Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Washington over 47.5 naaca™ opklada danas.Igrao i hendikep na Minesotu zatim u glavu™ na Giantse i Atlantu i dubl Baltimor under + GB dvojka.
Minesota izgubila, GB izgubio, Giantsi izgubili 100 razlike, Uosington pao za pola poena, Parker ni blizu.Minus kao kuca, sve promasio danas, SVE!
Link to comment

Sad videh kako je izgubio Green Bay. Onakva glupost im se nece desiti do kraja sezone. Vikingsi porazeni protiv najgoreg tima u ligi, to i dalje ne mogu da skapiram. Jos su Brownsi trejdovali najboljeg igraca za pik na draftu, pre par dana. :isuse:

Link to comment

Ja sam danas skoro sve singlove pogodio, s tim sto sam na Francuze stavio samo 60 ojra a 40 mi trebalo jer sam isao sa zenama na bazen :D Garsija Lopez je mogao doneti jos nesto da je dobio i mec, ali ne mogu da prezalim tikete od po 300-500 dindzi na kojima sam lose uklopio Totenhem i Standard. Na jednom sam pao Totenhem daje dva ili vise golova za 7 300, a na drugom, na kojem sam imao cistu dvojku na Totenhem, promasio Standard koji sam stavio H1 -1.5 misleci da ce se malo izvaditi ubedljivom pobedom za blamiranje u Ligi Evrope. Naravno, dali su gol u zadnjim sekundama ali iz ofsajda, navodno.Ono sto me je posebno iznervirao je sto apsolutno nista nisam odigrao na singl na Siti, iako sam ih imao ili 1 ili tim1 2+ na svim jebenim tiketima. Propade kvota 2.3, jebo me kurac, a to je bio fiks dana kad je fudbal u pitanju.

Link to comment

Fudbal 2/5. Posle perfektne subote pomalo i ocekivano, pa se ne bunim. NFL 2/7. Pff, bezveze. Na nivou sezone 50%, to mora bolje. MLB 1/1, bez dabla. Dodgersi igrali egal mec i dobili 1-0.FudbalLandskrona-Assyriska 2+Brentford-Leyton 2+NFLDenver-Oakland H1(-13.5)Slicno kao za Seattle sinoc. Mozda malo manja razlika u kvalitetu, jer Oakland i ume da odigra nesto, no protiv ubitacnog napada domacina, tesko da ce imati resenja.HokejAIK-Linkopings 0-6Lev Praha-AK Bars 0-6Slovan Bratislava-Dynamo Moscow 0-6MLBChicago Cubs-Pittsburgh 2Texas-Houston 1Cincinnati-NY Mets 1St.Louis-Washington <7.5Da probam na ove moje. Morton mi ne ulive poverenje, no igraju protiv nepredvidljivih Cubsa. Jos malo pa je obezbedjen baraz. Onda ce mi preostati samo cekanje doigravanja. Holland za Texas protiv Astrosa, Cueto za Redse protiv Metsa, za koje baca nesigurni Harang. Wainwright-Roark na Busch Stadiumu. Gosti pred eliminacijom, piceri u formi, lici na under.

Link to comment

Dobro je. Povadih se noćas. Fudbal 11, hokej 01. MLB 44, NFL pogodjen(za promenu).FudbalDortmund 2Barcelona 1Leverkusen w2A. Madrid 1Coritiba w1Cruz Azul 1Gomila kup mečeva danas. Iskombinovao 2 šira tiketa, golove i fiks, plus jedan hrabriji 4+, 5+ i 6+. Ko zna ko će tu igrati ozbiljno. Švabe mi jedino deluju pouzdano.MLBCleveland-Chicago White Sox 1Cincinnati-NY Mets 1Texas-Houston 1Minnesota-Detroit 2Indiansi u dobroj poziciji, sa starterom u formi. Cincinnati i Pittsburgh sinoć obezbedili playoff, preciznije rečeno, baraž. Sjajni Leake za Redse, moje ću preskočiti(verujem da su slavili, nakon 20 godina playoff pauze). Darvish za Texas, koji je u teškoj poziciji i pod imperativom pobede. Detroit nikako da osigura diviziju. Prednost je i dalje opipljiva, no bolje je sve rešiti na vreme. Fale im još 2 pobede i večeras sa Fisterom bi mogli do jedne. Sinoć je bullpen prodao 3-0 vodjstvo.Hokej, jedan oprezan tiket sa 6 parova, 5+, 0-6. Nisu bili preterano pouzdani do sada.

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...