Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 1/1, NHL 1/2, NBA 0/1. Fudbal, za promenu, prosao bez problema. Barsa je krenula sporo, no dali su brza 3 gola do poluvremena. Zatajise sa golovima na Philadelphia-Washington. Rezervna opcija je bio viner na Canuckse, a ni to nije proslo, te tu nije bilo pomoci. Dabl sa golovima prijatno iznenadio i mene, svojim laganim prolazom. NBA je zato trokirao. Neverovatan rezultat u Torontu. Na mecu na kome se ocekivalo da Toronto izdominira protiv desetkovanih gostiju, sa 10-20 poena razlike, nije dosao 1, ni bez hendikepa. Rocketsi su zato ponovo probili hendikep, mada su igrali back-to-back, no to nije bilo sanse da odigram. Manji minus na kraju. Dva vezana losija dana, nadam se boljem bilansu tokom vikenda.

 

 

NHL

 

New Jersey-NY Islanders w2

 

Tampa-Buffalo w1

Edmonton-Chicago w2

 

Kvote, 1.58, 1.69. Islandersi se vracaju u USA, nakon duze turneje po Canadi, koju su zavrsili sa dva poraza i dve pobede. Imali su dovoljno vremena za odmor, dok su Devilsi igrali nocas u Bostonu. Sabresi su ponovo u uzasnoj seriji, dok se Tampa vratila u formu. Chicago je igrao nocas,protiv Wilda i to obicno ne diram, no protivnik je jedan od najlosijih timova lige, te mislim da vredi ispostovati trend pobeda Blackhawksa protiv Oilersa. Ponekad ne treba bunariti za vecom kvotom, te nisam nista dodavao prvom paru.

 

 

NBA

 

Oklahoma-Utah w1

San Antonio-Phoenix w1

 

Golden State-Cleveland P>102.5

 

Kvote, 1.66, 1.85. Oklahoma ne moze odigrati gore od prikazanog, protiv Sacramenta. Vreme je da nadju formu. Ponekad izgleda da se Pop i San Antonio sale. Parker se vratio, sa ogranicenom minutazom doduse, no i to bi trebalo biti dovoljno, za nesto bolju igru tima. Sunsi imaju 8 pobeda, na prethodnih 10 meceva, no mislim da mora doci do prekida tog trenda. Spursi imaju 21-15 odnos pobeda i poraza trenutno, te ocekujem jednu seriju trijumfa. Golden State-Cleveland mi deluje kao zgodan mec, za poluvreme over, a ni granica nije previse visoka.

Edited by Miljenko
Link to comment

Odigrah iz zezancije ove Arape sad u pola 4 sve tri 0-1 i 0-2. Kvote 5 i 2.4. Kad preteruju sa malim kvotama da ce da padaju golovi, daj da okrenem :)

 

 

edit: sto se tice prethdna dva dana, ne podvukoh crtu. Oly me prodao skroz (tako mi i treba), al to ispravi sinoc Granada golom u 93.em kojim su usla dva tiketa: GG i drugo GG.

Edited by Timmy
Link to comment

Odigrah iz zezancije ove Arape sad u pola 4 sve tri 0-1 i 0-2. Kvote 5 i 2.4. Kad preteruju sa malim kvotama da ce da padaju golovi, daj da okrenem :)

 

 

Jedni usli 0-1, jedni 0-2. Lepo od njih :)

 

Vecerac Airbus-Aberyst

 

GG - 1.43

prvo GG - 3.4

drugo GG - 2.6

GG GG - 9.5

Link to comment

Dabl @1,68

Halep

Darcis

 

Hteo sam jos jedan dabl... Nishikori + Venus osvaja set, ili Venus @2,00 u singlu, ali mi nesto govori da cu nesto od ta dva da promasim, tako da preskacem, ali eto predloga ako neko hoce da proba ????

Link to comment

Nadam se da je neko ispratio Venus, posto ja opet nisam.

 

Dimitrov i Ana imaju svoje sanse danas, posebno Ana. Dimitrov sigurno moze bar do seta, a najsigurnija opklada bi mi bila over 22,5.

Anu sigurno vredi igrati @2,70, posto su po mom misljenju sanse 55-45 u korist Marije. Takodje, mislim da je najisplativije igrati over 20,5.

Dimitrova cu sigurno preskociti, a sto se Ane tice, sacekacu da se zavrsi Darcis, pa cu da odlucim sta cu.

Edited by radar
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...