Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ja cu biti zadovoljan, ako mi dodju 2 od preostala 3 fudbalska. Prosla 2 na hokeju. Oni minusi, i dabl overa kod norveske lige. Ovi moji se setili da dobiju San Diego.Probao za zanimaciju NFL, Philadelphia-Kansas City >50.5.

Link to comment

Ali Reka™ koja na svakoj drugoj utakmici u prvenstvu prima gol (bukvalno, 5 u 9 meceva) da se ovoliko raspadne protiv 1 mediokritetske Vitorije Gimaraes :isuse:Uzas danas. Ulozi su mali ali svejedno se nakupilo sranja.

Link to comment
Ali Reka™ koja na svakoj drugoj utakmici u prvenstvu prima gol (bukvalno, 5 u 9 meceva) da se ovoliko raspadne protiv 1 mediokritetske Vitorije Gimaraes :isuse:Uzas danas. Ulozi su mali ali svejedno se nakupilo sranja.
Pa to je bar bio bet of the day. Tesko da ce ikad biti ovakva kvota na gostovanje Rijeke do kraja takmicenja.1.7 u Mozzartu.
Link to comment

Kako sam ispizdeo na sebe jutros, strasno. Opet bezobrazne kvote kod Filipinaca, 2.6 na Meralko pre pocetka meca protiv San Migela, docekam lepo kvotu 5 na pocetku druge pri rezultatu 37:26 i krenem da kucam 5 000 a ono Meralko dao 2 poena i zablokiralo, kvota pala na 4.4 i ja odustao. Posle odigrao hiljadu na njih po 3.5 i neku Konig protiv neke isto indijanke, ovi okrenuli opusteno ali se ova droljica raspala u trecem setu najstrasnije i gubi 0:2. Kakav sam olos, ne verujem.

Link to comment

MLB dosao perfektno, te je jucerasnji dan saniran. Jebala me LE.FudbalMattersburg-Liefering 2+Monchengladbach-Braunschweig 2+Arouca-Braga w2HokejVienna Capitals-Salzburg 5+Krefeld-Eisbaren 5+SKA S.Petersburg-Spartak Moscow 5+Lokomotiv Yaroslavl-Medvescak w1MLBWashington-Miami 1Milwaukee-St.Louis 2Detroit-Chicago White Sox 1Oakland-Minnesota 1Zimmermann za Washington, koji bi morao dobiti skoro sve do kraja, da bi mozda usao. U prilog im ide sto direktni konkurenti igraju dve serije medjusobno.Miller za Cardinalse. Neubedljivi Hellweg za Brewerse. St.Louis i dalje na celu divizije. Imaju dobar matchup veceras i mogli bi da se ponovo odlepe. Scherzer za Detroit , protiv za Tigerse neugodnih White Soxa. Scherzer baca nesto slabije, kvota je mala, pa bolje za oprezniji uplatu, kao dabl. Colon za Oakland. Ovo deluje kao zicer. Athletics imaju finu prednost u diviziji, sada samo treba sezonu privesti kraju.

Link to comment

Dakle, za sada mi se po glavi motaju sledece sigurice :D :Hrvatska 2 (2.55),Finn Harps 1 (2.54),Zlate Moravce X (3.00),Sateru 3+ (2.10),Dizon 3+ (2.10),Huelva 1 (2.25) moglo bi tu mozda i neki GG1...hokej Lokomotiva - Medvescak 1& under 5.5 (2.56)Istre bih igrao keca (nemaju pobedu, a ja takvima ne mogu da odolim...nazalost, kvota je samo 2.10, a u goste im dolazi Laval koji je posle 5 poraza isprasio Anger sa 4:1...moguca sizofrena varijanta na jednom tiketu kec, na drugom Laval daje gol u prvom poluvremenu (2.60 u Mozzartu))Razmatramo dalje... :D

Edited by Nesh
Link to comment
Kako sam ispizdeo na sebe jutros, strasno. Opet bezobrazne kvote kod Filipinaca, 2.6 na Meralko pre pocetka meca protiv San Migela, docekam lepo kvotu 5 na pocetku druge pri rezultatu 37:26 i krenem da kucam 5 000 a ono Meralko dao 2 poena i zablokiralo, kvota pala na 4.4 i ja odustao. Posle odigrao hiljadu na njih po 3.5 i neku Konig protiv neke isto indijanke, ovi okrenuli opusteno ali se ova droljica raspala u trecem setu najstrasnije i gubi 0:2. Kakav sam olos, ne verujem.
Koje je to jedenje govana kad kao neces da odigras @ 4.4 jer je bilo 5 a ti nisi stigao. Isti sam takav idiot :isuse:
Link to comment

Odigrao sam da ce Rudy biti prvi strijelac Spanije @ 4.50 na WHIma 10 poena manje od Gasola, to nije mnogo. Protiv nas je recimo ubacio 19 a Marc 7. Posto je napaljeni ludacic nije nerealno da ga napadne sut u jednom od preostala 2 meca pa moram par dinara da stavim na ovoliku kvotu.Takodje je zanimljiva ponuda za Litvance, Kalnietis ima 13 poena vise od Kleize i kvota na njega je @ 1.61 al' necu to da igram.

Link to comment

Usao sam danas u neki plus tako sto sam zavalio 5 hiljada na druge Filipince po 2.60, Global Port (najgora ekipa tamo ali mi trebala jaka kvota i doslo na produzetke nekako, a imao sam posle toga i 5.90), ali sam se posle usro sebi u zivot i sve to spicio na lajvu na gluposti i sad imam samo jedan aktivan dubl, pogodio Litvance po 1.70 uzivo i cekam Spance manje od 145.5 za malo manje od 10 hiljada. Posto sam ovih dana nevidjeni baksuz, pasce verovatno 146 ili 147, nekim nebitnim kosem u zadnjoj sekundi :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...