Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

And now someithing completely different useless :D :

Boston - Toronto 1&5.5+    3.52
Winnipeg - NY Islanders 2&5.5+    4.58
Detroit - New Jersey 1&5.5+    4.05

Kvote iz Maxbeta ( ukupno 65.29)

 

 

Gotovi su u 2015oj!!! :D

 

Link to comment

NHL 0/1, NBA 1/2. Teski NHL parovi, pa ni ishod nije preterano iznenadjenje. Kingsi jedva izborili OT, Sharksi razocarali. Mec u Dallasu opravdao poverenje, dok sam Golden State ipak trebao igrati sa hendikepom, ma koliko veliki bio.

 

 

NHL

 

Pittsburgh-Carolina w1

Detroit-New Jersey w1

 

Florida-NY Rangers w2

Dallas-Arizona w1

 

Winnipeg-NY Islanders w2

 

Kvote, 1.89, 2.52, 1.95. Zdravstvena situacija kod Pingvina je i dalje losa, no mora doci kraj i ovoj seriji poraza(4 vezana). Crosby, Malkin, Kunitz, Fleury su na raspolaganju, a to je i najbitnije. Red Wingsi izlaze iz krize, a na noge im dolazi ekipa, koju tradicionalno dobijaju. Florida je igrala nocas, protiv Montreala, pa dajem prednost Rangersima. Starsi imaju odlican niz protiv Coyotesa. Ne razumem bas ovu kvotu na Islanderse. Ocekivao sam egal postavku, pa sam morao i to da probam.

 

 

NBA

 

Oklahoma-Phoenix P>106.5

 

LA Clippers-New York H1(-10.5)

Houston-Charlotte H1(-5.5)

 

Kvote, 1.85, 2.72. Vidim da se ocekuje da Durant igra, te probah poluvreme over. Vreme je da Clippersi pociste nekoga, dok Charlotte igra bez Jeffersona i ne verujem da moze pruziti jaci otpor.

 

 

NCAAF

 

TCU-Mississipi >55.5

 

Kvota 1.85. TCU je po meni nezasluzeno, zavrsio bez playoffa, pa je pitanje koliko ce im pobeda ovde biti bitna. Njihov napad je tesko zaustaviti, te ocekujem dosta poena, na ovom mecu.

Link to comment

NHL 3/3, NBA 2/2, NCAAF 0/1, prosao i kombo tiket(kvota 20.8). Retko se desava, da bas svi egal mecevi, prevagnu na stranu koja mi odgovara i to je bas bio slucaj nocas. Islandersi su lepo iskontrolisali mec. Pingvini dobise "na misice", golom datim 1:42 pre kraja. Slicno i Detroit, poveli 5:01, pre isteka regularnog dela. Rangersi ocekivano sigurni, dok je Dallas razglavio protivnika, u zavrsnoj trecini. Na Oklahomi najlaksi moguci poluvreme over. Jednom i Clippersi, da probiju hendikep. Rocketsi prelomili mec, u drugom poluvremenu. TCU je bio previse dominantan, te nije bilo overa. Sjajan dan. Otvoreno promasajem, a onda je bukvalno sve do kraja doslo.

 

 

Fudbal

 

Man City-Sunderland P/K1

Tottenham-Chelsea w2

 

Kvota 1.56. Ma kakav sastav City bude imao, nadam se da ce dobiti poluvreme ili kraj. Chelsea je klasa za Tottenham. Moji i Arsenal, imaju neugodna gostovanja, te to stavih na egzibicioni tiket.

 

 

NHL

 

Washington-Chicago w2

 

Kvota 1.69. Winter Classic. Chicago je kompaktnija ekipa, u svim linijama. Holtby je u odlicnoj formi, na golu Capitalsa, no pitanje je da li moze izneti i ovaj mec. Moguce je kasnjenje utakmice, zbog suncanog vremena.

 

 

NCAAF

 

Florida State-Oregon H1(+7.5)

Ohio State-Alabama w2

 

Kvota 2.37. Jeste Oregon ofanzivno mocan, no cini mi se da su Seminoles previse potcenjene. Ipak je rec o ekipi, koja je bez poraza u sezoni, iako su dosta meceva tesno dobili. Ducksi ce biti bez najboljeg CB Ekpre-Olomua, pa je pitanje, kakva ce biti odbrana.

Ohio State je po meni nezasluzeno dobio playoff sansu i ocekujem laganu pobedu Alabame.

Link to comment

Liverpul domacin golovi.

 

U oba - 2.05

3+ - 2.35

4+ - 4.60

prvo 2+ - 3.4

drugo 2+ - 2.4

 

Prva dva su najvaznija.

 

Srecna nam i uspesna kladionicarska 2015 :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...