fudbalski tiket, koji je prosao, izasao je kilavo. City je dao gol, kada sam vec ocekivao replay. Real sam uhvatio na poluvremenu, no kod Barcelone nije bilo pomoci. Znaju da je glavni rival izgubio i ne mogu dobiti ekipu, koja je van forme ove sezone.Verovatno je do trenera. Sa ovim napadom bi morali da daju 3-4 gola po mecu, protiv vecine ekipa. Washington se vratio, nakon glupavo primljenog gola. Oba overa su dosla bez problema. Islandersi neprijatno iznenadise, protiv razbijene bande iz Edmontona. NBA slusa i dalje. Tesan poluvreme over na prvom mecu i kanonada na Phoenix-Toronto. NFL nekako dodje. Dallas je krenuo lose, ali se vratise na kraju balade. Fin dan. Mogao sam i bolje grupisati meceve, jer su prosli svi tiketi iz slabije grupe i 2/4 iz jace, no nije lose ni ovako.

 

 

Fudbal

 

Wimbledon-Liverpool P/K2

Lazio-Sampdoria w1

Montpellier-PSG w2

 

Kvota 1.96. Liverpool ne igra ubedljivo, no protivnik je par rangova ispod. Lazio ima fin trend protiv Sampdorie, kod kuce. Francuze ne volim da igram, no da doglavim tiket .

 

 

NBA

 

Golden State-Oklahoma P>108.5

 

Brooklyn-Dallas w2

Portland-LA Lakers w1

LA Clippers-Atlanta w1

 

Kvote, 1.85, 2.20. Golden State-Oklahoma, jedan od omiljenih over parova. Dallas je igrao nocas, ali su usli u formu, a protivnik je sve samo ne ubedljiv. Morace i Atlanta da izgubi tu i tamo. Nemaju bas tako kvalitetan sastav, da bi se merili sa najboljim timovima sa Zapada.

Link to comment

jr smith over 14.5 opet ne igraju melo, amar'e i kompanija pa smith ima svu slobodu ovog sveta da sutira i dvadeset puta ako treba. za promenu nisam odigrao na hardawaya koji ima granicu 13.5.

 

nop - wash h2 5.5 kvota na dvojku 2.3 i zategao bih to da imam muda. reke upitan zbog bolesti a gordon se sada vraca posle duzeg outa pa ce mozda biti malo uzdrmani. sve u svemu mislim da je washington bolja ekipa.

Link to comment

jr smith over 14.5 opet ne igraju melo, amar'e i kompanija pa smith ima svu slobodu ovog sveta da sutira i dvadeset puta ako treba. za promenu nisam odigrao na hardawaya koji ima granicu 13.5.

 

nop - wash h2 5.5 kvota na dvojku 2.3 i zategao bih to da imam muda. reke upitan zbog bolesti a gordon se sada vraca posle duzeg outa pa ce mozda biti malo uzdrmani. sve u svemu mislim da je washington bolja ekipa.

 

dodje :lol:

 

ipak na kraju dobro sto nisam odigrao hardawaya, dao lik 12 poena, ispromasivao se samo tako.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...