Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Vecerac Airbus-Aberyst

 

GG - 1.43

prvo GG - 3.4

drugo GG - 2.6

GG GG - 9.5

 

Usla prva dva, posle stadose.

 

Liverpul, tim golovi:

 

2+ - 2

u oba - 3.2

3+ - 4.45

i reda radi 4+ - 12

Link to comment

Nadam se da je neko ispratio Venus, posto ja opet nisam.

 

Dimitrov i Ana imaju svoje sanse danas, posebno Ana. Dimitrov sigurno moze bar do seta, a najsigurnija opklada bi mi bila over 22,5.

Anu sigurno vredi igrati @2,70, posto su po mom misljenju sanse 55-45 u korist Marije. Takodje, mislim da je najisplativije igrati over 20,5.

Dimitrova cu sigurno preskociti, a sto se Ane tice, sacekacu da se zavrsi Darcis, pa cu da odlucim sta cu.

 

Dimitrov nek mi se napase muda.

 

Drugi put ga u životu igram i drugi put se raspao. Ajde danas sam ga igrao u hendikepu mada sam računao da na 4,5 i 1,60 mora da dođe, da ode jedan set u tajbrejk i u drugom jedan brejk razlike worst case scenario. A prvi put kad sam ga igrao izgubio je od mislim Benetoa, čekao sam ga za oko 25 000 na 1,25 kvotu u Pekingu, još mu trebala pobeda da ode na masters.

Edited by theanswer
Link to comment

NHL 0/1(uz povracaj na Islandersima), NBA 2/2, uz prateci teniski tiket(hvala za Goffina) Tavares je nekako oterao mec u OT, dovoljno samo za povracaj(kasnije je postigao gol za pobedu u produzetku). Tampa je jedva dobila, dok se Blackhawksi obrukase, protiv trenutno najlosijeg tima u ligi. NBA fiks je dosao tesko, kao retko kada. Oklahoma je gubila, tokom celog meca; San Antonio vodio sa vise od 10 razlike, zatim gubio sa 10, te prelomio mec na kraju, bez udarnog trija. Morao je kombo negde nastradati, u ovom slucaju se Chicago pobrinuo za njega. Korektan plus na kraju, no nadah se do pred kraj, da ce Blackhawksi oterati mec u OT, no nije bilo srece.

 

 

Fudbal

 

Chelsea-Newcastle P/K1

Real Madrid-Espanyol 3+

Bastia-PSG w2

 

U. De Chile-O` Higgins 3+

 

Kvote, 1.54, 1.67. Malo zanimljivih meceva za mene danas. Chelsea je valjda zicer. PSG bi mogao zaigrati ozbiljnije, kada vec konkurenti stucaju. Real, goleada u najavi. Cileanci se nisu proslavili u prvom kolu, ali ih pratim i dalje. Singl stavih u oprezniju grupu.

 

 

NHL

 

Colorado-Dallas 5+

St. Louis-Carolina w1

 

Montreal-Pittsburgh 5+

Washington-Detroit 5+

 

Los Angeles-Winnipeg w1

Vancouver-Calgary w1

 

Kvote, 1.88, 2.25, 2.13. Starsi igraju zanimljive, efikasne meceve, pa i veceras u Denveru, ocekujem istu stvar. St. Louis ponovo igra razbijacki. Mecevi u Montrealu i Washingtonu, gotovo redovno idu u over. Kingsi ne igraju sjajno, no kod kuce su sigurni. Vancouver takodje igra promenljivo, ali im na noge dolaze Flamesi, koji su igrali nocas i doziveli treci vezani poraz. Samo prvi tiket, je zavrsio u jacoj grupi. 

 

 

NBA

 

LA Clippers-Dallas P>106.5

 

Toronto-Boston w1

Chicago-Milwaukee w1

Houston-Utah w1

Portland-Orlando w1

 

Kvote, 1.85, 1.72. Mec u Los Angelesu, deluje kao najverovatniji over veceras. Toronto, za prekid lose serije. Chicago je vezao dva ubedljiva poraza, vreme je i za pobedu. Houston i Portland valjda nece imati previse problema.

