Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Lampea bi mogao da cuva Veseli a ako se to desi pojesce ga. Gortata nema ko da cuva. Posto sam to napisao vjerovatno ce Gortat da zavrsi sa 4 a Lampe sa 23 poena. 17 jeste previse.Belinelija i uopste silovatelje sutere ne volim da igram na EP.I da ne zaboravimo, u ljudskoj psihi je valjda da igramo overe a zapravo oko 66% igraca (na mom uzorku jednog EP i granica iz svih lokala, dakle nekad je isti igrac isao i under i over odjednom) ode ispod granice.
Neće, ne boj se, odigrao sam ja na jednom tiketu Gortata a na drugom Lampea, tako da obojica idu u under :lolol:
Link to comment
Rasko Katic >2.5 skokova @1.8 u Maxbetu. Imace dobru minutazu, direktan protivnik ce mu biti nesretni Kikanovic, ako sad ne bude imao makar 3 skoka nece nikad...
Katic za 24:17 imao jedan jedini skok. Mislim da cu da pauziram od EP-a.
Link to comment

Prosla mi i Nemacka over 135.5 na tiketu koji sam vec bio bacio (doslo na produzetak a to se ovamo racuna) pa sad cekam brata Vavrinku za ukupno 46 200 :D Stanislave, ljubim ti kurac, odigraj mec karijere i pobedi zlog pirgavog Skota!

Link to comment
Ipak 50e na Vavrinku, opet smanjio zbog pusenja na lajvu na razne celendzere i Izraelske propale basketase. Stane Srbendo, vadi me iz govana! :D
Prosla mi i Nemacka over 135.5 na tiketu koji sam vec bio bacio (doslo na produzetak a to se ovamo racuna) pa sad cekam brata Vavrinku za ukupno 46 200 :D Stanislave, ljubim ti kurac, odigraj mec karijere i pobedi zlog pirgavog Skota!
:ziga: :ziga: :ziga:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...