Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Jos dva singla

 

Vasselin @1,50

 

Kamke @1,65

 

poslušao sam te i vezao ovo sa Nieminenom i Kanepi, ta dva su mi već prošla, nemoj neko sranje da ispadne  :P

Link to comment

poslušao sam te i vezao ovo sa Nieminenom i Kanepi, ta dva su mi već prošla, nemoj neko sranje da ispadne [emoji14]

Jbg, imao sam dugu seriju pogodaka, a ti si imao nesrecu da ispratis bas meceve koji su mi upravo prekinuli seriju [emoji53]
Link to comment

Ja imam jako lep nocni rekreativni tiket koji bi vec prosao da dva meca nisu pomerena, a ovako cu dobiti djoku jer uvek duvam kad mi je nesto pomereno.

 

Ukcur9w.jpg

 

 

Prosao i singl hiljadu na Harisona, covek je ludacki objasnio ove nedelje a kvotice sve bile lepotice. Car :Hail:

Link to comment

Mami me veceras Vasington protiv Atlante u gostima, kvota 2.62. Posle Cikaga su mi drugi favorit na istoku ove godine. Atlanta u odlicnoj formi ali mislim da Vizardsi mogu da im prekinu seriju i da su malo potcenjeni. I jedni i drugi bi trebalo da su kompletni veceras.

Link to comment

Hapoel Acre - Hapoel Petah Tikva

 

GG - 1.62

prvo GG - 4.3

drugo GG - 3.2

GG GG - 14

 

Obozavam tekme dva poslednjeplasirana tima u bilo kojoj ligi :)

 

Samo prvi udje za mini minus.

 

 

Arsenal - Stoke GG - kvota 2. Uveren sam da ce ga Stoke dati.

 

I sitno:

 

prvo GG - 5.2

drugo GG - 3.9

GG GG - 18

Link to comment

Ja uhvatio preokret na ovog Teikseiru protiv Hamoua (tj. nisam jos ali vodi 5:1 u trecem), drugi set u singlu a mec vezao sa jos dva para za koja mislim da ce lagano doci. Prvi je Lindel protiv Lenza, kvota 1.47, to je pocelo upravo, a drugi je mozda najjaci par danas, Tejlor Fric protiv Junga kec, kvota finih 1.80. To je neki visoki klinac koji ima 17 godina i jako dobro pegla otkako je pocela sezona, verovatno njegova prva u seniorskoj konkurenciji jer do sad nisam nikad cuo za njega. Uvek ima visoke procente osvojenih poena na servis i retko dozvoljava protivnicima brejkove, dok za ovog drugog ne znam i mislim da je ovo poklon.

Link to comment

To win both halves, nalazi se u Specials

ne nalazim je nigde posto gledam online listu. znas li mozda oznaku?

 

nadam se da ste ispratili OL :D

Edited by extragluv
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...