 

 

Hteo sam odigrati i NFL ozbiljnije, ali mi je New England-Baltimore, sumnjiv mec. Flacco ima upecatljivu playoff statistiku, te probah samo P1 na Patriotse, na nekom "putujucem" tiketu. Seattle, na istom tom tiketu, probah w1, pitanje je da li ce probiti hendikep. Za sutrasnje meceve, nisam u dilemi. Dva neugodna terena, za gostovati u doigravanju, te cu odigrati vinere na domacine.

Link to comment

Francuzi mi ni pre nisu bili jasni, ali ovo je vec previse. PSG vodi 2-0, u 20. minutu i onda preokret ekipe koja se bori za opstanak. Valjda ce bar izjednaciti do kraja. :huh:

Link to comment

Fudbal 1/2, NHL 1/3, NBA 1/2. Jaci tiket pao, slabiji prosao, jedna od glupljih stvari koje se mogu desiti. Sta PSG igra nije mi jasno. Gubis nakon 2-0, protiv random ekipe. Da imaju stranog trenera, leteo bi odavno. U. De Chile ispostovao, no i to nije moglo bez napetosti. Kilavo NHL vece. Ni golovi, ni fiks, nisu dosli kako treba. Glavni tiket prosao nekompletan, jer Blues nisu mogli dobiti nesretnu Carolinu, u regularnom toku. Dabl sa golovima je bio sumnjiv, bar padose oba para. Jutarnja West kombinacija, se pokazala neuspesnom. Kingsi nekako odose u OT, ali zato Canucksi nisu uspeli dati gol, iz 36 suteva, protiv golmana, kome je ovo bio prvi start ove sezone, potpuno neverovatno. Na LA Clippers-Dallas, revija promasaja, za 3 poena, u prvom poluvremenu(9/30 ukupno). Cak je i bilo sanse za prolaz trojkom, 3 sekunde pre poluvremena, no sutnuo je Rondo, koji nikada trojke nije znao da sutira. Fiks tiket je prosao teskom mukom i to nakon sto se najsigurniji tim za igru sinoc(Portland), odlepio u samoj zavrsnici. Los dan. Nisam se mogao pokriti nikako, nadam se da ce danas biti boljih rezultata.

 

 

Fudbal

 

Arsenal-Stoke w1

Man Utd-Southampton w1

 

Roma-Lazio 2+

Napoli-Juventus 2+

Barcelona-A. Madrid 2+

Iquique-Colo Colo 2+

 

Kvote, 1.58, 2.65. Englezi u fiksu, derbi mecevi na golove, uz Colo Colo kao bonus. Drugi tiket stavih u slabiju grupu. 

 

 

NHL

 

Chicago-Minnesota w1

Anaheim-Winnipeg w1

 

Kvota 1.99. Blackhawksi se valjda odmorise; mrzim kada top tim, ne moze da dobije neku krs ekipu. Imaju odlicnu tradiciju protiv Wilda. Gosti igraju bez dana pauze. Anaheim dominantan u seriji protiv Winnipega. I ovde gosti igraju back-to-back. 

 

 

NBA

 

LA Clippers-Miami w1

Memphis-Phoenix w1

 

Kvota 1.62. Clippersi se raspucase sinoc, te necu dirati poene, no valjda mogu pobediti. Memphis stagnira, ekipa je kompletna, vreme je za seriju boljih nastupa. Lillard je pomalo rovit, a i Potland je odigrao tesan mec nocas, pa ih preskocih.

 

 

NFL

 

Green Bay-Dallas w1

Denver-Indianapolis w1

 

Kvota 1.78. Malo je porasla kvota na Green Bay. Dallas je oduvek bio tim, koji odigra neubedljivo, kada je najpotrebnije, te ne verujem, da ce i danas biti drugacije. Denver ima sve pobede kod kuce ove sezone. Peyton ima 22-2 skor na Mile Highu, kao clan Broncosa. Indianapolis jeste dobra ekipa, no tesko da imaju previse sanse za pobedu, na ovom neugodnom gostovanju.

Link to comment

nista neki rumuni, a?

 

inace, mocartova android aplikacija je najogoljenije golo govno koje postoji. ranije se rusila 'samo' pri ulasku u basket meceve, dakle moglo je samo bez h da se igra, sad je pocela da zajebava i sa fudbalom. poena igraca i dalje ni u najavi, lajv tiket nemoguce odigrati. ne mogu da shvatim da ne mogu nekoga da plate da im to sredi.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...