Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 1/1, NBA 1/2. Fudbal dosao lagano. Kod NBA prosao singl, sto je i bilo najbitnije. Od tiketa i nisam puno ocekivao. Konacno prekinuta baksuzna serija.

 

 

NHL

 

Tampa-Carolina w1

Pittsburgh-Washington 5+

 

St. Louis-Dallas w1

Colorado-Chicago 5+

 

Buffalo-NY Islanders w2

Columbus-Boston w2

 

Kvote, 1.99, 2.22, 2.33. Tampa u ne tako dobroj rezultatskoj seriji. Protivnik je u jos goroj formi, pa ocekujem 1. Pingvini desetkovani povredama i glupavom epidemijom, koja i dalje traje, te ih nisam smeo probati u fiksu, uprkos odlicnoj tradiciji, protiv vecerasnjeg rivala, no golova bi moglo biti. Blues tri meca bez pobede i vreme je za prekid te serije. Blackhawksi ne izlaze lako na kraj sa Coloradom. Ova serija ima fin trend overa(bar ovih 5+). Islandersi srecu Sabrese, koji su ponovo u seriji poraza. Boston mora poceti da pobedjuje u nizu. Columbus jeste cvrst, no to su ekipe, koje igraju slicnim stilom, a tu prednost dajem Bruinsima. 

 

 

NBA

 

LA Clippers-Toronto P>105.5

 

Kvota 1.85. Obe ekipe su pucacki raspolozene, te ocekujem gomilu poena ovde.

Fiks cele nedelje dolazi bezveze, pa je bolje, da ga ne diram, bar na ovim ozbiljnijim tiketima.

Prateci tiket, Washington w1, Chicago w1, Golden State P>107.5, Griffin >23.5, Wall >18.5, Jefferson >19.5, Curry >22.5. Kvota 29.40.

 

Skote mogu iskoristiti, samo za neki egzibicioni fudbalski tiket, a i tu nisam napravio neku vecu kvotu; Celtic P/K1, Rangers 2+, Hearts P/K2, Dumbarton 3+, Brechin 2+, Stranrear P/K1, East Stirling 2+, Montrose 2+. Kvota 5.83. 

Edited by Miljenko
Link to comment

ja sam bio sumnjiv još otkad su u početku na sajtu kačili navodne tikete gde je baš jedna utakmica izmakla za kvotu od deset hiljada milijardi, stalno ta jedna, ali probajte, probajte i vi, možda pogodite. oni i mlate pare na tim "probajte" tiketima od po 30 do 100 dinara.

Link to comment

Ima dosta ljudi koji igraju takve tikete. Ja i ne umem da napravim tako veliku kvotu. :lolol:

Drugar je pre par godina, redovno igrao par istih tiketa za "blokadu", u Mozzartu. Jednom prilikom je na 6 istih, pao na jednom mecu(mislim da je tada limit bio 500 hiljada dinara). Od tada ne moze da igra dva ista tiketa, za tako neki dobitak, kao da on zna, sta ce se desiti, na 15, 20 ili koliko vec parova.

Link to comment

A tako...Hvala. Hm... imamo, dakle, "uigrani" Medvescak i Kanadjane koji ce da se zezaju.  -_- 

Jokerit - Ufa zavrsise 3:4, mozda Medvedi i Kanadjani odigraju za publiku i teraju do penala. X je 4.30. Videcu sta mi je ciniti.

Link to comment

milwaukee - atlanta 2 - ne verujem da bucksi mogu dva puta za redom dobiti atlantu. juce je bilo 30 razlike, cenim da ce se hawksi dodatno zainatiti

utah - sixers h2 12.5 - dvoumio sam se izmedju ovoga ili over pp sixersa ali sam se odlucio za ovo jer mislim da je hendikep granica previlka.

 

hardaway over 11.5 - iznenadjuje me kako je niska granica. do pre neki dan je bilo 16.5. a sada kad je odigrao dve slabije utakmice odma su mu kladionice smanjile granicu...

antetokounmpo over 11.5 - ne prelazi cesto ovu granicu otkad se parker povredio ali vredi probati, mayo i dudley sa klupe dominiraju ali ako dobije nekoliko suteva vise grk moze preci ovo

Link to comment

Rekreativni nocni NBA i NHL tiket od sedam parova pao na jebeni Boston x2 jer su uspeli da izgube od Kolumbusa 6:2, majku im jebem. Na ulog 300 dobitak 4600, lepo bi leglo da se danas pegla svasta uzivo. Koji olosi raspali.

