Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Drug moj Amerikanac s kojim se do prekjuce nisam cuo 100 godina juce gadjao NCAAF i CFL 5/5 :Hail:Cini se da je taj koledz fudbal sjajan za overe, sjecam se da mu je i ranije dolazilo jedno 70% meceva.Danas na brata Tonija za sve pare, over 20.5 i 21

Link to comment
Mislim da nikad lakse nisam prosao, valjda je sve na ova dva tiketa doslo ubedljivo osim Conge koji je puko prvi set. Da mogu da se kontrolisem na lajvu, cenim da bi' bio opako jeben igrac. Ovako karina, uglavnom se vrtim na nuli ili nekom malom plusu jer u losim serijama popucam uvek mnogo para.
Lajv bez kontrole je dosta izvjestan put u propast. Lajv generalno je dosta zajeban dugorocno.Ja kad sam pravio najvece pare nisam se uopste kladio uzivo.. Sad isto gledam da smanjim kladjenje uzivo na neki minimum.Juce sam ako ne racunamo branjenje, imao 'promet' od svega 100e uzivo sto je 10-15 puta manje nego inace i rezultati su odlicni. Selekcija je mnogo bolja i ne skacem na svaki mec kao idiot vec samo kad mi bas djeluje izvjesno.Igrao sam over 11.5 kornera na Norwichu kad su jurili rezultat, palo za 1 cini mi se... onda navece Catolica race to 9 @ 5.50, gubili 0-2 i igralo se 10 na 10, na kraju doslo tipa 13-4 u kornerima. Isti mec over 2.5 @ 2.5 u 83. minutu, doslo 1-2 FT. I na kraju spektakl... gore pomenuti Amer je igrao over ovde a ja zaboravio pa sam odigrao tek u drugom poluvremenu kad sam se sjetio i upalio malo da vidim kako se igra. Ovo prvo je 'race to 9 corners' na 5-0 u 60'New England Revolution @ 5.00(Current Score 1-1) New England Revolution -0.5 @ 2.35Doubles, 1 bet * €23.75
Link to comment

Meni je problem sto nemam celu ponudu za igru(NCAAF). Imao sam 15 meceva na raspolaganju sinoc. Fiks sam uhvatio, a overe sam morao da biram od raspolozivih stvari i i taj jedan je jedva prosao.

Edited by Miljenko
Link to comment

Jebes ga. Moracu izgleda. Propustim 2-3, 99% sigurna overa po kolu. To su oni mecevi, gde ma koliku granicu da daju, dolazi plus. Bonus, ima i onih meceva velikim hendikepom(30-40), koji dolaze lagano preko. Kod Glija je ranije bila malo sira ponuda, ovi u Meridianu daju samo egal meceve.

Link to comment

Da, to sam provalio, ima timova koji idu na 70-80 poena a granica nikad ne bude bas tolika.Ja™ igrao Air Force juce, over 65 (79 bilo, 59 na HT), Missouri timski over 36 (doslo 45, 28 vec na HT) i najteza je bila San Diego State over 52.5 gdje se morala cekati 4/4 posto je u trecoj palo samo 3 poena.

Link to comment

Vecernji deo:NFLNew England-Tampa P1Cincinnati-Green Bay w2New Orleans-Arizona w1Minnesota-Cleveland w1Washington-Detroit >48.5Carolina-NY Giants H2(+1.5)Miami-Atlanta H2(+2.5)Seattle-Jacksonville H1(-18.5)New England standardno, poluvreme. Green Bay mi deluje kao mnogo ozbiljnija ekipa. New Orleans i Minnesota, jos veca razlika u kvalitetu. Giantsi ce se tesko vratiti, ako izgube jos jedan mec, hendikep u krajnjem slucaju. Atlanta ima problema sa povredama, ali je i takva bolja od Dolphinsa. Washington-Detroit deluje kao jedini mec pogodan za poene. Hendikep na Seattle jeste veliki, no Jaguarsi su stvarno losi.MLBSan Diego-LA Dodgers 1Detroit-Chicago White Sox 1Philadelphia-NY Mets 1Greinke za Dodgerse, koji pokusavaju da dodju do prvog mesta u konferenciji.Anibal Sanchez za Detroit, Lee za Filu.

Link to comment

Washington over 47.5 naaca™ opklada danas.Igrao i hendikep na Minesotu zatim u glavu™ na Giantse i Atlantu i dubl Baltimor under + GB dvojka.

Edited by Feindouno
Link to comment

Au Baltimora jebote, 17 poena su postigli bez da je napad ista uradio :isuse:26 poena na HT, pasce laganoMinesota isto, skandal je ovo sto rade sa sve ovim famblom sad na 10 jardi :frust: Od Giantsa sam se oprostio vec.

Link to comment

Minnesota se bruka protiv nesretnih Brownsa. Mec je jos otvoren, mada bih ja sutnuo trenera posle ovakvih gluposti. Over je na putu da dodje bez problema. New England P1 ipak lagano doslo. Green Bay se vratio nakon 14-0 i sada vodi. Giantsi propast ziva.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...