Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Odigrao komplet NFL vikend

 

Karolina H1, 6,5 poena

Pitsburg 1 

Koltsi H1 3,5 poena

Dalas 1&manje poena (48,5)

 

oko 13,5 koeficijent

Link to comment

Jedna od stvari koja najbolje meni prolazi. Čekati utakmicu nemačke lige u košarci u kojoj padne manje poena nego obično u prvoj, drugoj četvrtini, onda odigrati over za sve pare. Mora u jednoj od naredne tri četvrtine ili dve da padne bar 50 poena

Link to comment

Ja imam jedan saljiv americki tiket odigran zabave radi: NFL: Carolina 1&OVER 38.5 (ne mogu da igram UNDER, a kvota na fiks mala), Dallas 1&OVER 47.5, Baltimore 2 (ovo cisto navijacki); NHL: Dallas 1, Vancouver - Detroit X.

I sve ove nepogodljivosti daju kvotu 110.69 (Maxbet).

Edited by Nesh
Link to comment

ja jedini verujem u arizonu :D

 

ono što sam gore pisao, miteldojčer-ulm granica pre utakmice oko 162. minut i po pre kraja prve 14:8 i granica 148,5..trenutno pred kraj druge je 39:38. naravno ne znači da će doći ali nije zgoreg probati, kvota je bila 1,81 a danas sam već ubo tako braunšvajg pa sam prebacio plus sa te tekme na ovu... poluvreme 44:38

Edited by theanswer
Link to comment

Posto sam ja odigrao ovako na okacenom tiketu (cija je verovatnoca za izlaz jednaka verovatnoci da Halejeva kometa prodje pored Zemlje veceras), cenim da ce Arizona dobiti sa 17:13. Kvota 3.25 stvarno mami (2&UNDER 38.5 je 5.85 u Maxbetu). Hm...Ima jos vremena, mozda stavim negde i to da mi ne bude zao. :D

Edited by Nesh
Link to comment

Odigrati definitivno na Koltse dok kvota nije dodatno pala 

 

 

Adam Schefter

19 mins · 
Bengals downgraded WR AJ Green to out for Sunday's wild-card game vs. Indy.
Link to comment

Retko gde ih i ima. Ja igram u Meridianu NFL. U Milleniumu imaju dvoznake( :isuse: ), u Socceru se valjda racuna i produzetak.

 

Jeste u Socceru vazi produzetak. Ako i posle oproduzetka ostane nereseno onda se racuna kvota 1.

 

Evo nadjoh u pravilima:

 

NFL:U Slučaju nerešenog ishoda važi eventualni produžetak za sve vrste igara. U slučaju nerešenog ishoda posle produžetka računaće se kvota 1 (jedan) za igru konačan ishod.

 

Edited by Nesh
Link to comment

kako je šarlot orlando došlo u over za pola poena  :Hail:

 

prebacio sad na čikago na 1,93 protiv bostona

Edited by theanswer
Link to comment

Fudbal 0/1, NHL 2/2, NBA 3/3, NFL 0/1. U. De chile razocarao. Nakon sto su primili gol, pocetkom drugog poluvremena, ocekivao sam lagani 3+ prolaz, no izjednacili su tek u 92. minutu(tu je i kombo pao). Boston odigrao jos jedan kilav mec, ali bar odose u OT. Rangersi dominantno, te dva lagana overa. Rocketsi i Heat, su bez problema probili granicu, za poluvreme over. Na Portland-Atlanta,  taman 1 poen preko. Clippersi pocistise ove nesrecnike. Volim kada ima neki pouzdan krs tim. :lolol:

NFL lose, kao i u vecem delu sezone. Neocekivana gomila poena, na prvom mecu i pobeda Ravensa kasnije. Solidno je ispalo na kraju. Ok plus, mada su ga Bruinsi malo smanjili. Kombo ponovo baksuzno povezah; cim stavim fudbal na njega, desavaju se cudne stvari.

 

 

Fudbal

 

Yeovil-Man Utd P/K2

Chelsea-Watford P/K1

Man City-Sheffield Wednesday 1

Arsenal-Hull P/K1

 

Valencia-Real Madrid P/K2

Sociedad-Barcelona P/K2

 

Kvote, 1.84, 1.73. Mrzim kada u zadnji cas izbace kvotu za poluvreme/kraj, kao danas za Man City u Millenniumu, no na drugim mestima su kvote za ostale meceve previse male, pa sam morao ovako.

 

 

NHL

 

Washington-Florida w1

Ottawa-Tampa 5+

 

Chicago-Dallas 5+

Edmonton-NY Islanders w2

 

Kvote, 2.16, 2.03. Washington igra odlicno, te ocekujem jos jedno dobro izdanje, protiv cvrste ekipe Panthersa. Tampa i Ottawa imaju lep over trend. Starsi su u velikom usponu forme, igraju efikasno, pa mi golovi deluju, kao dobro resenje. Islandersi su na turneji, koja ce imati tacno 7 utakmica. Dobili su prva dva meca i sada im sledi, na papiru, najlaksa prepreka. Pokazali su ove sezone da mogu odigrati i dobre defanzivne meceve, sto je bitno kada ih umor stigne, na vezanim gostovanjima.

 

 

NBA

 

Cleveland-Dallas P>102.5

 

Phoenix-Toronto P>107.5

 

Kvote, 1.85, 1.85. Cleveland je los defanzivno, od starta sezone, pa ne verujem da ce biti bolji ni veceras, protiv ubitacnog napada Dallasa. Phoenix je standardno efikasan, dok je Toronto prijatno iznenadjenje, za nas koji igramo overe.

 

 

NFL

 

Indianapolis-Cincinnati w1

Dallas-Detroit w1

 

Kvota 2.03. Ispratih i danasnje meceve, mada je playoff tradicionalno los za uzimanje para. Kod Indianapolisa se uzdam u Lucka, ovamo jer je Detroit dosta los na strani.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...