Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Da se nadovezem... jos veci problem od masenja onoga sto odigram mi je neigranje onoga sto bih pogodio.Sinoc oba Mancestera recimo, danas pogledam koliko je da nas Spanija dobija 21+ razlike (@7 cak!) ali odustanem da ne bih kvario 1 ugodjaj™ gledanja :isuse:

Link to comment

E i ja mrzim kada izbacim dobitne stvari. Prosle subote odaberem najpre 5 koledz AF za over, a onda odlucim da ne izgruvam previse i odigram 3. Od ta 3 dosao jedan, ona dva prosla vec u trecoj cetvrtini. :isuse:Hokej nekako prodje(nekompletno), od tenisa cu izgleda odmarati(mozda je i bolje, posto je zavrsnica sezone uvek cudna).

Link to comment

Ja danas imam los osecaj kad je Milan u pitanju, mozda zato sto su me oborili milion puta u LS (epski pad pre 6-7 sezona kad sam za tada ogromnih 30+k na 50din cekao samo Milan-Lili 1 a FT 0:0). Al obzirom na jucerasnju ubedjenost u tesku dvojku City-a ne bi me cudilo da preskocim Milan a on dodje (a ja cepam tiket na Atl.Madridu ili Portu)

Link to comment

Sigurno da moze. Austriju sam gledao par puta po nekih pola sata, grozno su jalovi.Medjutim ova kvota je uzasna i to definitivno nije za igru.editevo bar nesto da ne bude da se nisam ovajdio od ovog raspada Spain Serbia vs Spain (3rd Quarter - Race to 20 points) 18/09/2013 None 2.25 To Run

Edited by Feindouno
Link to comment

Mrzim Chelsea u jebenoj ligi sampiona, ne bi mogli da se odbrane ni protiv Partizana iz Bumbarevog brda :isuse:U Napulju me jebao™ Vajdenfeler crvenim kartonom pa su oni bezopasni skroz, inace bi bilo 5 golova.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...