Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Kakav je Miki Jankovic klosar, neverovatno. Iskusno preskocim ovog drugog vise gemova jer je bilo samo 1.75 a tu kvotu ne volim, i lik se raspao najstrasnije. Odigram Mikija mec za 10e i pukne prvi set 6:1, idealna situacija za pojacavanje drugog za isto 10e, on krene da se raspada i pojacam jos za 500 dindzi na 3:5 u drugom + 500 na 10.5 vise gemova (sto sam jedino i pogodio na ovom mecu), i majstor dodje do 6:5, imao cak i djus na servis Setkica, posle poveo 1:0 u tajbrejku i onda raspad. Nikad od njega Djokovic...

Link to comment

ja sam bio sumnjiv još otkad su u početku na sajtu kačili navodne tikete gde je baš jedna utakmica izmakla za kvotu od deset hiljada milijardi, stalno ta jedna, ali probajte, probajte i vi, možda pogodite. oni i mlate pare na tim "probajte" tiketima od po 30 do 100 dinara.

 

 

Ima dosta ljudi koji igraju takve tikete. Ja i ne umem da napravim tako veliku kvotu. :lolol:

Drugar je pre par godina, redovno igrao par istih tiketa za "blokadu", u Mozzartu. Jednom prilikom je na 6 istih, pao na jednom mecu(mislim da je tada limit bio 500 hiljada dinara). Od tada ne moze da igra dva ista tiketa, za tako neki dobitak, kao da on zna, sta ce se desiti, na 15, 20 ili koliko vec parova.

 

znam za sigurno da izmišljaju ovakve tikete, ne sad za ovu pogođenu kvotu nego generalno one tikete što okače na sajt i slično. to je iz prve ruke. a ovo tikete od 30 do 100din je skroz tačno, ja sam viđao svašta. na 100din pogodi čovek pet duplih pobeda i dobije 100 000. tako da mi nije nezamislivo da može da se pogodi i kvota 15000.

Link to comment

Razmisljao sam da li da branim Celsi na ht kod 1:1 i sad City kod 2:0 u 30 i nekom i uoba slucaju odustao. Imam osecaj da ce sve na dorbo da izadje :)

 

Mnogo sam pametan :(

Edited by Timmy
Link to comment

Fudbal 0/1, NBA 1/1, NFL 1/1. Ovi moji su mi bili sumnjivi, no nisam poslusao predosecaj, i ipak odigrah golove. Ne bi bila neka kvota, jer je Chelsea odigrao nereseno(kvota 1). NBA poluvreme over, dosao u zavrsnom minutu, ali bez prevelike drame. NFL tiket je bio neprijatan za pracenje, no uspesan na kraju. Ravensi i Seattle su se dugo mucili. Green Bay je imao problema sa povredom QB. Jedino je Denver izdominirao. Korektan dan. Prateci tiketi nisu bili blizu. To pre svega vazi za fudbal i Engleze. Sreca te ih ne tovarim ove sezone. Oni su stvarno majstori za namestanje. Juce su u njihovim nizim ligama, skoro svi domacini favoriti, sa kvotom ispod 2, otisli u kontru(znaci ne nereseno, nego bas kontra znak).

 

 

NHL

 

NY Islanders-Washington 5+

Tampa-Toronto 5+

 

Carolina-Montreal w2

St. Louis-Colorado w1

 

Chicago-Nashville w1

Arizona-Philadelphia 5+

 

Kvote, 1.86, 2.31, 2.12. Za prvi dabl i ne treba neko objasnjenje. Standardni timovi, koje igram na golove. Montreal igra dobro, dok Carolina retko dobija, a i tradicija je na strani Canadiensa. St. Louis vezao 4 poraza. Osim Elliotta, nemaju vecih problema sa povredama, te ocekujem prekid vec pomalo neprijatne serije. Allen ima niz neubedljivih nastupa, pa ce veceras Brodeur na gol. Zanimljiv mec, u najavi, Chicago-Nashville, Predatorsi su samo 2 boda iza Blackhawksa, u borbi za vrh divizije. Domacin ima mnogo bolju ofanzivu, te im zato i dajem prednost. Philadelphia igra promenljivo, sto i nije neka novost, no za golove su ponovo dobri.

