Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Prijatno iznenadjenje juce. Na fudbalu golovi u drugom poluvremenu. MLB i NFL lagano. Na hokeju prodje jedan sa manjom uplatom i 3 para, Tonsberg je wtf momenat. Ne pada gol u zavrsnoj trecini, na 3-2, to se kod njih verovatno nece desiti do kraja sezone. Cak je i tiket za pracenje prosao:https://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1312-4305413-1121

Link to comment

Kad smo već kod norveškog hokeja, čitam po forumima da je Stjernen najslabija ekipa koja je unazad 10ak godina igrala najjaču ligu i da treba igrati u hendikepu protiv njih (juče lagano kod kuće izgubili 3:6 od ne tako jake ekipe)... Kažu da su im nudili novog golmana za džabe a da oni nisu imali da mu plate za smeštaj i hranu...

Link to comment

FudbalVillem 2.-FC Eindhoven 2+Prestatyn-Airbus 2+Porto-Guimaraes 1HokejZnojmo-VSV 5+Salzburg-Fehervar 5+Lugano-Davos 5+Zug-Lausanne 5+HPK-Karpat 0-6Dynamo Moscow-St.Petersburg 5+Poporad-Trencin 5+Skalica-Zilina 5+Prva tri za slicnu uplatu, Slovaci opreznije.MLBAtlanta-Philadelphia <6.5LA Dodgers-Colorado 1Kvota na Dodgerse 1.35, a ne treba im nesto specijalno. Baca Kershaw, pa deluje izvesno, bar za dabl. Lee za Filu, Medlen za Atlantu. Odlicna forma startera, no ne bih singlirao na 6.5.Spremam se polako. Gledam sastave ekipa, spisak povredjenih igraca. Meni ce vineri i 5+(ponekad 0-6) biti glavna igra u regularnom delu sezone.

Link to comment

Sto se tice NHLa, pokvarice mi uzitak to sto nema ESPNa i prenosa, ali sta je tu je, juricemo prekide serija, iznenadjenja i ikseve kao i obicno. :DProsle sezone nisam imao na raspolaganju kombinaciju fiksa i overa/undera (u Mozzartu nije bilo, a u Maxbetu nisam igrao) pa cu to ove sezone da nadoknadim. :)

Link to comment

Fudbal korektno, MLB neocekivano lako. Hokejasi ne slusaju, ne mogu da se maknem od 50% ucinka, na nivou sezone. Moracu ih staviti u grupu najnizeg prioriteta.FudbalRotherham-Peterborough Utd 3+Bayern-Wolfsburg 1Leverkusen-Hannover 2+Aston Villa-Man City w2Man Utd-WBA 2+Queen of the South-Dumbarton 2+Brechin-Stranraer 2+East Fife-Airdrie 2+East Stirling-Berwick 2+Dortmund-Freiburg 1Almeria-Barcelona 2Benfica-Belenenses 1Ajax- Go Ahead Eagles 1Real Madrid-A. Madrid 2+Kombinovani dnevni fiks tiket, odnosno engleski, vineri plus 2+ i gg.Imam celu ponudu za NCAAF, te je to u fazi razmatranja.

Link to comment

Ostalo:MLBMinnesota-Cleveland 2LA Dodgers-Colorado 1Indiansi i Tampa izjednaceni, imaju pobedu vise od Texasa. Cleveland u sjajnoj seriji, pobedama u preostala 2 meca bi izbegao komplikacije. Greinke za Dodgerse.NCAAFPurdue-Northen Illinois w2Pittsburgh-Virginia w1Kentucky-Florida w2Ohio State-Wisconsin w1Duke-Troy >68.5Oregon State-Colorado >59.5Pittsburgh-Virginia >51.5Louisiana Monroe-Tulane >56.5Ohio State-Wisconsin >54.5Prva dva over para su mi najverovatnija. Njih odigrah malo jace, u odnosu na ostala tri. Prvo sam hteo i fiks tiket da odigram sa par bonus meceva sa velikim hedikepom, no nije mi se nista dopalo, a ogranicenje je na 2 tzv. slobodna para po tiketu.HokejZnojmo-Innsbruck 5+Skelleftea-Lulea 0-6Assat-Tappara 0-6Biel-Bern 5+Davos-Rapperswil 5+Smanjio sam uloge na hokeju, bar dok ne krene NHL. Cisto da ispratim.

Link to comment

U prethodne 2 nedelje ne mogu nista da pogodim, pukao sam krs para, i to sve na kvote 1.2-1.3. Da sam bar pucao na vece kvote pa da mi bude lakse, ali ovo je uzas. Danas me Benfika sjebe za skoro 30000, jos mi se ruke tresu. Sve u svemu, razmisljam da batalim kladjenje, makar na neko vreme.

Link to comment
U prethodne 2 nedelje ne mogu nista da pogodim, pukao sam krs para, i to sve na kvote 1.2-1.3. Da sam bar pucao na vece kvote pa da mi bude lakse, ali ovo je uzas. Danas me Benfika sjebe za skoro 30000, jos mi se ruke tresu. Sve u svemu, razmisljam da batalim kladjenje, makar na neko vreme.
Smanji malo uloge i/ili batali skroz na par dana. Ja sam bar na dan-dva opet prekinuo losu seriju al vjerovatno samo do prve sledece :/I izbaci jebene Portugalce skroz, pao sam i ja i Benfiku danas i Sporting u proslom kolu. Govna nepouzdana, nema tamo ekipe osim Porta a na njih su kvote smijesne + su i oni zajebali prosli vikend.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...