Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Hocu danas da napravim 1 kvalitetan i lep dobitni tiket pa mi treba pomoc. Za sad imam Banvita po 1.40 jer mislim da Nimburk nema tu sta da trazi, jednostavno su jaci tim, i Kukuskina protiv Andreasa Beka po 1.55, forsiracu ga dok pobedjuje. U Ligi Sampiona ne vidim nijedan dobar par, osim sto mi se igra 1X na Siti zbog bezobrazne kvote, ali to je klimavo. Dajte nesto da smislimo, treba mi kvota 4-5 ukupno, da stavim 20 evra i dosta.I da, moram probati bar 500 dindzi na Kolsrajbera protiv Nadala, previse je kvota 9.

Link to comment

Kod mojih palo na 1.35 ali mi se racuna i pobeda na eventualne produzetke sto se ispostavilo jako korisnim. Videcu jos. A jel ima taj Kukuskin u drugim kladionicama? U pitanju je turnir u Monsu.

Link to comment

Fudbal 1/2 juce. Odigrao live na Barcelonu, prodje nekako. Bolje da se drzim ovog mog sistema. NHL prosao lagano, da lakse nije moglo.MLB playoff ocekivano tezak za procenu, no to i nije za jacu igru.FudbalJuventus-Galatasaray 1PSG-Benfica w1Leverkusen-Sociedad w1Man City-Bayern 2+Real Madrid-Copenhagen 3+NHLPhiladelphia-Toronto 5+Detroit-Buffalo 4+Sinoc eksplozija golova. Veceras pojacana Fila(Lecavalier dosao iz Tampe) protiv neugodnog Toronta. Alfredsson pojacao Red Wingse, mada i dalje ima izvesnih problema sa povredama.

Edited by Miljenko
Link to comment

Odigracu i dvojku na Rain or Shine, protiv uvek augodnog Petron Blejza. Tj. uslovno receno dvojku posto se kod njih svi mecevi igraju u dve hale :D Filipinci su debili i loze se na napete meceve i napete serije a Petron vodi 1:0, dobili prvu 91:83 posle preokreta. I ovaj put je velika granica na poene ali ipak manje od 196.5 na proslom mecu, sad je 189.5. I tu ce doci manje, osim ako ne odu u produzetak sto je uvek moguce. Cekacu uzivo da skoci kvota na njih, ako ne povedu od pocetka, i zakuvacu. Kukuskin i Banvit verovatno ipak idu u dubl, ne mogu da nadjem treci dobar par za sad.

Link to comment

Miljenko, jesi li razmatrao KHL? Medvescak u naletu ( 4 utakmice kod kuce 3 pobede i neresena koju su dobii na penale) protiv rasklimatanog Avangarda (poslednjih 6 igrali u gostima i imaju 5 poraza i poraz posle penala kod Spartaka). Ipak kvota na Medvede 2.50-2.60, a na Avangard 2.20. Ljubutelj sam prekida serija, ali sam ocekivao vecu kvotu na Avangard. :huh:

Link to comment

Medvešćak ima dosta stranaca, pa me malo čudi što je tolika razlika u nastupima kod kuće i na gostovanjima. Avangard katastrofalan do sada. Egal meč na papiru. Igram i evropski hokej, ali neke tikete za praćenje(više parova), pošto mi je izlaznost kilavih 50%.

Link to comment

Ubio me Kukuskin u raznim kombinacijama, na tiketima i uzivo oba seta, sve palo. Filipinci usli lagano u manje poena a Rain or shine imao napad za pobedu i glupi crnja Rid sjebao.Odigrah na Kolsrajbera prvi set i mec po 500, kvote 5.85 i 9. Idemo Filipe majstore!

Link to comment

Imate na Eurosportu U19 LS, City - Bayern. Ovi Bajernovi klinci su u proslom kolu pukli od CSKA kod kuce, City razguzio Plzen u gostima ocekivano.City je vec poveo a cijenim da mogu da ih nakantaju 3-4 razlike, fino su navalili.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...