Link to comment

milwaukee - atlanta 2 - ne verujem da bucksi mogu dva puta za redom dobiti atlantu. juce je bilo 30 razlike, cenim da ce se hawksi dodatno zainatiti

utah - sixers h2 12.5 - dvoumio sam se izmedju ovoga ili over pp sixersa ali sam se odlucio za ovo jer mislim da je hendikep granica previlka.

 

hardaway over 11.5 - iznenadjuje me kako je niska granica. do pre neki dan je bilo 16.5. a sada kad je odigrao dve slabije utakmice odma su mu kladionice smanjile granicu...

antetokounmpo over 11.5 - ne prelazi cesto ovu granicu otkad se parker povredio ali vredi probati, mayo i dudley sa klupe dominiraju ali ako dobije nekoliko suteva vise grk moze preci ovo

 

padoh na sixerse i grka. opet losa serija. jbt lakse bilo pogoditi nba na pocetku sezone nego sada...

Link to comment

NHL 0/3, NBA 0/1. NHL nije mogao mnogo gore od ovoga. Boston se obrukao protiv Columbusa, a da Bobrovsky nije ni branio za domace. Islandersi ispustili 3-0, u 3. trecini. Moji Pingvini nisu dali gol kod kuce, protiv defanzivno tradicionalno kilavih Capitalsa, neverovatno. St. Louis, jos jedan poraz. Jedino su Tampa i Chicago opravdali poverenje, no to nije bilo dovoljno. NBA poluvreme over, nije bilo ni blizu. Clippersi su uzimali teske suteve, dok su igraci Toronta promasili 6-7 otvorenih trojki. Deprimirajuc dan. Ceo decembar je prilicno los. Bar sam od NHL meceva, ocekivao dobar bilans juce.

 

 

Fudbal

 

Tottenham-Man Utd 2+

Southampton-Chelsea w2

Man City-Burnley P/K1

West Ham-Arsenal 2+

 

Kvota 2.23. Jedan ozbiljan i par egzibicionih fudbalskih tiketa.

 

 

NBA

 

Denver-Toronto P>105.5

 

Kvota 1.85. Ispratih ponovo Toronto. Nadam se da nece biti onako spor mec, kao u prvom poluvremenu sinoc. Mrzim kada trebam da cekam pola dana, na kompletiranje ponude, te odigrah samo ovo.

 

 

NFL

 

Baltimore-Cleveland w1

Denver-Oakland w1

Green Bay-Detroit w1

Seattle-St. Louis w1

 

Kvota 1.57. Zavrsno kolo regularnog dela. Tri zicera i Green Bay. Detroit nije osvojio diviziju od 1993. i ne verujem da to moze uraditi na Lambeau Fieldu.

Prateci tiket, Dallas w2, Houston w1, Miami P<20.5. New England w1, Philadelphia >52.5, Indianapolis w2, Pittsburgh w1. Kvota 17.14. 

Edited by Miljenko
Link to comment

Danas se igraju dva finala na ovim levim teniskim turnirima, Istanbul i Santiago, oba na sljaci. U Turskoj nas Miki Jankovic igra protiv Bosanca Setkica koji je bio prvi favorit turnira i realno je favorit ali je kvota mizernih 1.3 pa moram zakuvati neki osrednji singlic na naseg brata Mikija po kvoti 3.15. H2H je 2:1 za Bosanca, sve na ovoj podlozi,  s tim sto je poslednji mec bio pre skoro dve i po godine. Obojica su relativno lako dosli do finala, uz valjda po jedan izgubljen set (s tim sto je Miki bio na ivici poraza od solidnog Ergudena ali se izvukao), tako da mislim da su sanse danas svakako "jednakije" nego sto kvote govore. Praticu i uzivo jer tu isto moze da se uzme lepa lova cesto.

 

Drugi par je Podlipnik-Kastiljo protiv Lincera, tu sam prilicno siguran da ce doci vise od 21.5 gem tj. da cemo verovatno gledati ili dva napeta ili cela tri seta. Podlipnik favorit ali Lincer igra jako dobro i dobio je par jacih igraca tako da svakako nije bez sansi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...