Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Naravno da racunaju. Jebote, ovo vise nije normalno, mislim da cu da zaplacem sad. 54 u prvom, Spanija vodi 15 razlike, sve idealno, cak sam hteo i da vijam rupu na 124.5 vise... i padam na jedini scenario koji me rusi a to je produzetak. Bio sam pedofil ili serijski ubica u proslom zivotu, to je to.

Link to comment

Ovo je super, pala 4 poena za 3 i po minuta i imao fore 11 ali je na kraju palo 13 i poduvao sam kako sam par postova gore i napisao, sa 147 poena. Da sam pametan pa da napravim pauzu, ali nema sanse. Sad sam ispizdeo i sutra cu ili uzeti neke pare ili se zabosti jos dublje, ne vredi drugacije :D

Link to comment

Prosla mi dva tenisa, uzivo onaj Trusendi kad je puko prvi set (2.90) i Garsija Lopez koji je lagano ugazio Souzu, i sad cekam Tiema protiv Gabasvilija i Srbiju protiv Italije za 30 600, ulog 2 000. Nakon svih sranja ovih dana, mislim da je red da to dodje :DImam jos jedan za 11 hiljada ali taj je manje bitan.

Edited by Zli Gli
Link to comment

Fudbal pogodjen, hokej 1/2. MLB 2/2, plus dabl.FudbalPeterborough Utd-MK Dons 3+, 5+Dumbarton-Livingston 2+Ayr-Brechin 2+Dunfermline-Airdrie 2+East Stirling-Albion 2+Nurnberg-Dortmund 2+Hamburger-Werder 2+Wolfsburg-Hoffenheim 2+Shakhtar-Vorskla 1Partizan-OFK 1Chelsea-Fulham 1Schalke-Bayern w2Rayo Vallecano-Barcelona 3+U. Catolica-O` Higgins 3+HokejJYP-Jokerit 0-6Lulea-Modo 0-6Vaxjo-Brynas 0-6Biel-Rapperswil 5+Lausanne-Bern 5+MLBWashington-Miami 1San Diego-LA Dodgers 2Strasburg za Washington, kome je svaki mec playoff mec. Kershaw za Dodgerse, koji su obezbedili doigravanje. Kvota na Nationalse 1.3, pa sam morao da uparim sa necim. Par meceva nije ponudjeno, na nekoliko mi se ne svidjaju starteri, pa mi ovaj dabl deluje kao racionalno resenje,NCAAFGeorgia Tech-North Carolina w1Duke-Pittsburgh w2Stanford-Arizona State w1Air Force-Wyoming w2Army-Wake Forest >48.5Notre Dame-Michigan State >40.5Akron-UL Lafayette >64.5Texas El Paso(Utep)-Texas San Antonio >58.5Ove oznake w1, w2, predstavljaju igru na pobednika meca, zajedno sa produzetkom.

Edited by Miljenko
Link to comment

MLB je dobar za igru, no zahteva stalno pracenje statitike. Ova sezona je bila odlicna(bar kod mene). Cak je i septembar(koji je tradicionalno kilav mesec), doneo solidan plus.Na zalost, jos malo pa sledi playoff. Tokom zavrsne nedelje ce biti dosta izbacenih meceva, odnosno malih kvota, na timove koji su u trci.

Link to comment

Kako nece u picku materinu vise!Fino povezao Hajduk, Sahtar i Barsu na jednom al zato dubl Partizan + Sporting lagano pada :isuse;To je valjda jedina mala kvota koja nije dosla danas, jebem im mater. I jos vidim da ih Rio Ave unistava zadnje 2 godine al rek'o novi Sporting, odlicno poceli sezonu, dobra forma... nece valjda opet.Jok i nece, isti su ko prosle sezone, ista govna, dali gol i igrali gori bunker od Liverpula..Pola uloga vratio na kornerima al svejedno idu na najcrnju listu.

Link to comment

14 Salvadoran national-team players have been banned for life for their role in alleged match-fixing, including games against the United States and Mexico.Among those banned Friday from all soccer activities Friday were goalkeepers Miguel Montes and Dagoberto Portillo, Christian Castillo — a former DC United player — and William Osael Romero, who played for Chivas USA.The bans are connected with suspected match-fixing in four matches involving the national team, including a 2-1 loss in an exhibition against the U.S. in 2010 and the 5-0 loss to Mexico in the 2011 Gold Cup.Last month, 22 players received one-month suspensions while the games were investigated. El Salvador has no national team matches planned in the coming months as it investigates the scandal.National team coach Agustín Alberto Castillo said his next squad would be made up mainly of junior players."It would not be prudent to call up players that have been investigated," Castillo said.

Link to comment

Na fudbalu(neocekivano) uspesno, 6/6. Hokej 0/2, MLB 1/1(uz jednu kvotu 1). NCAAF 1/4, uz pogodjen tiket fikseva. Uzeh nesto, no mogao sam i bolje pogoditi nefudbalske stvari. Hokejasi su mi jos uvek nepouzdani, Nemci i Svajcarci teski za procenu, Finci tovare kao nikad.FudbalArsenal-Stoke w1Feyenoord-Utrecht 2+Standard-Lokeren 2+Estoril-Porto w2PSV-Ajax 2+Man City-Man Utd 2+Stuttgart-Eintracht Frankfurt 2+Roma-Lazio 2+Juventus-Verona 1Real Madrid-Getafe 1Guimaraes-Benfica 2+Milan-Napoli 2+U. De Chile-A. Italiano 3+NFL sam procesljao, no treba sada to sortirati. Nadam se da cu naci i neki privlacan MLB mec.

Link to comment

Sere me juce i danas, prepisite da ce Garsija Lopez uzeti jedan set protiv Gulbisa (1.85) a ja cu igrati mec po 3.10. Gledao sam ovaj turnir i jeste Gulbis kao u nekoj formi, igra strpljivije nego pre i sve to, ali Spanac je mnogo jeben igrac na ovoj podlozi, nije kao ovi ostali njihovi sljakeri smaraci.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...