Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Na kraju ispao super uspesan dan jer sam se izvadio na muda, mada sam mogao proci jos 74 hiljade da je Barako dobio Petron Blejz Busterse umesto sto su ih ovi prebili 20+ razlike... :D Inace, umalo da najebem jer sam dodao kvotu 1.13 da mi pojaca tiket, nikad vise necu spajati jaku kvotu sa ovakvom mizerijom.

Link to comment

Ja igrao cistog keca za hiljadu, 3.1 mi je bas bila prevelika kvota za propustiti s obzirom da ima pozitivan skor sa Berdihom i da je u solidnoj formi. Ali sam puko 500 na Suarez Navaro H2 +2.5 prvi set, 3.55 kvota i laganih 0:6 :D

Link to comment

Prodje jedan teniski od prekjuce, juce 2/2. Youzhny dosao talicno, Serena i Djokovic lagano. MLB 2/3.Za razliku od prosle, ova nedelja je krenula fino.TenisS. Williams/V. Williams fixNadal 3-0Ferrer fixAzarenka 9- 2.setMLBNY Yankees-Chicago White Sox >8.5Milwaukee-Pittsburgh 2Kansas City-Seattle <8.5Sabathia baca za Yankeese. Pusta iznenadjujuce puno poena ove sezone. Johnson debituje za White Soxe, protiv probudjenog napada domacina.Pittsburgh obezbedio prvu pozitivnu sezonu nakon 20 godina. Vreme je i za playoff. Liriano startuje, te ocekujem jos jedan trijumf.Royals-Mariners, Ervin Santana-Walker. Santana bez pobede skoro mesec dana, cini mi se da mu dolazi pravi protivnik, za prekid lose serije. Walker zabelezio pobedu na debiju, bez primljenog poena, te se moze pokazati kao problem .

Link to comment
Jel ima u nekoj domaćoj kladionici ponuda za poene igrača na EP u basketu?
Imas nesto i u Maxbetu.EDIT: Link baca na celokupnu ponudu, ali na kosarci imas poene, pa cak i skokove i asistencije (doduse, skokove i asistencije samo za par igraca - verovatno posto su neke utakmice vec pocele) Edited by Nesh
Link to comment
Uzeo bosansko tele over 18.5 u dublu sa Vucevicem over 10.5Od utakmica samo hendikep na Izrael -12.5.Sve manji ulog.
Kakav sakati krmak :isuse:3 u prvom poluvremenu pa 15 u 3/4 i onda nista do kraja.
Link to comment

Kakav pad sam sad imao na Turcima, jebote. Nisam stigao uzivo da uhvatim +10.5 i +8.5 kad su gubili 20ak razlike pa odigrao na kraju trece +5.5 kad su gubili 11. Stigli u zadnjem minutu na 2, ovi dali jedno bacanje, Turci na 20ak sekundi pre kraja promasili sut i jedan Finac uzeo loptu a na 6s do kraja Turcin ga faulirao, on nastavio dvokorak i dao kos a sudije priznale i ovaj posle dao dodatno za konacnih 55:61... Jebote, NBA pravila uveli, jebem im mater u picku raspalu. Naravno, da nisam igrao 50e nego par stotina dinara, doslo bi lagano.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...