Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

u maxbetu kvota 2 na nurkica over 9.5. starter mozgov trejdovan u cavse tako da ce nurkic verovatno startovati posto je jedini legit centar u denveru. u poslednje cetiri utakmice sa klupe je belezio u proseku 12.7 poena. ocekujem da odigra vise od 23 minuta koliko je igrao u proseku na ova cetiri meca. 

da ne zaboravim, za tih 23 minuta je uzimao oko desetak suteva.

Edited by 189-
Link to comment

Ako si siguran u pobedu Svitoline onda probaj da ce da uzme set kvota isto nije losa.

Da sam siguran, stavio bih kucu i imanje [emoji2]

To je bio samo predlog za one koji vole vise da rizikuju. Da sam u nekom hot streaku, uplatio bih, ali ovako... tek je pocela sezona, pa ne srljam.

Link to comment

u maxbetu kvota 2 na nurkica over 9.5. starter mozgov trejdovan u cavse tako da ce nurkic verovatno startovati posto je jedini legit centar u denveru. u poslednje cetiri utakmice sa klupe je belezio u proseku 12.7 poena. ocekujem da odigra vise od 23 minuta koliko je igrao u proseku na ova cetiri meca. 

da ne zaboravim, za tih 23 minuta je uzimao oko desetak suteva.

 

I meni je ovo danas palo prvo na pamet kad je NBA u pitanju, uz dvojku i H2 na Memfis protiv Atlante. Medjutim, onda sam se setio da sam za ovih mnogo godina 10+ puta igrao singlove na ovakve stvari posle trejdova i prolaznost nije bila veca od 50%, valjda zato sto ceo kockarski svet razmislja isto pa se cesto dese neke cudne stvari... Naravno, padao sam kad sam igrao za 50-100 evra a prolazio za 10-20, klasika.

 

 

Ovako nekako zamisljam tu scenu. Dva ili tri krupna lika prilaze Nurkicu posle treninga i krece spika..

 

 

 

 

- Nurkicu, majstore, moze fotka?

- Naravno, matori.

- (Klik klik) E sad kad smo dobili tvoju paznju, zelimo da ti damo ovih 10 000 dolara da izvedes devojku ili koga vec na veceru, i da ti kazemo da veceras neces dati preko 9 poena ni u ludilu.

- Hahaha, carevi, pa ja imam godisnju platu dva miliona, nemojte biti smesni, terajte se bre u kurac!

- Khm, khm... (repetira pistolj)

- Jasno, pet-shes' poena puna kapa, ionako sam preterao u zadnje vreme.. sve najbolje, momci,vidimo se!

 

 

 

Dobro, ne mora da znaci da je bas ovako, mozda je i na dobrovoljnoj bazi, ali sam ubedjen da se ovakve stvari desavaju cesto :D

Link to comment

eto, glupander samo nije trebao napraviti treci faul pre poluvremena ali nije uspeo...

 

 

ako ne prodje, tebe cu kriviti zli

Edited by 189-
Link to comment

eto, glupander samo nije trebao napraviti treci faul pre poluvremena ali nije uspeo...

 

 

ako ne prodje, tebe cu kriviti zli

 

A jebote, pa rade nas rutinski i ovako, nemoj bar nasedati na ove ocigledne stvari :D

 

Inace, radare, mislim da ce ti lakse doci Garsija Lopez, to mi je cak zesci zicer danas a kvota je kod mene solidnih 1.57. Ana i Kanepi moze biti jako zajebano iako ne znam u kakvoj su kondiciji, znam da je Kaja bila nezgodna igracica kad je u formi.

Link to comment

Fudbal 0/1, NHL 0/1, NBA 1/2. Real odigrao neocekivano lose. Obicno bar imaju puno sansi, sto sinoc nije bio slucaj. Over lagano, a fiks ko fiks. Cim odigram ravnopravan mec, promasaj. Bolje da se drzim mojih favorit-autsajder tekmi. Nadjoh jedini poluvreme over(bar na ovim za to verovatnim mecevima) i to je jedino pozitivno, sto se desilo juce. NBA fiks je dosao toliko lose, da nije bilo sanse da provucem nesto. Prvi los dan ove godine, moralo je i to da se desi, pre ili kasnije.

 

 

Fudbal

 

Granada-Sevilla w2

Barcelona-Elche 3+

 

Kvota 1.85. Ispratih Spance i danas, nadam se da ce Barsa proraditi.

 

 

NHL

 

Boston-New Jersey w1

Philadelphia-Washington 5+

 

Minnesota-Chicago 5+

Arizona-Winnipeg 5+

 

Kvote, 2.12, 2.33. Boston je nocas dobio u Pittsburghu. Potrebni su im bodovi u borbi za playoff mesto, odnosno kontinuitet trijumfa. Philadelphia-Washington, jedan uobicajen over u najavi. Chicago nije dao gol na proslom mecu, Wild igra efikasno na svom ledu, pa mislim da bi moglo biti golova ovde. Arizona ili puno daje ili puno prima, te i ovaj par probah.

 

 

NBA

 

Toronto-Charlotte H1(-9.5)

Portland-Miami w1

 

Kvota 1.96.Toronto je konacno zavrsio neugodnu turneju po Zapadu. Nekompletni Hornetsi, ne bi trebali biti prevelika enigma za njih. Portland dominantno igra kod kuce; stavih ipak njih, posto su Rocketsi igrali nocas.

 

 

Tenis jos uvek igram rekreativno. Ispratih ovog vaseg(kako se vec zove), protiv Itoa, uz dva para na gemove. Jos malo i krece AO, to je vec zanimljivije za igru.

Link to comment

A jebote, pa rade nas rutinski i ovako, nemoj bar nasedati na ove ocigledne stvari :D

 

slepac nije igrao u poslednjoj cetvrtini. da je igrao sigurno bi dao jos 2 poena...

 

mora da su mu stvarno prisli sa utokom i pripretili

 

sve u svemu i dalje tebe krivim

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...