Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Isforsirao sam Lutona veceras maksimalno, odigrao tri komada po hiljadu gde sam na sva tri imao njih dvojku + po jos jedan mec iz Konferencije. Dosla mi 2 od 3, kombinacije sa Sautportom i Kembridzom, a prodao samo Reksam (najmanja kvota, naravno). Na ulozene 3 hiljade izasao preko 9, pa jos posle zabo neki zenski tenis po 2.20, odlicno vece.Nisam hteo da preterujem pa sam odigrao nocni za 200 dindzi, sve tenis:Hase - Sisling 2Harison - Souza 1Jankovic - Busard 1Kvitova 1Stosur - Safarova 1Jovanovski - Smidlova 1

Link to comment

Fudbal 0/2, nije mogao doci mnogo gore od ovog. Ni fiks, ni golovi. MLB 3/4, korektno vece.FudbalSloga Vojvodina w2Rakovica-Jagodina w2Bukovina-Dnipro 2Partizan-Metalac 1PSV-Telstar 3+Valenciennes-PSG w2Illichovets-Shakhtar 2Ajax-Volendam 3+Darmstadt-Schalke 2+Sampdoria-Roma 2+WBA-Arsenal 2+Bayern-Hannover 1Sevilla-Rayo Vallecano 2+Napoli-Sassuolo 1Chievo-Juventus w2Monaco-Bastia 1Elche-Real Madrid 2MLBCincinnati-NY Mets 1Chicago Cubs-Pittsburgh 2Cleveland-Chicago White Sox 1Latos za Redse. Matsuzaka u sve boljoj formi, no ne verujem da domaci mogu izgubiti jos jedan mec. Liriano za Pittsburgh, ciji je napad zivnuo, nakon sto je obezbedjen playoff. Mladjani Salazar za Indianse. Do sada je bio odlican, no bez prave podrske. Sinoc su se domaci izvukli na 2. auta, nakon sto je Perez "prodao" vodjstvo, te ocekujem jedno eksplozivno izdanje veceras.Hokejaski tiket juce pao na jednom paru. Tu i ne bih prosao lose, da sam vezivao po 2 meca. Danasnji izbor: Brynas-AIL 0-6 Orebro-Vaxjo 0-6 Karpat-Pelicans 0-6. Bice uspesnije kada krene NHL(bar se nadam).

Edited by Miljenko
Link to comment

Srusio me Partizan 1 i 3+ za 9770. Bilo bi bolje za moje mentalno zdravlje da nisam gledao drugo poluvreme. Kojicu i Luki zelim sto brzi povratak kod njihovog robovlasnika, da ih moje oci vise ne gledaju.....

Link to comment

Izvrteo se oko nule, nesto bas sitno u plusu jer me San Migel prodao ruzno protiv Aljaske. Prebacio sav plusic na Safarovu veceras protiv Karoline, mislim da je to zicercina jer melje redom na ovoj podlozi a i H2H je solidnih 2-2. Otisla je i na tiket sa Tomicem, Venus i Melcerom.

Link to comment

Fudbal 3/5, MLB 1/3. Onako, moglo je i bolje. Tiket sa 2+ srecno dosao, kao i Real. Napoli fiks i Ajax 3+, kao totalni ziceri nisu prosli, tako da je faktor srece ostao negde na sredini. :lolol:Vreme je da batalim MLB fiks, bar do doigravanja. Vecina stvari je resena. Detroit uzeo diviziju nocas, tog meca nije bilo u ponudi. Pittsburgh i Cincinnati imaju problema u napadu, da ih ne cackam vise. Odmah se setim serije kikseva, timova koji se bore za playoff, ranijih sezona.FudbalA. Bilbao-Betis 2+Inter-Fiorentina 2+HokejStjernen-Storhamer 6+Sparta Sarpsborg-Tonsberg 6+NFLSt.Louis-San Francisco P<21.5MLBTexas-LA Angels >8.5

Link to comment
milan govna da jede
A, jbt, odakle ti ideja da igras Milan na gostovanju u ovakvoj formi? Sa Ballotellijem bio verovatno isceprkali pobedu, ovako... ^_^ Edited by crtamOrasi
Link to comment

Au, kakav je sad bio zicer kod Filipinaca ali vam nisam mogao dojaviti zbog jebene guzve. Rain or shine gubio i do 12 razlike od do skoro kante za napucavanje Global Porta, mada su ovi sad kao malo bolji nego pre ali je bio vidjen preokret. Uzeo oko 5 hiljada i sad treba da zavrsim kladjenje za danas, ali tesko je stati :DImam Kerber keca mec, prvi set je dobro otvorila ali i Safarova je jutros uzela prvi set lako pa se raspala posle, drolja jebena...

Link to comment

Radio danas do pola 5, preracunao se na kraju i skontao da sam u plusu 7 114 dinara. Posto nisam imao jasnu viziju sta da igram, resim da odigram tiket za tih 114 dindzi, onako iz zezanja. Napisem lepo papiric sa 10 parova ali me onda kolega isekao recenicom "ladno si uzeo 7 hiljada i neces castiti ni dinar, picko", na sta sam ja rekao da zadrzi 80 dindzi a ja cu odigrati za 34. Inace ga castim uvek masno, nekad i po 3-4 hiljade, ali to kad prodjem sa jacim plusem, a sad je i on lepo prolazio zadnjih dana pa kao da bude nesto simbolicno. I onda mi se prvi put u zivotu desilo da na papiru presaram neki par i promenim znak, nazalost 3+ na Cirih promenio u keca. I evo...cirih-mrtvi.jpgPrekrsio sam zlatno pravilo kladjenja, nikad ne menjaj prvi osecaj za filing :isuse:

Edited by Zli Gli
Link to comment

Jutarnji, odigran jos sinoc: brat Igor protiv geja Simona i drugarica Andjelika Kerber protiv Karoline, kvote 3.10 i 1.75, za 500. Igor dobio drugi set i vodi 1:0 u trecem a francuski gej trazio medicinski tajmaut, mislim da ce mi bar to doci.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...