Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

I ne dadose treci. Pogodih samo I2+ i ovaj live koji sam se nadao da cu promasiti.

 

Sad Celsi

 

GG - 1.9

Prvo GG - 4.95

Drugo GG - 3.7

GG GG - 17.

 

Obično kad odigram u poslednjem trenutku padnu kvote, a sad skocile :D

Link to comment

I ne dadose treci. Pogodih samo I2+ i ovaj live koji sam se nadao da cu promasiti.

 

Sad Celsi

 

GG - 1.9

Prvo GG - 4.95

Drugo GG - 3.7

GG GG - 17.

 

Obično kad odigram u poslednjem trenutku padnu kvote, a sad skocile :D

 

 

:Hail:

Link to comment

I ne dadose treci. Pogodih samo I2+ i ovaj live koji sam se nadao da cu promasiti.

 

Sad Celsi

 

GG - 1.9

Prvo GG - 4.95

Drugo GG - 3.7

GG GG - 17.

 

Obično kad odigram u poslednjem trenutku padnu kvote, a sad skocile :D

kakav pcetak nove godine :pera: :pera: :pera:

Link to comment

Fudbal 0/1, NHL 0/1, NCAAF 0/1. Fudbal nisam mogao provuci nikako. Chelsea gubi od ovih pacera. Na 1-0 sam pomislio da je mec vec gotov, pa i nisam gledao dalje. Malo NHL baksuzluka. Chicago prima gol, 13 sekundi pre kraja i izbija mi povracaj. NCAAF je dosao bezveze. Bolje da sam igrao overe, koje i igram u 90% situacija. Nije lose ovo, da se ne bih opustio previse. Vece pre toga, je plus bio dovoljno veliki, da me ovo i ne nervira u vecoj meri.

 

 

NHL

 

Pittsburgh-Tampa 5+

Minnesota-Toronto 5+

 

Calgary-NY Islanders 5+

Colorado-Edmonton 5+

 

New Jersey-Montreal w2

 

Kvote, 1.99, 2.12, 1.66.  Klasican over duel u Pittsburghu. Toronto redovno pratim golovima, Wild igra efikasne meceve kod kuce. Flamesi su medju boljim plus timovima, do sada. Edmonton ima 11 vezanih poraza i malo me je strah da igram ponovo protiv njih; moraju negde dobiti, makar i slucajno. Primaju dosta golova, dok je Colorado ubedljiv kao domacin, te probah over. Devilsi i Canadiensi imaju slican stil igre, jedina razlika je sto Montreal to trenutno radi mnogo bolje. 

 

 

NBA

 

Boston-Dallas w2

LA Lakers-Memphis w2

 

New Orleans-Houston P>100.5

 

Golden State-Toronto P>106.5

 

Kvote, 2.03, 1.85, 1.85. Ocekujem da Dallas lagano dobije. Memphis je bez Randolpha, no i takav bi trebao biti prejak za Lakerse. Na Rocketse nije prevelika granica za poluvreme over, Golden State-Toronto se jednostavno mora probati.

Edited by Miljenko
Link to comment

U jebote, procitao sam na Sportalu da Ljulj verovatno nece igrati jer se nije zagrevao i odigrao 3 hiljade da daje manje od 11.5 jer sam verovao da ce mozda uci malo sa klupe, cisto da ne bude kvota 1... kad ono lik opusteno igra od pocetka  :lolol: Srecom, dao je nula u prvoj, mozda me i usere da prodjem :D

Link to comment

Hapoel Kfar Saba, domacin golovi.

 

u oba - 2.6

3+ - 3.35

4+ - 8

prvo 2+ - 4.6

drugo 2+ - 3.4

 

Udje samo prvi sing, taman za pozitivnu nulu, pa sam se kvalifikvao za vece, gde sam se sit izigrao :)

 

Bangor City - Bala town

 

GG - 1.59

prvo GG - 3.95

drugo GG - 3

GG GG - 12

 

sitnije Mk Dons domacin golovi

 

u oba - 2.7

3+ - 3.4

4+ - 8 

 

jos sitnije, Prestat Town - Ril

 

prvo 3+ - 5

prvo 4+ - 15

5+ - 4

6+ - 7.5

7+ - 18

Link to comment

on ne bi dao 11 ni da pola sata puca na prazan koš

 

ne bi kurac. sjebao me na xmass day, šta sam sve pogodio od igrača i njega igrao under jer sam kontao da će melo da šutira 200 puta

 

danas sam inače igrao overe na noćionija 9,5 dao 9, veselog 7,5 dao 7 i dženinga 8,5 dao 8

Edited by theanswer
Link to comment

NHL 1/3, NBA 3/3. Montreal lagano iskontrolisao mec, no to je jedna od retkih dobrih NHL stvari sinoc. U Pittsburghu goleada, ali su zato zatajili na ostalim mecevima, koje odigrah. Na Minnesota-Toronto, gosti bas sinoc nisu mogli da realizuju gomilu sansi(oko 40 suteva). Bilo je 3-1, na pola trece trecine i nije pao EN gol, smor. NBA je zato dosao, taman kako mi treba. Houston taman preko granice za poluvreme over. Golden State lagani izlaz. Dallas preslisao Boston. Memphis se mucio na kraju, no dodje nekako. Kombo nisam lepo uklopio. Odigrah u Meridianu, komplet NHL+NBA fiks i corak. Da sam odigrao u Mozzartu(nema 5+ za hokej kod njih), bio bi miks, sve od NBA+NHL fiks, a to bi proslo, no lako je sada biti pametan. Korektan plus, mada je moglo i bolje.

 

 

Fudbal

 

Cobresal-U. De Chile 3+

 

Kvota 1.60. Clausura krece, pa da probam jedan od standardnih timova za golove. Ostalo, na par egzibicionih tiketa, nije mi za jacu igru(Spain, England, Scotland).

 

 

NHL

 

Boston-Ottawa w1

NY Rangers-Buffalo w1

 

Pittsburgh-Montreal 5+

Winnipeg-Toronto 5+

 

Kvote 1.80, 2.16. Bruinsi ne igraju preterano ubedljivo, no playoff se blizi i moraju poceti nizati pobede. Rangersi su u mnogo boljoj formi, u odnosu na start sezone, dok Sabresi i dalje igraju lose u gostima. Pittsburgh i Montreal, imaju finu tradiciju overa, u medjusobnim duelima. Toronto pratim i dalje, ocekujem da im napad ponovo proradi veceras.

 

 

NBA

 

Portland-Atlanta P>100.5

 

LA Clippers-Philadelphia H1(-16.5)

 

Houston-Miami P>97.5

 

Kvote, 1.85, 1.65, 1.85. Portland deluje fino za over, protiv solidne Atlante, tim pre sto igraju kod kuce. Clippersi protiv nesretne File, jos jedno razvaljivanje u najavi. Rocketsi su odigrali katastrofalno nocas, te veceras mogu samo bolje. Granica je niska, za njihove meceve, pa sam to morao probati, ali malo opreznije.

 

 

NFL

 

Carolina-Arizona P<19.5

Pittsburgh-Baltimore w1

 

Kvota 2.79. Carolina-Arizona, "ko da TD, da mu umre majka", mec u najavi. Moji bas i nisu sigurica, protiv Ravensa, no da ispratim i to. Ovaj dabl naravno ide u grupu sumnjivih tiketa.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...