Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Naci cu vec negde prenos. Ako se odlucim da ispratim, probacu i ja 1. Texas redovno izbacuje Tampu u doigravanju.Pobednik gostuje Indiansima. Moji protiv Redsa, uz najavu Liriano-Cueto, lice na minus i na 6.5, no to se sutra igra.

Link to comment

Evo ubacise Tekas -Tampa i u Maxbetu. Kec na Texas 2.00, Tampa 1.80, granica 7.5, 1&over 3.85 (za razliku od Olmpa gde je samo 2.85), 1&under 3.60.

Edited by Nesh
Link to comment

Ima jedan zanimljiv mec uzivo, turnir u Monsu je u pitanju. Kukuskin, koji je opasno sabijao te losije turnire u zadnje vreme (ima 15:1 u zadnjih 16 meceva, jedini poraz od Ferera na AO), gubi od prosecnog Rumuna Copila 3:1 u prvom setu i verovatno ce poduvati isti. Copil fino servira i sve to stoji ali ce kvota na mec biti oko 3.6 pa vredi probati za neki manji/srednji ulog.Imam i prvi set po 4.7 ali mrka kapa od toga :D

Edited by Zli Gli
Link to comment

Ma bravo, majstorcino kazahstanska, okreni prvi set sa 1:4 na 7:5 :D S jedne strane sam skenjan jer sam hteo da odigram singl po jacoj kvoti, a opet mi je proslo po 1.9 i kasnije po 4.7 pa ne moram da se nerviram da li ce kasnije uraditi nesto. Za ujutru odigrano:Harison - Zebaljos 1Tursunov - Vazelin 1Sardi - Kjudineli 1Imam tu i Selburn 1x i Kukuskina 1 mec, to ide jako dobro za sad.

Link to comment

Jedan logican pokusaj sa jakom kvotom, za hiljadu jer toliko mogu da prezalim nakon ovih prolaza veceras. Nisikori - Melcer 2 @ 3.65Japanac mi je jedan od omiljenih igraca ali nije u formi nikako, a nije ni igrao mnogo u zadnje vreme jer je imao neku manju povredu. Melcer sasvim solidan na betonu, mislio sam da je poraz od Souze zesci kiks ali se pokazalo da je Portugalac mnogo zajeban igrac. Jedini njihov mec na betonu je bio na AUS Openu 2009. i Melcer je dobio 3:0. Sigurnija opcija je mozda vise od 21.5 ali tu je kvota obicnih 1.9 a ova je masna i morao sam da probam.

Link to comment

i opet jebena fiorentina! ako ikad vise odigram bilo sta na njih, najveci sam magarac bez trunke mozga! kakvi su to usrani luzeri koji ni na jednoj jebenoj utakmici ne umeju da sacuvaju rezultat u jebenom poslednjem minutu. da bog da u c direktno ispali. bolje ovce da hrane nego travu dzabe da unistavaju. srecom se samo igram smesnim novcima, ali na ova govna vise ni pseci izmet od prosle godine ne stavljam.

Link to comment

New Orleans ocekivano lako. Norvezane vise ne igram na golove na ozbiljnim tiketima.FudbalArsenal-Napoli 2+Dortmund-Marseille 2+Steaua-Chelsea w2Zenit-Austria 2+Basel-Schalke 2+Celtic-Barcelona w2NHLMontreal-Toronto 4+Chicago-Washington 5+Da otvorim sezonu. Nemam ideju za fiks. Nadam se da u Montrealu mogu pasti bar 4 gola, dok mec izmedju Blackhawksa i Capitalsa deluje kao moguc efikasan duel. Edmonton-Winnipeg ne bih dirao.MLBLiriano-Cueto na PNC Parku. Liriano ima sjajne brojke kod kuce, retko dopusta protivniku da poentira, ERA ispod 2. Cueto je sezonama medju najboljim picerima lige. Jedino ga povrede sprecavaju da bude konstantniji. Napad Pittsburgha nesto bolji u zavrsnici, no gledano na nivou sezone, tim tesko daje poene. Cincinnati stagnirao u ofanzivnom delu, sto se regularni deo blizio kraju. Lici na under, ali za oprezniji ulog, jer je granica 6.5.

Edited by Miljenko
Link to comment
Odigram kao iznenadjence vise od 19.5 gemova na Jovanovski (kvota 2.00), a ona ako uspe da osvoji 1 gem u celom mecu bice dobro. :isuse:
ja sam otiso korak dalje. gledao je malo u poslednje vreme, vise puta igrao na nju, stavio na davidenka q 2.75 sa dobrim osecajem da ce dobiti, pa mi osecaj kaze da bi i jovanovski mogla da iznenadi, kvota 6.00, kad ono, kurac...toliko o osecaju.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...