U Pittsburghu bolnica. Neverovatan broj povredjenih igraca, a ni tradicija sa gostovanja Devilsima, ne ide Pingvinima u prilog, te preskocih ovaj par.

 

 

NBA

 

Indiana-Chicago w2

LA Clippers-Utah w1

 

Kvota 1.51. Sinoc je pao jedan od zicer fikseva, ali srecom ne sacekah kvote. Nadam se da veceras nece biti iznenadjenja. Hteo sam prvo i Rocketse poluvreme over, no imali su tezak mec protiv San Antonia, bez dana pauze.

Link to comment

NHL 3/3, NBA 1/1. Skoro savrseno NHL vece. Golovi su padali na vreme, osim malo nerviranja na Islanders-Capitals. Blues su odigrali dominantan mec, uz siguran nastup Brodeura. Chicago je stigao 0-3, a zatim i 3-4, golom 1:13 pre kraja regularnog toka meca. Montreal rutinski. Tesan prolaz na NBA, no najbitnije je da je doslo. Clippersi me nervirase do kraja, tu sam cekao i kombo. Imas onakav tim i jedva dobijes ispoprosecnu ekipu, kod kuce.

 

 

NHL

 

Edmonton-Los Angeles w2

San Jose-Vancouver w1

 

Kvota 2.37. Kingsi igraju neubedljivo na gostovanjima ove sezone. Kod kuce su 14-4-2, na strani 4-8-5(pobede-porazi u regularnih 60 minuta-porazi u OT/SO). Nocas su porazeni 2-1, protiv Flamesa. Oilersi u rasulu i dalje, ni smena trenera nije pomogla. Ocekujem da Los Angeles, da neki gol vise, protiv najslabije odbrane lige. Sharksi imaju fin trend, 10 meceva unazad, 7-2-1. Vezali su dva poraza i mada je protivnik cvrst, ocekujem dobro izdanje domaceg tima, koji je stabilizovao formu, nakon loseg novembra.

 

 

NBA

 

Dallas-Washington P>102.5

 

Golden State-Philadelphia P>103.5

 

Kvote, 1.85, 1.85. Aldridge je i dalje pod znakom pitanja, te je otpao over na Portland, dok mi granica za Denver-LA Lakers, deluje previsoko. Dallas i nije tako pouzdana, poluvreme over ekipa(cesto su i granice dosta visoke), no protivnik je kvalitetan, pa se nadam efikasnom izdanju oba tima. Golden State, protiv nesretne File. Domacin ce se verovatno "odlepiti", do poluvremena, uz startno zatrpavanje protivnickog kosa.

Link to comment

znači ako ja nisam najveći baksuz ikada

 

odigram na panata makabi

 

makabi više od 74,5

rendl više od 12,5

gist više od 8,5

sloter manje od 14,5

 

sloter je dao 10p do zadnjeg minuta. od tih 10 dao je 7 slučajno života mi. znači ofanzivni neki skok bezveze odbija se lopta on da trojku, kontra 3 na 1 promaše, dođe nekako do njega on da 2p i sve je to ok

ali, poslednji minut 40sek do kraja igraju za njega akciju i onda šut za 2. makabi napad 20do kraja promaše, ubacuje se lopta, makabi ne pravi faul na minus 5, on dribla loptu šutira trojku u zadnjoj sekundi preko čoveka i pogađa.

Link to comment

189, daj da obrnemo neke pare večeras da sutra može dodatno da se divlja :misko:

 

nemoj da kloneš duhom, maši i timi često pa opet kači

 

puko sam sve pare na racunu posle utakmice cavsa i detroita :lol:

 

ovu nedelju pauziram i krecem u nove pobede od ponedeljka ;D

Link to comment

klikćem na jebenom mocartu po osamnaest puta u pokušaju da uplatim lajv tiket i sve sam ubeđen da sam uspeo da stavim +4.5 na finiks i tek pred kraj da proverim za svaki slučaj, a ono ispade da je bilo +3.5 :isuse: ne razumem sve to drkanje, ako menjaju kvote na svake tri sekonde valjda imaju mogućnost da ostave isti hendi a promene kvotu, majku mu jebem. tolike pare mlate a i dalje nisu u stanju da naprave normalan sajt. naravno, pelikansi pogodili sve u poslednja tri minuta, a tomas u poslednjem šutu za finiks sam sa trojke baca erbol na metar od obruča

Edited by Malvo
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...