Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ja sam u poslednjih par nedelja značajno promenio sistem klađenja kada je u pitanju visina uloga i selekcija parova. Prestao sam da jurim opklade po svaku cenu i da se kladim samo radi klađenja. Sveo sam uplate na 4-5 nedeljno i igram samo ono što procenim da je stvarno izvesno. Što se tiče visine uplata, i dalje igram za fiksne uloge, ali sam sa dosadašnjih 1000 uloge povećao na 5000 dinara po uplati. Ono što nisam promenio je da i dalje igram dablove za kvote oko 2, ili eventualno treblove kao danas kada ne pronađem ni jednu utakmicu od 1,5-1,6. Sve ovo mi je dalo jako dobre rezultate, 13 pogodaka od 17 uplata i plus od skoro 400€. Taj procenat pogodaka svakako mora opasti posle nekog vremena, ali dok god imam više pogodaka nego promašaja biću u plusu, tako da do daljnjeg ne menjam taktiku koja dobija.

Link to comment
Smanji malo uloge i/ili batali skroz na par dana. Ja sam bar na dan-dva opet prekinuo losu seriju al vjerovatno samo do prve sledece :/I izbaci jebene Portugalce skroz, pao sam i ja i Benfiku danas i Sporting u proslom kolu. Govna nepouzdana, nema tamo ekipe osim Porta a na njih su kvote smijesne + su i oni zajebali prosli vikend.
Da, izbacicu Portugalce, tu si u pravu. Inace sam prosle sezone svako kolo vezivao Porto i Benfiku i bio sam u dobrom plusu, ali ove sezone ih ocigledno ne vredi forsirati.
Link to comment

Fudbal 1/5. Sto je najsmesnije, nije moglo bolje. Skoti i Peterborough trokirali sa golovima, na Reala bih pao u bilo kojoj varijanti. Dobro je sto nisam izlazio uvece da odigram jos nesto, jer bih igrao 3+ na Reala sigurno. Hokej polovicno, kao i MLB. Dodgersi izgubili 1-0, pfff, no da se ne bunim, fina MLB sezona, cak i septembar. Konacno i NCAAF odlicno uklopljen. Overi na Troy i Oregon State su dosli u poslednjem minutu, moralo je negde da se vrati. Fiks tiket prosao lagano. Odmah je lakse, kada imam sve meceve na raspolaganju.Danas na fudbalu uglavnom mecevi, koje ja ne volim da igram. NFL ekstra glupi parovi. Imam 4-5 komada u uzem izboru, ima jos vremena.

Edited by Miljenko
Link to comment

FudbalTorino-Juventus w2Anderlecht-Lierse 2+Salzburg-Neustadt 3+Coventry-Brentford 3+Cercle Brugge-Standard 2+Roma-Bologna 2+Reims-Monaco w2U. Espanola-U. De Chile 2+Iquique-U. Catolica 2+

Link to comment

NFLCleveland-Cincinnati w2Jacksonville-Indianapolis w2Detroit-Chicago >46.5Denver-Philadelphia H1(-9.5)Tennessee-NY Jets P<20.5Brownsi jesu zabelezili neocekivanu pobedu u proslom kolu, no oni su za mene smesan tim. Bengalsi se moraju isprsiti protiv divizijskog rivala. Jaguarsi deluju beznadezno. Detroit je jedan od najpouzdanijih timova za over. Chicago prijatno iznenadjenje, mada i ne tako veliko, kada vidimo da ofanzivna linija dopusta manje sekova, sto povlaci i bolji ucinak napada. Denver melje redom, te i veceras ne ocekujem vece probleme. Titansi lepo startovali, igraju protiv nepredvidljivih Jetsa. Ocekujem tvrd pocetak meca. Razmatrah over na Atlanta-New England, no nisam jos odigrao, osim na nekom sirem tiketu.MLBMinnesota-Cleveland 2Texas-LA Angels 1Zavrsni dan regularnog dela sezone. Jimenez za Cleveland, koji pobedom obezbedjuje domaci teren u wild card mecu. Darvish za Texas, koji je izjednacen sa Tampom, u borbi za drugo baraz mesto.

Link to comment

To su jedini mecevi koji nesto odlucuju. Mada, da daju samo to je bas retardirano. U Mozzartu i Milleniumu ima po 9 parova u ponudi.

Edited by Miljenko
Link to comment
To su jedini mecevi koji nesto odlucuju. Mada, da daju samo to je bas retardirano. U Mozzartu i Milleniumu ima po 9 parova u ponudi.
Ma znam, zato sam i hteo da ih igram ali u kombinaciji sa poenima jer su mi ovako premale kvote. Razmisljao sam da odigram iznenadjenje na Toronto (2.30), ali me nesto mrzi da izlazim a pocinju u 19.00, pa odustadoh. Edited by Nesh
Link to comment

Fudbal 3/4. Coventry nije dosao 3+, cim sam ga ja odigrao. MLB 2/2, bez vecih problema. Na zalost, blizi se kraj sezone. Playoff bas i nije za igru. Probere se tu i tamo neki mec, ali... NFL 2/4. I dalje kilavi rezultati, no bar prodjose 2 jaca singla, te je bilans nikom nista.FudbalBodo/Glimt-Vard Haugesund 2+Fiorentina-Parma 2+Everton-Newcastle w1NFLNew Orleans-Miami 1Miami ovo, Miami ono. Znam da njihovi navijaci cekaju bar jednu sezonu uspeha, no cini mi se da su do sada imali puno srece. Protiv Atlante sigurno jesu. Trapavi fambl gostiju na 10 razlike, promasen FG sa 35 jardi, koji bih i ja pogodio. Napad Saintsa ponovo deluje mocno, dok je odbrana sasvim solidna. Ocekujem ubedljivu pobedu domacina. U Areni su dali 1.5 kvotu bez hendikepa, na drugim mestima je oko 1.35.Pocinje rasplet MLB sezone. Veceras u Arlingtonu razigravaju Texas i Tampa. Sve bolji Perez baca za domace, Price za Rayse. Price nema sjajan bilans protiv Rangersa, na gostovanju. Tampa propustila priliku da zadrzi wild card mesto, te Rangersi sigurno imaju momentum. Granica za poene je 7.5, te ne znam sta bih igrao, posto je nezahvalno igrati undere na Texas. Kada podvucem crtu, Tampa ima nesto boljeg startera, Texas bolji napad. Ne bih cackao.

Link to comment

Maxbet nema u ponudi, u Mozzartu i Meridianu nema kombinacije sa poenima. Nadjoh u Olimpu. Tu je i kvota na Texas malcice veca nego kod ostalih - 2.05. Tampa kod svih 1.75. Probacu verovatno na nekom uzaludnom 1&over ako kisa stane pa me ne mrzi da odem do Olimpa.Lepo bi bilo gledati to. Ali zlotvori ukinuse ESPN. :mad:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...